OAKLAND BET's

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: oakland23 Dátum március 21, 2017, 11:41:17
Unibeten 2.75-ös odds még mindig, hogy Unzue lesz a Barca köv. edzője.
Willhillen, bet365-ön már csak ilyen 1.65 körül fizet, bet365-ön esik az odds, az elmúlt órában is esett...


Szerintem gyorsan cselekedjen, akit érdekel, mert az unibeten sem lesz ez sokáig 2.75...
(házon belül megoldják, és bár felmerült Sampaoli meg Valverde neve is, nem hiszem, hogy ne Unzue lenne a köv mester, mint amikor Tito váltotta Pep-et, ugyanazt húzzák meg szerintem)
Amúgy a legjobb Moyes meg Emery  ;D Emery a 6-1 után egész morbid húzás lenne  ;D


Unibet is levitte 2.00-ra, bet365-ön 1.61 Unzue.
De
Most olvasom, hogy a Las Palmas edzője, Quique Setien idény végén feláll. Nem lennék majom, ha nem gondolnék bele többet. Mert aki feláll, az egyszer le is ül, kérdés csak, hogy hová. Én kitartok Unzue mellett, viszont az a stílus, amit Setien képvisel, ahogy a Las Palmas focizik, az nem áll távol attól, amit a Barca játszik/játszott. Most (még) 41.00-es odds (bet365)van rá, hogy Setien lesz a köv edző, így jó magyar 300 Ft-ot rá is dobtam. Szerintem ennyit megér, az a 300 Ft nem fog hiányozni, ha meg véletlenül beakad, akkor 12.000 Ft már szép kis summa. De továbbra is tartom, hogy Unzue 2.75-ös oddsában volt tegnap az érték.

horvát - ukrán meccset Lahoz vezeti, a bet365nél a büntetőlapok száma 4.5 felett opció így elég baráti 1.875-ért.

írtam rá egy kis indoklást, de elszállt, amikor a hsz gombra nyomtam... megjegyzem, nem először történik itt a org-on mostanában.
fortunaweben néhány sor van róla, de nem szükséges ehhez indoklás. ha Lahoz lehozza ezt a meccset 5 lap alatt, akkor ne legyek majom

Idézetet írta: oakland23 Dátum március 24, 2017, 11:26:51
horvát - ukrán meccset Lahoz vezeti, a bet365nél a büntetőlapok száma 4.5 felett opció így elég baráti 1.875-ért.

írtam rá egy kis indoklást, de elszállt, amikor a hsz gombra nyomtam... megjegyzem, nem először történik itt a org-on mostanában.
fortunaweben néhány sor van róla, de nem szükséges ehhez indoklás. ha Lahoz lehozza ezt a meccset 5 lap alatt, akkor ne legyek majom

Szerintem a 2017-es év legnagyobb mellélövése volt tőlem. Pedig alapvetően tényleg jónak tűnt. Az benne volt, hogy egy gól dönt, de hogy lapokból is csak egy lesz... Mi a fazsom volt ez, barátságos meccs  :D

#3393 március 25, 2017, 09:32:38, oakland23
a hétvégén csak pár meccs lesz az MLS-ben, így csak egy meccsre térek ki:

NYRB - RSL
Online sportfogadás tipp: NYRB góljai 1.5 felett
Bet365 odds: 1.50
Tippmix odds: -
Kezdés: szombat, 21:00



Ha az előző szezont is nézzük, sorozatban 11 mérkőzés óta nyeretlen a Real Salt Lake együttese. Idegenben az utolsó 10 bajnoki közül 9-et elveszítette az RSL, ami azért jelzi, hogy nem a legerősebb MLS-csapatról beszélünk. Főleg nem idegenben.

A hazai New York RB az előző idényben csillogott az alapszakaszban. Valószínűleg a play off is jobban sikerül, ha nem dől ki négy védő egyszerre. Idén eddig 2 győzelem mellett egy zakója van a Red Bullsnak, ami nem tökéletes nyitány, de azért megteszi. Baah és Lade vélhetően nem játszik, ám a RSL-nél is akadnak bőven kérdéses játékosok. Plata, Allen, és Barrett előröl, míg Maund, Glad, Horst és Bertran a védelemből hiányozhatnak. Van tehát gond a utah-i együttesnél, méghozzá nem kevés.

