USA hanyatlása - coming III. World War ?!

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: Knapp Dátum június 29, 2016, 16:40:03
Vajon nálunk ha Orbán és Vona egy kilépés mellett kezdene kampányolni, pont a menekültekre hivatkozva, hány százalék szavazna erre?
Ilyen mellet nem kampányolnak mert haveroknak nem jutna, vagy haver stromanak.
Idézetet írta: Proxyi Dátum június 29, 2016, 21:28:26
A többség simán meglenne itt is, sőt.
Vidéken jártál te haver?
Minden beruházás EU-s pénzből megy...
Nézd meg a MÁV-ot, általában a vasút tükrözi egy ország gazdasági állapotát.
Vagy az utak, de azt is az EU fizette, szóval azt ne soroljuk ide.

ajánlom benézegetni a naplómba, ott megy a népbutítás:-)

Idézetet írta: bendehal Dátum június 29, 2016, 22:30:43
Minden beruházás EU-s pénzből megy...
Vagy az utak, de azt is az EU fizette, szóval azt ne soroljuk ide.

Csak akkor azt nem tudom mi volt itt 2004-ig? Nem épült, történt semmi? Mi folyt addig Gyöngyösön?  :laugh:

Idézetet írta: Alibi Dátum június 30, 2016, 09:22:38
Csak akkor azt nem tudom mi volt itt 2004-ig? Nem épült, történt semmi? Mi folyt addig Gyöngyösön?  :laugh:
https://www.youtube.com/watch?v=e9iwwTSuRR8

Idézetet írta: Alibi Dátum június 30, 2016, 09:22:38
Csak akkor azt nem tudom mi volt itt 2004-ig? Nem épült, történt semmi? Mi folyt addig Gyöngyösön?  :laugh:

Addig mindenki vályogházban lakott :D  Én konkrétan leszarom hogy mi épül itt a nagy "eu-s"pénzekből,amíg a fizetésekből max túlélni lehet.

Sok dolgot megértem már de enyit még soha senki nem lopott mint a minifhürer és strómanjai!

Idézetet írta: Anyuci123 Dátum június 30, 2016, 10:21:23
Sok dolgot megértem már de enyit még soha senki nem lopott mint a minifhürer és strómanjai!
gazdag ország lenne MO ha csak hazaiak lopnának, és nem Rotschildek, meg Rokefellerek, stb vittek volna ki 260 mld dollárt a rendszerváltás óta
de ugyanez a helyzet minden posztkommunista országban, talán a Cseheknél kissebb mértékben
minél cinkosabb az adott ország politikai elitje, annál jobban tudják csinálni

Idézetet írta: bendehal Dátum június 29, 2016, 22:30:43
Ilyen mellet nem kampányolnak mert haveroknak nem jutna, vagy haver stromanak.Vidéken jártál te haver?
Minden beruházás EU-s pénzből megy...
Nézd meg a MÁV-ot, általában a vasút tükrözi egy ország gazdasági állapotát.
Vagy az utak, de azt is az EU fizette, szóval azt ne soroljuk ide.

Nem igazán értem, mit szeretnél a kérdéseddel?! Arról a szavazásról, ami az ország kormányzásáról döntött, ismételten 4 éves bizalmat szavazott a választóképes tömeg, holott annyi volt a kampány, hogy "Folytatjuk". Ezek után, te komolyan azt hiszed, hogy egy ilyen népszavazás, hogy lépjünk ki az EU-ból, nem győzne itt??? Amikor a briteknél győzött? Amikor itt ahhoz tapsolnak, hogy konkrétan a zsebükből veszik ki a pénzt? Álomvilágban élsz akkor, én is szeretnék.

Idézetet írta: bendehal Dátum június 29, 2016, 22:30:43
Ilyen mellet nem kampányolnak mert haveroknak nem jutna, vagy haver stromanak.Vidéken jártál te haver?
Minden beruházás EU-s pénzből megy...
Nézd meg a MÁV-ot, általában a vasút tükrözi egy ország gazdasági állapotát.
Vagy az utak, de azt is az EU fizette, szóval azt ne soroljuk ide.

Közben Lázár János és Kovács kormányszóvivő finoman elkezdte az EU-kilépés kampányt, mert tudják, hogy lenne rá igény.  ;)
Ráadásul fő radikálisaink most éppen középre húznak, így rá lehet hajtani a Jobbik szavazóira is ezzel.

Egyébként nincs ellentmondás közted ás Proxyi között: hiába épül bármi is uniós forrásból, aki akarja, az a kormánynak lesz érte hálás.
Ráadásul ha szépen letérköveznek egy főteret, abból még maga a település sem lát feltétlenül hasznot, mivel még csak nem is helyi kivitelezők csinálják.

Most már csak azt szeretném tudni, hogyan lesz ebből USA hanyatlás?  :)
(az Unió szétesése már megint nagyrészt a dollárt erősíti...)


Idézetet írta: LosGabos Dátum augusztus 08, 2016, 12:55:33
http://sokszinuvidek.24.hu/eletmod/2016/08/08/matol-a-fold-tartalekait-pusztitjuk/

Senza commentare.
a multik miatt van ez a pazarlás, lerövidült termékéletciklus, fogyassz, dob el , vegyél újat, mert ha nem akkor nincs munkahely
azért írom hogy a multik miatt, mert ösztönzik marketinggel az ilyet, meg azt hogy a világ másik feléböl hozzák ide, aztán a zöldek meg mutogatnak hogy az emberek hedonziálnak, én szánalmasnak tartom ezt, postolok egy témába vágó, más aspektusból íródott cikket, hátha valaki elgondolkodik rajta
http://valamiamano.blogspot.sk/2013/01/zoldfasizmus-greeanpeace-es-cia.html

Minden jel afelé mutat, hogy egy komolyabb és kiterjedtebb gazdasági válság jön és az elit a brit kilépést és Trumpot használja majd bűnbakként.

Amennyiben a köztudottan globalista bábnak tekintett Hillary Clinton győzne, és a gazdaság összeomlik, mindenki az elitet hibáztatná.

Amennyiben hagyják, hogy Trump győzzön, vagy szándékosan őt ültetik az elnöki székbe, és a gazdaság összeomlik, a globalisták legfőbb ellenségeként számon tartott konzervatívok számlájára írhatják a bajt.
https://komlomedia.wordpress.com/2016/08/29/valasztasi-cirkusz-trump-lenne-a-befuto/

a mai évfordulóra egy Mátrixból kivett személyivel emlékezek: