Hoki-Aréna

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


november 18, 2008, 21:09:21, Milan
Ebben a témában jégkoronggal kapcsolatos információkat lehet közölni, illetve megvitatni.


 Jó tippeket is várunk :) ;)


Idézetet írta: TiB86 Dátum november 23, 2008, 12:49:10
Az érdekelne, hogy ki mit vár a mai Volán meccstől ?

Mert én speciel győzelmet várok, egy remek 2,8-as oddsért. Légyszíves beszéljetek le róla  :)

Az Alba Volán 6 meccset veszitett sorozatban, viszont az utóbbin a Linz ellen, csak a hosszabitás után bukta a mérközést, igy szerintem most hazai pályán remélhetőleg még jobb eredményt érhetnek el.
Természetesen ez nem lessz olyan egyszerü, mert hát a Villach sem egy gyenge csapat.

1.62-ért én inkább a dupla esélyt kockáztatnám meg...mármint azt, hogy hazai vagy döntetlen.

Egy igazán barátságos akció a gamebookers irodánál: no-lose hockey picks

Fogadj az akcióban szereplő mérkőzésekre 12 vagy 1X2 típusra legalább 15€ összeggel, és ha vesztes a tipped, a téted visszakapod bónusz formájában, amit 2.0 odsszal ötször  :-\ meg kell forgatnod, mielőtt kiveheted. A bónusz igénylésére 5 nap, a megforgatásra 20 nap áll rendelkezésedre.
A "Jéghideg Csütürtök" következő mérkőzései:

4/12/2008     Rangers     Canadiens
11/12/2008    Panthers    Oilers
18/12/2008    Maple Leafs    Bruins
26/12/2008    Oilers    Canucks
1/1/2009            Sabres    Maple Leafs
8/1/2009     Maple Leafs    Canadiens
15/1/2009    Flames    Sharks
21/1/2009    Canadiens    Devils
29/1/2009    Maple Leafs    Avalanche
5/2/2009     Bruins    Senators
12/2/2009    Flames    Kings
19/2/2009    Canucks    Senators
26/2/2009    Maple Leafs    Islanders
5/3/2009            Oilers    Senators
12/3/2009    Islanders    Canadiens
19/3/2009    Canadiens    Senators
26/3/2009    Oilers    Coyotes
2/4/2009     Flames    Stars
9/4/2009     Devils    Senators


Tegnap az Alba Volán igen nagyot alkotott legyőzték a Klagenfurtiakat ,akik erősebbek voltak papíron ,de a hazai pálya és az akarat győzőt  nem az esély    ,igaz hogy büntetőkkel győztek a fiúk de akkor is győztek. Hajrá Volán.

NHL rajongóknak egy interwetten promó.

"Nyerj 100 € a jégkoronggal!

Melegítsd fel magad ebben a hideg évszakban egy NHL speciális promócióval és nyerj duplán az Interwetten.com -on!

2008 december 2 és 2008 december 7 között 100-szor osztunk ki egyenként 100 € nyereményt minden ügyfelünk között, aki legalább egy jégkorong fogadást tett meg minimum 10 € értékben!

Bónusz feltételek:

A promóció 2008.12.02 14:00 CET óra és 2008.12.07 23:59 CET óra között érvényes.

Minden ügyfelünk közt, aki legalább egy jégkorong fogadást tett meg minimum 10 EUR értékben a megadott periódusban, 100-szor egyenként 100 EUR, 150 CHF, 120 USD, 150 SGD, 60 GBP, 600 Dkk, 600 NOK, 600 SEK, 340 PLN, 2.500 CZK, 25.000 HUF, 300 RON  nyereményt osztunk ki a sportfogadás számlára.

A 100 EUR, 150 CHF, 120 USD, 150 SGD, 60 GBP, 600 Dkk, 600 NOK, 600 SEK, 340 PLN, 2.500 CZK, 25.000 HUF, 300 RON nyereményt 2008 december 30.-ig kell feltenni minimum háromszor sportfogadásra az Interwetten.com oldalán minimum 1,5 szorzóval, ellenkező esetben a bónusz elveszti érvényességét. Minden ügyfelünk csak egyszer jogosult a nyereményre.

Interwetten fenntartja a jogot, hogy bármikor lezárja a promóciót. Törvény által nem megtámadható.


Frissítés: 1.12.2008, 09:00 CET."

#7 január 03, 2009, 09:36:56, mannelig
A német jégkorongligában a tegnapi játéknapon az Iserlohn Roosters - Duisburg Füchse találkozó félbeszakadt.
Az első harmadban a vendégek mindkét kapusa megsérült. Ilpo Kauhaunen 9:29-nél, egy Roosters bombát védve, majd a nem megfelelően bemelegített a back-up, Lukas Lang is követte 74 másodperc múlva.
Ilyen esetben egy mezőnyjátékost kell beöltöztetni, az amerikai bíró adott is erre 10 percet a vendégeknek.
Miután a Rókák ezt nem vállalták, 5-0 eredménnyel írták jóvá a mérkőzést a vétlen hazaiak javára.
A 4076 néző hoppon maradt, egy barátságos találkozót terveznek a mai elmaradt mérkőzés helyett kárpótlásul számukra.