A válogatott miatt hazai oldalon Kjelstan hiányzik majd, de a vendégeknél is akad hiányzó. A szlovák Rusnák és a amerikai Rimando (az RSL kezdő kapusa) nem játszhat a válogatottbeli elfoglaltság miatt. Ja, és akkor még a vendégeknél hiányzik majd Beckerman is, akinek az előző körben gurult el a gyógyszere, és a kiállítás sorsára jutott, amiért természetesen megkapta jogos eltiltását.

Szóval OK, hogy pl. Kjelstan nem lesz hazai oldalon, de a vendégeknél is rengeteg a hiányzó. Sokan úgy játszanak majd, hogy messze nem 100%-os fizikális állapotban lépnek pályára. Akárhogy nézzük, itt bizony hazai sikernek kell születni, és az valószínű, hogy ez a hazai siker több-gólos lesz. Bradley Wright-Phillips pl. tuti játszik, ez pedig sok jót nem jelent a RSL amúgy sem acélos védelmének.
forrás: fortunaweb.hu

megj.
az RSL alapvetően egy csíra csapat. Most hiányzik a kezdő kapus, kb az összes védő sérült, akik közül egyet-kettőt persze 'összedrótoznak', de azért mégsem lesz ez az igazi. Hiányzik a középpályáról a két legfontosabb elem, Rusnák, aki előre játszik, elég kreatív gyerek, komplett kis játékos, meg ugye Beckermann, aki inkább szűrő. Na, ő eltiltott. Plata sem játszik elöl szerintem, kegyetlen tartalékos lesz a vendég csapat.
Egyébként a most futó idényben mindössze 2.3 kaput eltaláló lövése van átlagban meccsenként a Real Salt Lake csapatának, ami ugye egy kurva alacsony szám. Meccsenként alig több, mint 2... Csoda, hogy három meccsen egy gólt sikerült lőni???

Hazai oldalon nem lesz Kjelstan, valamint Baah és Lade sem játszik vélhetően, de azért ezen a meccsen Baah és LAde hiányáűt el kell bírja a védelem, ráadásul tavaly a szezon végén több meccset játszott a RB nélkülük, sőt akkor még Zubar sem játszott.

Ezt az idegenben töketlen RSL-t szerintem Wright-Phillipsék jól elkenik. Tudom, hogy mindenki, -én is- a portugál-magyart nézi, de ettől még fogadni lehet rá, és szarintem megéri.
Nálam ez a NYRB-RSL meccs 3-0-ról indul, aztán majd meglátjuk. A tegnapi tipp sem tűnt épp rossznak, aztán nesze...




Utólag persze könnyen vagyok okos, de akiktől a lapot vártad, egy részük napok óta sérült volt. Viszont azt lenne érdekes megnézni, hogy a spanyol bírók hogyan viselkednek, ha nagyon szem előtt vannak. A spanyol szövetségnek láthatóan nem gond, ha bundáznak, de egy nagyobb szervezet már könnyen szólhat az ilyenért. Lahoz például tavaly szintén egy lappal lehozta az angol-hollandot, úgy hogy előtte a Sociedad meccsén kiszórt 9 sárgát, majd a válogatott meccs után a Sporting meccsén meg 7-et.

nézzünk egy ilyet:
Eibar-Las Palmas 5.5 felett @ 10.00
Valencia-Celta 4.5 felett @ 6.00

@ 60
1000 Ft

Akár lapok is lehetnének, de gólokról van szó  ;D
Eibar-Las Palmast külön is megraktam, abban a meccsben szerintem simán benne egy Las Palmas szinten is extrém végeredmény és nem a 0-1-re vagy a 0-0-ra gondolok.

bwin-en élő felületen :


Bonnyrigg White Eagles (U20) - Blacktown City FC (U20)
1. félidő - pontos eredmény: Minden más eredmény
Nyereményszorzó: 67.00
Tét: 1 000,00 HUF
Nyerhető összeg: 67 000,00 HUF

Elvileg a vendég csapat sokkal erősebb, extrém esetben félidőre hátha vernek öt gólt. De ha netán beesik 1-2 korai vendég dugó, már nem jöhetünk ki rosszul belőle. Ha nem, akkor is megér egy próbát.

