Kosár-Aréna

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában


Bosh nem jön Houstonba,,, Mi lesz Morey?

Csak most látom, hogy a Bilbaót kizárták a spanyol bajnokságból anyagi gondok miatt. Ez szomorú, kiváló csapat volt, mindig megnehezítette a nagyok dolgát. Raúl López, Gabriel, Vasiliadis, Grimau, Mumbru stb... Nagyon jó kis csapat voltak az utóbbi években, hiányozni fognak. :'( A semmiből megszerzett 2. hely és az Euroliga menetelés felejthetetlenek voltak.

VB: a franciáknál azon törik a fejüket, hogy a végső keretbe Kahudi vagy Fournier kerüljön be. Most komolyan, itt mi a kérdés??? Egy NBA-ben lassan alapemberré váló Fournier és a Le Mans-ban bohóckodó Kahudi, biztos nehéz döntés...

Bogdan Bogdanovic még sokáig emlékezni fog a 22. születésnapjára  :ok:

https://www.youtube.com/watch?v=53u8I4izcvE

Nem megbántva Kecskemétet, de miért ott, 500 néző előtt rendezzük a selejtezőket egy kb nagyobb tornateremben?
Szolnokon pl egészen biztosan komolyabb hangulat lenne.

Vagy mondjuk Budapesten,és ahová az olyan jámbor ember is kimenne szurkolni,aki kb évente lát élő kosármeccset mint pl én.

https://vine.co/v/OBHezeZFUTE

Édes ahogy a Harden védekezik. Úgy nézi a labdát, mint valami kisgyerek a karácsonyi ajándékot  :D

Nincs téma a vb-re?  ???

Minden elismerés a Utah Jazz-nek. Aláirtak az 5 éves leukémiás kissráccal egy 1 napos szerződés, mert ez volt a kiscsávó álma. Láthatóan jól is éreztem magát a nagyok között. A lóvé amit kapott pedig talán elég lesz arra is hogy meggyógyuljon. Minden esetre szép gesztus volt.

5-Year-Old JP Gibson Plays for the Utah Jazz

Idézetet írta: Kagawa Dátum október 07, 2014, 14:56:51
Minden elismerés a Utah Jazz-nek. Aláirtak az 5 éves leukémiás kissráccal egy 1 napos szerződés, mert ez volt a kiscsávó álma. Láthatóan jól is éreztem magát a nagyok között. A lóvé amit kapott pedig talán elég lesz arra is hogy meggyógyuljon. Minden esetre szép gesztus volt.

5-Year-Old JP Gibson Plays for the Utah Jazz

Csodálatos dolog! :)

Srácok, ezek az NBA Europe Live meccsek, mint  a mai Berlin-Spurs, ezek 10 perces negyedekből llnak, vagy 12 perces egy negyed?

Idézetet írta: Kagawa Dátum október 07, 2014, 14:56:51
Minden elismerés a Utah Jazz-nek. Aláirtak az 5 éves leukémiás kissráccal egy 1 napos szerződés, mert ez volt a kiscsávó álma. Láthatóan jól is éreztem magát a nagyok között. A lóvé amit kapott pedig talán elég lesz arra is hogy meggyógyuljon. Minden esetre szép gesztus volt.

5-Year-Old JP Gibson Plays for the Utah Jazz

Eddig is bírtam a Utah-ot, most meg külön respect nekik. Teljes gyógyulást a kiskölyöknek!

Idézetet írta: oakland23 Dátum október 08, 2014, 16:00:34
Srácok, ezek az NBA Europe Live meccsek, mint  a mai Berlin-Spurs, ezek 10 perces negyedekből llnak, vagy 12 perces egy negyed?

99%, hogy 12 percesekből, az alaphatárból is gondolva, a Maccabi amerikai meccse is 12 perces negyedekből állt és hasonló határ volt.