III. félidő

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Nagyon nem jó ez így!
Ami az FA-kupát illeti, semmi köze a sportfogadáshoz. Hol vannak a régi szép idők, amikor még volt értelme elmélyülni a statisztikákban, formákban, motiváltságban. Fel lehetett készülni egy-egy mérkőzésre. Jó eséllyel bele is trafáltunk. De ez már egy egészen más világ. Ez már nem a sportról, sokkal inkább a pénzről szól. Azt tesznek világírű csapatok szurkolóikkal, és a rájuk fogadókkal, amit csak akarnak. Úgy alakítják az eredményeket, ahogyan akarják. Nooormáális, hogy egy Chelsea hazai pályán 2:0-ról kikap 2:4-re egy harmadosztályú csapattól? De sorolhatnám: MU, MCity, Tottenham. Elképzelhető, hogy ezek összejátszottak egymással, és kihoztak egy bődületes oddsot? Az angol szövetségnek ez nem feltűnő? Mért nem tesznek ellene valamit! Eddig a Ligakupa sorozatra nem tippeltem, de most már az FA-kupa is fekete listás lett.
Ha a sorozat folytatódik, a Liverpoolon a sor! Hajrá Bogdán!









Hát én már egy jó ideje egy kupameccsre se teszek. Max Coppa Italia...annak még van értelme. Nem szarnak rá a csapatok úgy mint a nagy angol csapatok.

Hát azért a Napoli eléggé leszarta. Kiküldték a B csapatot, és ők se voltak túl motiváltak.

Pont az olaszok ne ..arnának bele valamibe?  ;)



Úgy látom a 3. gólhoz kellett volna még 2*30 perc.  ::)

Ezt a mondatot magyarázza meg már nekem valaki:

"Sergio Ramos Lionel Messi és Adúriz után a harmadik játékos lett, aki legalább három gólig eljutott a legutóbbi tíz spanyol élvonalbeli szezonban."

forrás: http://www.nemzetisport.hu/spanyol_labdarugas/la-liga-real-madrid-real-sociedad-2391825

Az én értelmezésemben ez azt jelenti, hogy rajtuk kivül más játékos nem rúgott legalább 3 gólt 10 szezon alatt... :D Ez az "ns". szégyen.

Idézetet írta: Lacapi Dátum január 31, 2015, 18:06:11
Ezt a mondatot magyarázza meg már nekem valaki:

"Sergio Ramos Lionel Messi és Adúriz után a harmadik játékos lett, aki legalább három gólig eljutott a legutóbbi tíz spanyol élvonalbeli szezonban."

forrás: http://www.nemzetisport.hu/spanyol_labdarugas/la-liga-real-madrid-real-sociedad-2391825

Az én értelmezésemben ez azt jelenti, hogy rajtuk kivül más játékos nem rúgott legalább 3 gólt 10 szezon alatt... :D Ez az "ns". szégyen.

Csak ők értek el min 3 gólt a legutóbbi tíz szezon mindegyikében.

Idézetet írta: alexthebest Dátum január 31, 2015, 18:11:33
Csak ők értek el min 3 gólt a legutóbbi tíz szezon mindegyikében.

Köszi! Elsőre hasonlóképp gondoltam, de aztán túlbonyolítottam az értelmezést. De amúgy elég tré módon fogalmaznak mostanában. Ott is biztos rezsi(költség)csökkentés volt, a jobbak mehettek...

Csak a jobb külső! Imádom Quaresma játékát. Ha nem pazarolta volna el a tehetségét sokkal nagyobb játékos lehetett volna.
www.youtube.com/watch?v=XkTwciB90VE

#1676 február 02, 2015, 12:55:42, Jabba
Idézetet írta: Pozzato Dátum február 02, 2015, 12:02:30
Csak a jobb külső! Imádom Quaresma játékát. Ha nem pazarolta volna el a tehetségét sokkal nagyobb játékos lehetett volna.
www.youtube.com/watch?v=XkTwciB90VE
Basszus Pozzato, szerinted mért jöttem most ide ebbe a topikba?
Azért, hogy kirakjam ugyanezt a gólt! Már vágólapon volt a link  ;D ;D Micsoda gól!  :great:

Idézetet írta: Jabba Dátum február 02, 2015, 12:50:06
Basszus Pozzato, szerinted mért jöttem most ide ebbe a topikba?
Azért, hogy kirakjam ugyanezt a gólt! Már vágólapon volt a link  ;D ;D Micsoda gól!  :great:
Tudom, hogy nagy kedvenced.  :great:
Kár hogy nem futott be nagyobb karriert (a barcában..). Bár azért így is összehozott egy BL győzelmet. Élményszámba ment/megy a játéka.

Tényleg sokra vihette volna. Egy időbe nekem is egyik kedvencem volt. Talán még azelőtt, hogy az Interbe igazolt. Ott nem csillogtatta meg a tudását sajna. Ez a gól a régi Quaresmát idézi. Nagy találat.