OAKLAND BET's

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában












 Live :
Sydney-Adelaide mindkét csapat szerez gólt 2,05 38000 Ft GL

Idézetet írta: oakland23 Dátum szeptember 04, 2010, 11:31:57
Live :
Sydney-Adelaide mindkét csapat szerez gólt 2,05 38000 Ft GL


38 000? Valami infó?

Az info annyi volt, hogy jó meccs lesz. Hát erre alapoztam. Végül is megnéztem az első félidőt, ahol a Sydney végig bírtokolta a labdát, egykapuzott, de gólt nem lőtt. Ellenben az Adelaide kétszer ment kapuig, vert két gólt. Az elsőt szabadrúgásból, kapus árnyékra vetődött kegyetlenül ...  Aztán a másodikban gyors gólváltás, és úgy is maradt. 1-3 lett csak, de én csodálkozom, hogy Sydney csak egyet rúgott...

Igazából a mai kosármeccsek neccesek, hogy emberes téttel verjek oda. Még Micuka is cukkol az előzetesével, szóval inkább tét nélkül nézem a mai kosármeccset este.

US Opent meg toljon az, akinek sok a pénze! Bár ahogy nézegetem a naplókat...

A MTAM 3. győztesének nevét hétfőn közlöm! Az 5 €-k már most mentek volna hétvégén, de a tobet nem nagyon akar fizetni. Gondolom ha idáig nem érkezett meg a zseton MB-re, akkor holnap sem fog. De nem kell beszarni, hamarabb láttok pénzt innen, mint csimavtól  ;D Holnap MTAM 4 szeló, legyetek résen.

Addig is megyek, befizetek egy menetre...   ;)  Pókerre gondoltam  ...



Wow!
Szép kis fogadás volt grt!:)
(itt nem találtam majomjelet de képzeld ide :D)

#584 szeptember 04, 2010, 21:51:22, oakland23
Live:

Görög-spanyol     görög nyer    8000 FT     2,50

*bassza meg a kutya a görögöket. Iszonyat kemény 3. negyed után nagyot betliztek a negyedikben. A 8 rugóból hármat sikerült visszahozni. Hát az is jobb mint a semmi, de nagyot csalódtam bennük. Nem hittek magukban...

Ah, mindegy.