Kézi-Aréna

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 3 vendég van a témában




Idézetet írta: drogos Dátum szeptember 02, 2016, 18:38:48
Kivel kezdenéd? :)

Közép, balkettő, balegy, jobkettő, jobbegy.  :redchug:

Idézetet írta: drogos Dátum szeptember 02, 2016, 18:38:48
Kivel kezdenéd? :)

sajnos akikkel kezdeném nincsennek rajta a képen :( Oftedal,Herrem,Kurtovic :P de nagy duzzogva jobbról balra aztán balról jobbra ;D

Nekem max középső. Többihez komoly folyadékot kell bevigyek a szervezetembe.

Én Mörköt bármikor és bárhol :D
A két hollandot is el lehetne kapni, a két jobb oldalihoz meg nekem is innom kéne, pedig Grimsbö arca tetszik :)

Idézetet írta: Donwemer Dátum szeptember 02, 2016, 21:15:55
Nekem max középső. Többihez komoly folyadékot kell bevigyek a szervezetembe.

Ezt én is néztem hogy ezek ilyen jó nők lennének?  ??? Ti csak sportot néztek?  :D

na azért ha megjelenne groot h egy éjszaka és azt csinálsz amit akarsz, lehet nem azzal kezdenék h bezúzok egy üveg akármit  ;D
egyébként nálam is oftedal a number unooo  :smitten:

És ilyenkor jön az, hogy ezek a lányok a pinát szeretik.  ;D ;D ;D

Broch élőben nagyon jól néz ki. Olyan hosszú combja van, hogy besírsz. :)

Valahol hallottam pár hete, hogy ő a holland topmodel kereső műsorban második lett.





Mörk meccs utáni interjúja hát röhögtem, riporter válláig se ért :D

nah veszprém utolsó 1percéről vélemény? megint leadták a végét 6ról, de ilyet végén eladják a labdát és döntetlen pff

#1439 szeptember 24, 2016, 19:43:02, baliizu
Idézetet írta: csak1tomi Dátum szeptember 24, 2016, 19:17:19
nah veszprém utolsó 1percéről vélemény? megint leadták a végét 6ról, de ilyet végén eladják a labdát és döntetlen pff

A meccsnek az utolsó 15 percét tudtam csak nézni. Ha nincs Palmarsson két hatalmas bravúrja meg Mikler pár szép védése akkor kikapnak... Ha jól emlékszem Gulyás rontotta el itt a végén, tavaly is eljátszott ő ugyanilyet, nem tudom minek kell ilyenkor berakni... A döntetlen ettől függetlenül szép, de győzhettek is volna, kár.