Ide kapcsolódó hír, hogy a Duisburg új kapust szerződtetett  Edgars Masalskis személyében.
A 28 éves lett válogatott a Dynamo Rigát hagyja el a Rókék kedvéért, és január 6-án fog bemutatkozni a Wolfsburg ellen.

Forrás:
http://www.iserlohn-roosters.de
http://www.del.org



első tipp írásom a fórumba, szlovák hoki: a mai  Dukla Trencin - Liptovsky Mikulas, még két forduló van hátra a ligából, Dukla Trenčín 2 pontra a playoff-ot jelentő hatodik helytől és mindenképp be szeretnének jutni a playoffba. Még három csapat részvétele kétséges a playoffban, tegnapi hír, hogy új játékossal bővült Dukla Trenčín, vagyis szinte minden adott a nyeréshez. Múlt éven is a legjobb négy közé jutott Dukla Trenčín a playoffban.
További tipp: MHK Kezmarok - HK 36 Skalica, a jó formában levő Skalica játszik a tökutolsóval. Skalica itt az esélyesebb, egyértelműen.
Slovan Bratislava - HK SKP Poprad, a kb 14 meccse veretlen Slovan játszik otthon.
MSHK SKP Zilina - HC Kosice a tabellát fölényesen vezető játszik az utolsó előttivel. HC Košice fölényesen nyerte az utóbbi meccseit, akár 8 gólos fölénnyel is, kirobbanó formában van.
Én ezeket a tippeket teszem ma meg 4/3 -as szétírásban.

Bocsi ,de több helyen is megnéztem és az első 8 megy a rájátszásba.
Ott is az első három hely már eldőlt, csak ettől lefele megy a helyezkedés.
Ettől függetlenül sok sikert a kombidhoz!
;)

Idézetet írta: kissk Dátum január 23, 2009, 13:58:53
első tipp írásom a fórumba, szlovák hoki: a mai  Dukla Trencin - Liptovsky Mikulas, még két forduló van hátra a ligából, Dukla Trenčín 2 pontra a playoff-ot jelentő hatodik helytől és mindenképp be szeretnének jutni a playoffba. Még három csapat részvétele kétséges a playoffban, tegnapi hír, hogy új játékossal bővült Dukla Trenčín, vagyis szinte minden adott a nyeréshez. Múlt éven is a legjobb négy közé jutott Dukla Trenčín a playoffban.
További tipp: MHK Kezmarok - HK 36 Skalica, a jó formában levő Skalica játszik a tökutolsóval. Skalica itt az esélyesebb, egyértelműen.
Slovan Bratislava - HK SKP Poprad, a kb 14 meccse veretlen Slovan játszik otthon.
MSHK SKP Zilina - HC Kosice a tabellát fölényesen vezető játszik az utolsó előttivel. HC Košice fölényesen nyerte az utóbbi meccseit, akár 8 gólos fölénnyel is, kirobbanó formában van.
Én ezeket a tippeket teszem ma meg 4/3 -as szétírásban.
Szépen jöttek a tippjeid, már csak a Slovan van vissza! Grat hozzá, együtt elég szép kis szorzója volt!

igen, minden jött  :jump2_125:  ezt azért még én sem gondoltam volna. Lehet gyakrabban írom majd be a tippeimet, főleg ha ez azzal jár, hogy találok is. Hokej.sk -ról vettem azt, hogy az első hat helyet akarják elérni, valamit biztos félreértettem.

Alba Volán-Innsbruck  10-1  :topbet_125:

(Volt ennél nagyobb győzeleme más csapatnak a bajnokságban?)

Szép volt ! Még van egy forduló a szlovákoknál! :great:

Idézetet írta: kjeno Dátum január 23, 2009, 16:49:29
Bocsi ,de több helyen is megnéztem és az első 8 megy a rájátszásba.
Ott is az első három hely már eldőlt, csak ettől lefele megy a helyezkedés.
Ettől függetlenül sok sikert a kombidhoz!
;)

na utána néztem a dolognak, az első hat helyezet megy automatikusan a rájátszásba, a másik két playoff helyért a hatoson kívüli csapatnak még meg kell küzdeni. Szóval mégiscsak jó az a hatodik hely. Holnap talán még írom a szlovák extraliga tippeimet, talán kicsit jobban belelátok a dologba, mivel láttam már pár csapatot élőben is játszani és olvasom a szlovák hokihíreket is...