Tippmax

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Le a kalappal az Szrt előtt ;D
Elbaszták a Setubal meccs oddsát, de nem törölték, csak helyrehozták a hibát kár, hogy hármas köpésbe kellett tenni. :topbet_125:

Megkukkoltam én is az oldalt. Szar, de nem irom le miért mert lehet kijavitják  ;D vagy nem.

Azt tudom mondani ,hogy aki megteheti az fogadjon slovák tippmixen az odszok iszonyatosan jok és többféle variáció van! :P Este hajrá M.U.!!! ;D

Ti is észrevettétek, hogy a jó öreg tippmixünkön mostanában magasabbak az oddsok mint pl. Unibeten és Expekten?  :D

Idézetet írta: bbazsi85 Dátum november 28, 2009, 09:55:21
Ti is észrevettétek, hogy a jó öreg tippmixünkön mostanában magasabbak az oddsok mint pl. Unibeten és Expekten?  :D

Igen én is észre vettem  :ok:

Meg tudna valaki erősíteni abban, hogy a tippmix és a tippmax között annyi a különbség, hogy a tippmixet manuálisan töltöm a lottózóban a tippmax pedig online.

Ugyanis az oddsok sokszor különböznek a tippmix javára.  :cya:

Sajnos nem csak ez a különbség! Tippmaxon több és másabb fogadási lehetőségek is vannak mint tippmixen, és ott már az oddsok sem olyanok mint tippmixen.

Tudjátok mi a szánalmas? ;D
A tippmaxot úgy reklámozták, hogy ott jobbak az oddsok, mer ugye kisebb a költsége, ezzel szemben teljesen versenyképtelen a netes irodákkal, ha tippmaxon lennének olyan oddsok mint a mixen néha, csak azt tolnám akár surebetelve..

Szia! Ugyanugy tudsz tenni neten is tippmixet mint maxot,a mixen valoban jobbak a szorzok mint maxon.

Idézetet írta: artur33 Dátum november 28, 2009, 12:51:44
Szia! Ugyanugy tudsz tenni neten is tippmixet mint maxot,a mixen valoban jobbak a szorzok mint maxon.

Valóban az SZRT honlapján lehet tenni mixes fogadásokat is?

Csak azért nem szívesen regisztrálok be mert még az édesanyám nevét is meg kell adni, nem tudom arra mi szükség van.

szia! Persze,hogy lehet tippmixet is játszani!Ha már bejelentkeztél lehet választani,hogy mix vagy max,azért,mert kérik édesanyád nevét ne aggodj,nem fognak visszaélni semmivel!!A minimum tét 200 ft,ugyanaz mintha lottozoba adod fel,lehet kombináltat is! Én több irodánál játszom,valóban gyenge itt a kinálat és kb.egy nap a jováirás,de azért itt is nyomatom!Ráadásul lehet totot,luxort,stb. rakni és nem kell feltétlen bankkártya.

Nah ezt nem is tudtam h lehet neten tippmixelni, majd utánanézek, köszi a tippet :ok:
Amúgy mb-vel lehet utalni netes tippmixre? Tudja valaki? Ott is ugyanúgy lesz egy számlám mint bármely más irodánál?
Köszi!

Azt nem tudom,hogy mb-röl lehet-e utalni én bankártyárol szoktam/min.500ft/ vagy szerencsekártyát veszek a lottozoba.Ugyanolyan számlád lesz mint bármely más irodánál! :cya:

Idézetet írta: Gery185 Dátum november 29, 2009, 02:02:13
Nah ezt nem is tudtam h lehet neten tippmixelni, majd utánanézek, köszi a tippet :ok:
Amúgy mb-vel lehet utalni netes tippmixre? Tudja valaki? Ott is ugyanúgy lesz egy számlám mint bármely más irodánál?
Köszi!

Utána néztem moneybookersel nem lehet befizetni és így kifizetni sem :(

Én inkább elsétálok az első lottótóig  :ok:

próbált már valaki utalásos kifizetést?

Én eddig mindíg utalással vettem ki a nyereményeket. Pl ..Hétfőn lekéred és szerdán a számládon van.És nem kell igazolvány másolat meg ilyen hülyeségek.Tehát kb 2 munkanap.