Hoki-Aréna

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


#120 április 17, 2016, 19:55:24, nagjtamas
A minap élőzök nyugodtan gól alatt felettre. Erre az egyik irodánál beleszámítják a hosszabbítást, a másiknál meg nem. Rendesen elbuktam vagy 11.000 forintot! A fogadásnál csak annyi volt, hogy összes gól. Nem volt egyik irodánál sem odaírva, hogy hosszabbítással, vagy anékül.
Nem tudjátok, hogy mely irodák számítják bele az under/overekbe a hosszabbítást is a hokinál?

Én úgy tudom mindegyik úgy számol arany gólt és rávezetést is egy gólnak számít .pl 4-4 után csak 5-4 lehet

Idézetet írta: nagjtamas Dátum április 17, 2016, 19:19:03
A minap élőzök nyugodtan gól alatt felettre. Erre az egyik irodánál beleszámítják a hosszabbítást, a másiknál meg nem. Rendesen elbuktam vagy 11.000 forintot! A fogadásnál csak annyi volt, hogy összes gól. Nem volt egyik irodánál sem odaírva, hogy hosszabbítással, vagy anékül.
Nem tudjátok, hogy mely irodák számítják bele az under/overekbe a hosszabbítást is a hokinál?

A legegyszerűbb elolvasni minden oldalon a jégkorong szabályzatot. bet365, williamhill beleszámítja a hosszabítást, de pl. unibet nem, ha jól tudom. Ne haragudj, de nem tudom felsorolni az összes irodát.

Ok, köszi! A 1xbet nem számítja a hosszabbítást, a netbet meg igen, ha valakit érdekelne még. Eszembe nem jutott volna elolvasni a szabályzatot előtte  :)

A mai kínálatban látok egy Vitkovice-Karpat hokimeccset, mely egy BL-meccsnek van feltüntetve.

Megnéztem a Vitkovice tavalyi teljesítményét, és ezt látom:

http://www.eredmenyek.com/jegkorong/csehorszag/extraliga-2015-2016/tabella/

Már csak azt mondja meg nekem valaki, hogy a 11. (már-már kieső??) helyével mi a fenét keres a Vitkovice a BL-ben??

Ez egy nem régi sorozat, 3 éve megy, és egy speciális. Van azt hiszem 26 alapító klub különböző bajnokságokból (cseh, osztrák, svéd, finn,német, svájci,)  és ők "a" licencesek és helyezéstől függetlenül indulhatnak, csak az a kitétel az adott ország 1 osztályában kell szerepelni. Aztán vannak még "b" és "c" különböző nevezési feltételekkel és így jön össze  48 csapatra felturbózva.

Idézetet írta: slices Dátum augusztus 16, 2016, 11:18:25
Ez egy nem régi sorozat, 3 éve megy, és egy speciális. Van azt hiszem 26 alapító klub különböző bajnokságokból (cseh, osztrák, svéd, finn,német, svájci,)  és ők "a" licencesek és helyezéstől függetlenül indulhatnak, csak az a kitétel az adott ország 1 osztályában kell szerepelni. Aztán vannak még "b" és "c" különböző nevezési feltételekkel és így jön össze  48 csapatra felturbózva.

Köszi. Akkor ez nem "a rendes" BL?