Melyik fogadóirodánál fogadjak neten ?

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Legtöbb irodánál legalább 1x meg kell forgatni az összeget. Van ahol meg lehet csinálni de többször ezt eljátszva kizárás lehet a vége. Mert ugye a bukik fizetnek skrill-nek 0.6% minden tranzakció után.

Ertem koszi!

Arb fogadasok miatt kerdeztem, ha befizetek valahova es kozben lemegy a szorzo.
Valamint az lenne a kerdesem, hogy ha befizetek valohava Neteller-rol akkor tudok mashova kifizetni ? ( banki atutalas, skrill )
Penzt atmozgatni neteller-rol skrill-re (vagy forditva) csak egy iroda kozbeiktatasaval lehet?

Igen a szorzók változhatnak, de amikor megteszünk 1 fogadást azt az akkori szorzóval marad amivel megtettük. Ha ezután változik az már a megtett fogadást nem változtatja meg.

Befizetni egyik helyről akkor a kifizetés is oda mehet csak, ha jól tudom.

Közvetlenül nem próbáltad? Neteller-tól a Skrill-re?

Sziasztok!

Új emberke vagyok és netes fogadáshoz keresnék fogadóirodát.

A kritériumok a következők:

1.Nincs tétkorlátozás(akár hosszabb távon is)
2.Van lehetőség kombinációs fogadásra
3.Meccseken belüli fogadási lehetőségek megléte(hendikepp,duplaesély,over/under)
4.Leginkább fociban és jégkorongban fogadnék.

Előre is kösz,

:)


Üdv. Ezt a részt nézted már? http://www.sportfogadas.org/irodak.php

Én a Bet365 irodát ajánlanám. Ez talán az egyik legnagyobb iroda.
Hogy lekorlátoznak-e azt nem tudom.

Szerintem ez így nem helyes hokiban elég gyenge bet365 oddsa.
Hokira mindenféleképp Pinnacle Sports.
Foci az meg liga függő.

Idézetet írta: lulu65bj Dátum január 01, 2015, 18:25:17
Üdv. Ezt a részt nézted már? http://www.sportfogadas.org/irodak.php

Én a Bet365 irodát ajánlanám. Ez talán az egyik legnagyobb iroda.
Hogy lekorlátoznak-e azt nem tudom.

Pedig ezt jó lenne pontosan tudnom.

Korlátozás azért fontos lenne tudni,mert nyilván ha hamar lekorlátoz akkor nem igazán érné meg regisztrálni.Erről vannak valakinek tapasztalata,hogy milyen nyereség esetén korlátoznának-e le?

Regisztrálni 2 perc kezdő bónusz 100euró.
Nem azért korlátoznak valakit mert szimplán sokat nyer. Attól függ milyen oddson nyersz sokat ha egy átlag oddson teszel fogadásokat, és azzal nyersz milliókat biztos nem érdekli a kútyát se.
Ha azonban értéken felűl fogadsz igen sűrűn akkor korlátoznak.
http://www.oddsportal.com/hockey/usa/nhl/vancouver-canucks-los-angeles-kings-K4c1jZUI/#over-under;2;5.00;0

#188 január 01, 2015, 20:10:29, Kondor1911
Idézetet írta: bendehal Dátum január 01, 2015, 19:45:11
Regisztrálni 2 perc kezdő bónusz 100euró.
Nem azért korlátoznak valakit mert szimplán sokat nyer. Attól függ milyen oddson nyersz sokat ha egy átlag oddson teszel fogadásokat, és azzal nyersz milliókat biztos nem érdekli a kútyát se.
[/b]Ha azonban értéken felűl fogadsz igen sűrűn akkor korlátoznak[/b].
http://www.oddsportal.com/hockey/usa/nhl/vancouver-canucks-los-angeles-kings-K4c1jZUI/#over-under;2;5.00;0


Ez konkrétan mit jelent?

Csak mint laikusnak elmondva.
???

Idézetet írta: Kondor1911 Dátum január 01, 2015, 19:14:21
Pedig ezt jó lenne pontosan tudnom.

Korlátozás azért fontos lenne tudni,mert nyilván ha hamar lekorlátoz akkor nem igazán érné meg regisztrálni.Erről vannak valakinek tapasztalata,hogy milyen nyereség esetén korlátoznának-e le?

Szerintem előbb nyerjél, utána ráérsz aggódni a korlátozás miatt!   :)
Akinek van tapasztalata a korlátozásokkal, azzal sem mész túl sokra, mivel más fogadásokat tett meg, más tétekkel, más stratégiával, mielőtt korlátozták volna.
Aki nagyobb téttel, rendszeresen arbitrázs fogadásokat rak, azt jó eséllyel hamar korlátozzák, ez még a bet365-nél is előfordul.
Ha meg a korlátozástól való félelem az elsődleges, akkor játssz ázsiai irodáknál, a Betfairnél illetve a Pinnacle oldalán!

Idézetet írta: Knapp Dátum január 01, 2015, 20:20:27
Szerintem előbb nyerjél, utána ráérsz aggódni a korlátozás miatt!   :)
Akinek van tapasztalata a korlátozásokkal, azzal sem mész túl sokra, mivel más fogadásokat tett meg, más tétekkel, más stratégiával, mielőtt korlátozták volna.
Aki nagyobb téttel, rendszeresen arbitrázs fogadásokat rak, azt jó eséllyel hamar korlátozzák, ez még a bet365-nél is előfordul.
Ha meg a korlátozástól való félelem az elsődleges, akkor játssz ázsiai irodáknál, a Betfairnél illetve a Pinnacle oldalán!

Arbitrázs nem érdekel,sima normál fogadások,meg kombinált.
Pinnacle-nél elég gyenge a kombinációs lehetőségek tárháza,azt kilőttem.

Idézetet írta: Kondor1911 Dátum január 01, 2015, 20:30:23
Arbitrázs nem érdekel,sima normál fogadások,meg kombinált.
Pinnacle-nél elég gyenge a kombinációs lehetőségek tárháza,azt kilőttem.

Jó, nem is fáradok tovább  :'(
Bárhova reggelsz ott szeretni foganak  :ok:

Idézetet írta: Kondor1911 Dátum január 01, 2015, 20:30:23
Arbitrázs nem érdekel,sima normál fogadások,meg kombinált.
Pinnacle-nél elég gyenge a kombinációs lehetőségek tárháza,azt kilőttem.

Nincs tökéletes iroda, nem véletlenül játszunk párhuzamosan több helyen is.
Mondjuk az általad felsorolt fogadási lehetőségeket általában még a Pinnacle kínálatában is lehet kombizni, de ha neked nem számít a szorzók nagysága, akkor ne is foglalkozz velük.  :)

Idézetet írta: bendehal Dátum január 01, 2015, 20:41:26
Jó, nem is fáradok tovább  :'(
Bárhova reggelsz ott szeretni foganak  :ok:


Azt még nem mondtad meg mit értesz értéken felüli fogadáson.


#194 január 01, 2015, 23:09:26, Kondor1911
Idézetet írta: Knapp Dátum január 01, 2015, 21:42:30
Nincs tökéletes iroda, nem véletlenül játszunk párhuzamosan több helyen is.
Mondjuk az általad felsorolt fogadási lehetőségeket általában még a Pinnacle kínálatában is lehet kombizni, de ha neked nem számít a szorzók nagysága, akkor ne is foglalkozz velük.  :)

Ja lehet,valószínűleg bet365 lesz az egyik iroda meg lehet,hogy Pinnacle-en is elgondolkozok még1x(jégkorong témában).