Idiótaságok

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Volt egy gyenge pillanatom reggel, és kicsit megvágtam Mourinho telefonálását :-X

! No longer available

Szia Gyuri vagyok :D ez kész :beerchug:

Így közvetítenek a japán kommentátorok. Teljes őrületet nyomnak :D

! No longer available

Ettől a sorozattól ledobja az agy az ékszíjat.  :D Hol lehet rá fogadni?  ;D
https://www.youtube.com/watch?v=-JYHVrOL3Kk&t=1s


Bőven beleillik a kategóriába amit az online és nyomtatott sajtóorgánumok művelnek a buszbaleset kapcsán. Főleg egy két fb oldal nyomja szánalmasan, pl Szeretlek Magyarország amik kattintásvadász címekkel óránként lehoznak egy egy búlvárcikket a balesettel kapcsolatban. Direkt megkérték az érintettek hogy ha lehet ne nagyon cikkezzenek a belesetről, hadd ne fussanak bele az érintettek így is elég nehéz elfelejteni és megbírkozni vele. Ha tehetném az összes ilyen oldalt beszüntetném a picsába hisz engem is dűhít a dolog hát még akinek barátja,ismerőserokona veszett oda.

A kínaiak már a spájzban vannak.

! No longer available

Idézetet írta: TiB Dátum január 27, 2017, 16:20:46
A kínaiak már a spájzban vannak.

! No longer available

ezt jobban begyakorolták, mint az elmúlt meccseikre a taktikát


#1569 február 18, 2017, 13:15:52, TiB
Ezt két napja nem tudom megunni ;D

! No longer available


Ezt már az általánosban kellene tanítani. :D


Az internet ma is nyert :D


A Szia oldal szerint, amit most épp feldobott a facebook, ha 2019-ban 19 vagy több éves leszel, akkor könnyekban úszhatsz, mert az szomi, hogy ilyen öreg leszcsizel akkoriben.

Idézetet írta: TiB Dátum április 03, 2017, 14:08:07
A Szia oldal szerint, amit most épp feldobott a facebook, ha 2019-ban 19 vagy több éves leszel, akkor könnyekban úszhatsz, mert az szomi, hogy ilyen öreg leszcsizel akkoriben.

Remélem, nem veszi el a jókedvüket a pubertás...