Póker Aréna

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: ncis88 Dátum szeptember 05, 2013, 15:36:49
Bizonyára könnyebb lenne,de nem akarok pénzt kérni, mert:

- Itt a fórumon nem lehet pénzt kérni. (megtanultam)


Ez a mód meg szerintem nem ütközik a fórum szabályokba.

Pont ezért gondoltam erre a módszerre, mert átjátsszuk a pénzt, és akinél landolt a pénz az küldi a felét a nyert pénznek a rake levonása után..Így nekem esélyem sincs átbaszni a segítőt.

Ahogy gondolod, én felajánlottam.

Ha esetleg majd valaki bevállalja, úgy számoljon, hogy csak Ipoker2es klienseken működik. Vagyis pl bet365, everest, Titan nem játszik, mert az én rollom a RivaPokeren van.

Idézetet írta: ncis88 Dátum szeptember 05, 2013, 16:16:36
Ha esetleg majd valaki bevállalja, úgy számoljon, hogy csak Ipoker2es klienseken működik. Vagyis pl bet365, everest, Titan nem játszik, mert az én rollom a RivaPokeren van.

Van a Riván személyek közötti pénzmozgatás, mint pld. a 888-n? Nem emlékszem, mert már pár hónapja nem játszottam a Riván. Ha van, akkor told át nekem, kikérem skrillre, és már utalom is neked, mindenféle levonás nélkül. Csak a tranzakciós díjat húzom majd le  ;D

Elvileg van. Láttam player transfer opciót. De hogy működik-e? Azt nem tudom. Rákérdezek és értesítelek ha működik.

Hát persze hogy csak dísznek van kint..  :bash:

TigerGaming

ACTION10 bónszkóddal regelve 10$ingyen, plusz 2200 pont, amivel lehet regelni egy 10k-s 22$os versenyre ingyen. A verseny ma/holnap 0:01kor indul eddig kb 100an vannak.


A feltételekről tudsz valamit? Kell e pontot gyűjteni a kifizetéshez?

Ja és köszi az infót :ok:


37,5 rake ha minden igaz..

Viszont jó lenne, ha online lenne itt aki játszik, mert túl jó verseny ez, hogy ne ügyeskedjünk..

Idézetet írta: ncis88 Dátum szeptember 22, 2013, 20:35:22
37,5 rake ha minden igaz..

Viszont jó lenne, ha online lenne itt aki játszik, mert túl jó verseny ez, hogy ne ügyeskedjünk..

Én leszek itt chaten meg facen is tudunk dumalni ;)


Szerintem az esetleges nyereményt is csak úgy lehet kivenni, hogy 37,5$raket kell termelni, ami azért nem kevés, mert ehhez pl 375$ értékben kell SNG-ra vagy versenyre nevezni.. avgy ennyi raket kell termelni cash gameben..

Nyilván egy 100$os nyereménnyel is megoldható, de egy esetleges több száz vagy akár ezer dolláros nyereménnyel ez nagyon könnyű feltétel

1.szünet 6,5k

Demoralizáló, hogy jó játékkal meg 3szoroztam a zsetonom,de mindenki vesz addont az asztalnál (5k) csak én nem..

Ha jól számolom, kb 2millió zseton van játékban, szóval 66k lesz az átlag a fizetős 30.helynél.. Ejj de messze van..

Kaptam egy e-mailt ahol a Titanpoker megdobott egy bónusszal. Ha befizetek 20$-t kapok rá 10$-t. 50 Titan pont után kapnék 1$-t vagyis 500 pont utána kapnám meg a 10$-t. Érdemes foglalkozni vele vagy csak időpocsékolás?

Regisztrálva vagyok már az oldalra, úgy hogy nem teszteltem.
De akinek van kedve vágjon bele.
http://bountypkr.com/9-bonus-free.html?promo=FBP20