Hoki-Aréna

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Nincs semmi baj en nem haragszom,csak ne feledd:az NHL-ben nincs gyenge és nincs eros csapat....itt mindenki kepes barkit legyozni barmi aranyban.Emlekezz nehany eve a semmibol a Tamba BL St.Cup gyoztes lett igaz volt egy Khabibulyn a kapujukban aki szerintem a vilag legjobb kapusa(Luongo utan:)).Vagy nehany eve  a Carolina a semmibol lett St. Cup gyoztes szinten.Ugyhogy az NHL-ben nem szabad lebecsulni egy csapatot sem..........
Egyebken itt B.C.-ben nagy a varakozas a Canucks-on.Mindenki bizik a West Finalba jutasban,ezt a ma ejjeli meccset sikerult elbenazni a harmadik harmad utolso perceben szinte mar megvolt a 3-1 on aggr.,de ilyen a hockey game az over timeben kikaptunk egy szep gollal.Annak ellenere most itthon meglehet verni a CHG-t,bar en most valahogy felek.Jo ejt mindenkinek es termeszetesen Go Canucks Go!!into St Cup Final!!!!!!!!!!!!!!!!!

Johetnek a nekrologok........5-4 utan harom perc  harom golt kapni nem semmi....egy alom utan fel kell ebredni  sziasztok drassy

Idézetet írta: drassy Dátum május 12, 2009, 13:18:42
Johetnek a nekrologok........5-4 utan harom perc  harom golt kapni nem semmi....egy alom utan fel kell ebredni  sziasztok drassy

Gondoltam rád drassy! De ez nem a mostani meccsen ment el, hanem az előző hazai vereség nem fért bele ebbe a párharcba. Jövőre.... talán.....

Koszi Varda nagyon jol esett amit irtal,s van is benne sok igazsag a GM-ben,ha nem hagyjuk ki a penalty-t a masodik periodban.......teljesen a padon volt a CHG,de ez van.....koszi meg 1x drassy         GO CANUCKS GO

#34 május 15, 2009, 07:56:09, drassy
Hali,
hetfon ujra otthon.Lehet,hogy egy kicsit jobban el tudok melyulni a SPORTFOGADAS.ORG kedvenc honlapomon,de ezt mar annyiszor eljatszottam,hogy azt se higyjetek el amit kerdezek:):).
Remelem nem kell leszallnunk Reykjavikban,mint a multkor....utalok repulni.....szasztok GO CANUCKS GO  drassy

Idézetet írta: drassy Dátum május 14, 2009, 09:07:58
Hali,
hetfon ujra otthon.Lehet,hogy egy kicsit jobban el tudok melyulni a SPORTFOGADAS.ORG kedvenc honlapomon,de ezt mar anyiszor eljatszottam,hogy azt se higyjetek el amit kerdezek:):).
Remelem nem kell leszallnunk Reykjavikban,mint a multkor....utalok repulni.....szasztok GO CANUCKS GO  drassy

Jó utazást kivánok drassy.  :great:

Kosz szepen es avanti Milan!!!

Hóm,szvíííít hóm

Ilyent még életemben nem láttam... :D :D :D

Tényleg incredible  :)

A lacrosse nevű sportgában van ilyen mozdulat és gól. Nekem rögtön az ugrott be.


Komolyan ez a bunyó a hokiban olyan, mintha meg lenne szervezve. Elkezdődik a verekedés, mindenki megkapja magának a csata-párját, s ütik egymás 1-2 percig, utána mintha semmi sem történt volna szétválnak... :D

Érdekes a hokisbunyó, nekem inkább az alsós birkózás jutott eszembe, mikor próbálják egymást huzogatni, de semmi. Egyedül a legelején volt igazi bunyó, de az se tartott sokáig:D
Érdekes, oroszoktól nem lepődök meg ezen, azon viszont nagyon is, hogy a nézők végül nem szálltak be. Ha ez focimeccs lett volna a nagy oroszországban, akkor már többezer ember bunyózott volna  a pályán.

Megtörtént! A rájátszásba jutott a Volán

Hazai pályán aratott 5–3-as győzelmet a Sapa Fehérvár AV19 az Olipija Ljubljana ellen az osztrák jégkorongbajnokság 48. fordulójában. A kétgólos siker egyben azt is jelenti, hogy a magyar csapat fennállása során először bejutott a sorozat rájátszásába.

(forrás: NSO)

http://sporthirado.hu/videok.php?videoid=2367&videorovatid=262

;D ;D