tippmix tippek messitől

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Ezek szerint hibásak az oddsok? Mert szorzók alapján itt nincs papírforma.

a papírforma az az hogy vagy S. Ammann vagy G. Schlierenzauer nyeri a versenyt. csak síugrásba bármikor lehet meglepetés és akár nyerhet egy esélytelen is.  de valószínű hogy kettejük között fog eldőni csak kérdés h melyikük javára...   :-\

A Vk eddigi hét állomásából négyszer győztes Ammann még versenyt sem nyert az idén 57. alkalommal kiírt négysáncversenyen. A 27 éves klasszis ugyanakkor élete formájában van, hiszen hiába nyert két olimpiai aranyérmet Salt Lake Cityben, utána négy éven át, azaz 2006-ig csupán egyszer tudott első lenni Vk-versenyen.

Az idén viszont valósággal szárnyal: négy győzelme mellett kétszer lett második, és csupán egyszer szorult le a dobogóról.

Legnagyobb kihívója az idén kétszer első Schlierenzauer, aki egy éve Garmisch-Partenkirchenben diadalmaskodott.

Rajtuk kívül csak a japán Jumoto Fumihiszának van győzelme a mostani idényben, de neki csak egy kiugró eredménye volt, hiszen 12. helyen áll a Vk pontversenyében. Meglepetést szerezhet a szintén osztrák Wolfgang Loitzl és Thomas Morgenstern vagy a finn Ville Larinto.



Nagynehezen feladtam a szelvényt a síugrásra :)

Köszönet érte Eriknek  (Powell), ha nem beszél le Schlierenzauer-ről akkor most nem +10.000 hanem -5000Ft  :) :bigok_125:   :cya:   :great:


A szelvény...


Szia! Én megraktam a Khl meccset az MVD fogattam és elment, szerintem meg van bundázva mert hosszabitás után már be is ütöték a golt!!! Neked bejött?

Idézetet írta: messi88 Dátum december 29, 2008, 12:11:06
mára 1 "meccset" néztem ki és arra fogok fogadni nagy tétbe... csak nem tudom eldönteni még h kire tegyek :D


Négysánc-verseny

G. Schlierenzauer (H), S. Ammann (D), más (V) nyer 1. állomás   H   2.75   D   3.05   V   2.07

szívem szerint G. Schlierenzauer-re tennék csak félek h nehogy vmi meglepetés legyen.

várom a véleményeket, akinek van tanácsa szivesen meghallgatom. ;)


Végülis akkor kire raktál??? :icon_confused:


ma 2 meccs közül választok ki egyet és megteszem egy nagyobb összeggel.

1. Hull-Aston Villa 4vagy több gól    2.85

2. Zlín - Ceske Budejovice   H 1.95

Ha vkinek lenne tanácsa hogy melyiket rakjam meg a 2 közül szivesen meghallgatom mert nem tudom melyikre van több esély...

Szia! Szerintem le fog x-ni és 1:1 lesz az állás! De majd meglátjuk, én nem fogadnék rá hogy nyer a vendég!

Csaó! ÚJ tagként csatlakoztam mert én is szeretek tipmixxelni.Habár tavaj keztem el ezt a mániat nyerő és bukó szériával együtt. de az idely VB nyagy meglepiket hozzot magaval meg nem is nyertem vele eddig 1-2 mecs ment el fojton 4-5 mecsekből. :D Remélem az Elődöntőn sikerul szakitanom. Én tippem de szerintem sokan igy gondolnák...

Uruguay - Hollandia   2
Németország - Spanyolország   1



UI: más véleményt is szívesen megnéznek. Köszi :police: