Game-Set-Match

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában


Szép volt (és nem először), köszönöm a tippet!

#1051 október 16, 2014, 19:06:06, butyi
Italian tennis players Daniele Bracciali and Potito Starace facing corruption accusations

http://www.dailymail.co.uk/sport/tennis/article-2794418/italian-tennis-players-daniele-bracciali-potito-starace-face-corruption-accusations.html


eközben:

Davydenko visszavonult!

http://www.nytimes.com/aponline/2014/10/16/sports/tennis/ap-ten-davydenko-retires.html?partner=rss&emc=rss&_r=0

Elobb-utobb mondjuk varhato volt, regota nem jatszott mar a Tour-on. Sose birtam, bundas kocsog, ideje volt mar :great:

Megint találtam egy oddsot, ami most azért nem akkora tuti, mivel nagyon egyik játékost sem láttam játszani.  ;D

Peter Kobelt - Marek Michalicka meccséről van szó. Raktam egyszer Kobelt ellen, és igazából nem hittem a szememnek, mikor követtem a meccset. Ütött vagy 30 ászt, gyakorlatilag a saját szervája után 3-4 pontot vesztett a szettek alatt. Utánanéztem kicsit a gyereknek, és olyan sok infóval nem gazdagodtam, de megnéztem pár képét, és Isner kaliber. Tipikus amcsi iskola neveltje. Csipázza a szerva röptét, ami ilyen adottságok mellett érthető is.

Erről a Michalickáról sokat nem tudok, ezért gondoltam óvatosabbnak a tippet, de ezekkel a szervákkal nehéz kezdeni bármit is. Még ATP szinten sem képesek Isner szerváival mit kezdeni, akkor ITF szinten?  ;D Egyszer meg majd szétesik Marek szervája, vagy akár a TB-ben is jó lehet.

Már tegnap néztem az oddsot 2,2-ért, azóta 1,9. Még talán így is van azért benne érték.  :ok:

http://www.tennisworldusa.org/Toni-Confirms-Rafael-Nadal-Will-Not-Play-the-ATP-Finals-in-London-articolo20801.html

Rafa kihagyja az évvégi zárótornát. Sőt, több helyen is olvastam hogy akár Djokovic is kihagyhatja ha jön a baba (mikor is jön?). Mondjuk akkor Djoko bukná a világelsőséget. Tekintve hogy hogy jön Nishikori és Raonic, illetve Federer az új taktikával, kötve hiszem hogy visszaküzdené magát az első helyre.
De így akkor Murray lassan biztos ott lesz Londonban, mint ahogy a másik megszokott tag Ferrer is.

RED GROUP: SERENA, HALEP, BOUCHARD & IVANOVIC
WHITE GROUP: SHARAPOVA, KVITOVA, RADWANSKA & WOZNIACKI


Idézetet írta: csabax Dátum október 18, 2014, 15:19:18
RED GROUP: SERENA, HALEP, BOUCHARD & IVANOVIC
WHITE GROUP: SHARAPOVA, KVITOVA, RADWANSKA & WOZNIACKI



Ha nem tudnám, hogy Kvitova alapjáraton hogy néz ki, azt mondanám, hogy dugnám. Én rá se ismertem a fenti kép alapján. Viszont Woznit, Sharapovat, Ivanovicot és Bouchit röptében, lámpafény mellett, smink nélkül is hegeszteném. Néha talán még Serenaval is megbirkóznék. Persze csak bemelegítés után.


#1058 október 21, 2014, 17:13:04, iLogic
Idézetet írta: csabax Dátum október 18, 2014, 15:19:18
RED GROUP: SERENA, HALEP, BOUCHARD & IVANOVIC
WHITE GROUP: SHARAPOVA, KVITOVA, RADWANSKA & WOZNIACKI



Eddig csak a bal oldalon állók nyertek. Akkor most Kvitova győzelme fix?

Baszd, nem vettem észre, hogy Rad rögtön mellette áll :D

Jövőre megpróbálkozik a visszatéréssel a svéd Robin Söderling, a francia nyílt teniszbajnokság kétszeres döntőse.

A 30 esztendős játékos 2011 óta mononukleózisban, ismertebb nevén csókbetegségben szenved (a betegség kizárólag nyállal terjed, ezért hívják így a köznyelvben), és három éve nem vívott egyetlen profi mérkőzést sem.
,,Eleinte buta módon keményen edzettem, így utána hetekig pihennem kellett. Még most is érzem a vírusfertőzés okozta fáradtságot, de az orvosoknak már nincs dolguk velem, most magától kell meggyógyulnia a szervezetemnek" – mondta Söderling, aki a múlt héten rendezett stockholmi torna versenyigazgatója.
A világranglista korábbi ötödik helyezettje az egyetlen teniszező, aki meg tudta verni Rafael Nadalt a Roland Garroson: 2009-ben a nyolcaddöntőben győzte le az azóta már kilencszeres bajnok spanyol sztárt.

Sziasztok, érdeklődnék, hogy van-e itt olyan ember aki a tenisz fogadásait az atpworldtour-on található matchfacts-ek alapján statisztikai számításokkal is alátámasztja illetve számításba veszi? Gondolok itt regresszió számításra illetve standardizálásra elsősorban. Olyan statisztikai számítások alapján szeretném megerősíteni 1-1 tippem, hogy a match facts-ek illetve az aktuális és előző évi win/loss-ok alapján, sérüléseket, kort, akár még magasságot testsúlyt is számításba véve 1-1 indexszámot számít a 2 játékosnak, és amelyik indexszám nagyobb egy általunk megadott minimumal, az a tipp erősnek számít. Mi a véleményetek erről, illetve ha van valaki aki így gondolkodik kérem vegye fel velem a kapcsolatot mert tudni szeretném, hogy jó szepontból közelítem-e a dolgokat vagy tök más fele tereljem inkább az egészet.

Idézetet írta: p4rtyboy92 Dátum október 22, 2014, 19:26:14
Sziasztok, érdeklődnék, hogy van-e itt olyan ember aki a tenisz fogadásait az atpworldtour-on található matchfacts-ek alapján statisztikai számításokkal is alátámasztja illetve számításba veszi? Gondolok itt regresszió számításra illetve standardizálásra elsősorban. Olyan statisztikai számítások alapján szeretném megerősíteni 1-1 tippem, hogy a match facts-ek illetve az aktuális és előző évi win/loss-ok alapján, sérüléseket, kort, akár még magasságot testsúlyt is számításba véve 1-1 indexszámot számít a 2 játékosnak, és amelyik indexszám nagyobb egy általunk megadott minimumal, az a tipp erősnek számít. Mi a véleményetek erről, illetve ha van valaki aki így gondolkodik kérem vegye fel velem a kapcsolatot mert tudni szeretném, hogy jó szepontból közelítem-e a dolgokat vagy tök más fele tereljem inkább az egészet.

teniszben szerintem ez full esélytelen. Az indexszámok alapján ma valószinűleg Berdych nyert volna, viszont épeszű fogadó, figyelve az elmúlt hetek Andujarat nem tette volna. Teniszben túl sokat számit a heti forma, motiváció, sérülés stb stb

#1062 október 22, 2014, 20:59:54, p4rtyboy92
akkor továbbmegyek az alapján amit mondtál, számítom az egész éves match factek alapján az úgymond "standard" formáját az egész évre vonatkozólag, utána pedig az elmúlt 3-4-5 mérkőzésének match facts-ei alapján is végzek egy elemzést, majd összevetem az egész évest átlagnak véve, így megkapom, hogy magához képest átlagon felül teljesít-e vagy sem mindkettő játékosnál. És így ez is számításba van véve.

A sérülésekkel még később szeretnék foglalkozni, mert azokat rangsorolni kell illetve utánajárni mennyi a hivatalos felépülési idő egy adott sérülésből, számításba akarom venni azt is hogy mikor történt vele stb

motiváció alatt az aktuális helyszín atp besorolását is érted mondjuk? illetve azon kívül még miket?

annyi adat van fent atpworldtour-on szép szabványos formában, hogy ezt hiba nem kihasználni :)

Olyan meccsekre szeretnék vadászni amik nagyon fordulatosak, az oddsok ide-oda ugrálnak (eddig nem igazán jött be). Szerintetek hogyan lehet ezeket szűrni és elkerülni a sima, egyoldalú meccseket?

Idézetet írta: ab_aevo Dátum október 26, 2014, 10:46:18
Olyan meccsekre szeretnék vadászni amik nagyon fordulatosak, az oddsok ide-oda ugrálnak (eddig nem igazán jött be). Szerintetek hogyan lehet ezeket szűrni és elkerülni a sima, egyoldalú meccseket?
gyenge szervások pl?
vagy aki szereti leadni az 1 szettet hogy aztán emelje az oddsot?