Idézetet írta: oakland23 Dátum április 17, 2017, 09:16:48
bwin-en élő felületen :


Bonnyrigg White Eagles (U20) - Blacktown City FC (U20)
1. félidő - pontos eredmény: Minden más eredmény
Nyereményszorzó: 67.00
Tét: 1 000,00 HUF
Nyerhető összeg: 67 000,00 HUF

Elvileg a vendég csapat sokkal erősebb, extrém esetben félidőre hátha vernek öt gólt. De ha netán beesik 1-2 korai vendég dugó, már nem jöhetünk ki rosszul belőle. Ha nem, akkor is megér egy próbát.

Óriási megérzés volt  ;D
Mikor láttam utána, hogy a bet365 1.40-en nyit a V-vel, már tudtam, hogy ebből baj lesz  ;D Illetve csak sejtettem

50 €-ért rengeteg banánt lehet venni, pláne a másodosztályúból.

Kezdet: 10.000 Ft
Péntekig elérni 20.000 Ft-ig
Iroda: bwin

Juventus-Monaco

tippek:
-Chiellini to score @ 9.00 (250 Ft)
-1 büntető lesz a meccsen @ 4.00 (550 Ft)
-2 -ii- @ 11.00 (200 Ft)
-gólok száma 4.5 felett @ 5.25 (1000 Ft)

+/-: ?

#3399 június 07, 2017, 11:52:57, oakland23
16:30 HUN-BUL női foci

fortunaweben van róla pár sor, sokat nem akarok hozzátenni.
a 3.5 gól fölött opció 2.00-es odds unibeten, fi góljai 1.5 over 2.00-es odds bet365-ön
unibeten 6.00 az 5.5 over, ami már rizikósabb, de ha egyszer végre csak átlagos lesz a válogatott helyzet-kihasználása, akkor jöhet.
Bulgária női szinten nem tényező, legutóbb tőlünk idegenben kaptak 7-et. Előtte 4-et, előtte 9-et kaptak tőlünk, elvileg ilyen 6-0 7-0 a realitás, aztán majd meglátjuk.
elvileg m4 adja majd, bele kell nézni, aztán valahol csak lehet tenni majd live-ban is, de én egy 6-0-ra 7-0-ra számítok. Ha megint pocsék lesz a helyzet kihasználás, 4-et akkor is lőnünk kell, ami még mindig 2.00-es odds.

(tegnap bet365-ön a 2.5 over még 1.68-as odds volt, most 1.36, de mire elkezdik, lesz az 1.25 körül is)


más:
női vlabda világliga 13:00 kína-magyar
kínában vannak a meccsek, így nekem a Kína +2.5 gól opció 2.00-es oddson (bwin) játszhatónak tűnik. Annyira nem rossz Kína, legutóbbi vb-n pl elvertek minket ... Otthon gondolom nekik fújnak majd, még az x  (9.75), vagy a Kína siker (5.50) sem elképzelhetetlen. Én a Kína +2.5 gólra tettem egy kicsit, hátha fial

10:00
Albánia-Szlovénia
női felkészülési
-1. fi Szlovénia 2.5 felett @ 9.00 (bwin)
-gólok száma 5.5 felett @ 5.75 (bwin)



#3401 június 09, 2017, 13:27:46, oakland23
.

bwin
12:00-tól élő
kosárlabda
MABA IBI
Malaysia - National Taiwan University

Tipp: 181 pont vagy több @ 26.00 21.00

Meghívásos kosártorna, vegyes csapatokkal (válogatottak, egyetemi csapatok, félamatőr csapatok) Most lett vége épp a Chang Chou Uni-ACBA Dragons meccsnek, 84-103-al, a 181 vagy több pont odds 51,00-es volt. Hátha most is jön az over  :)

(14:00-tól a maláj női együttes játszik a Fo Guanggal, 123.5 over 1.85-ért bet365-ön jónak tűnik, szerintem csak Malaysia 100-ig jut, ha akar, mert tegnap a Shanghai ellen nem akart, pedig az első negyedet komolyan vette, akkor dobott is laza 28 pontot. Gyengébb ellenfél ellen Malaysia női csapata a bet365-ös 22.5-ös vizionált különbséget egy negyed alatt abszolválja, ha megint esnek a triplák. -elvileg erre is lesz bwinen live, de majd meglátjuk-)

Lettország-Magyarország

ffi kézi Eb-selejtező

Kristopans ma sem lesz a letteknél, eddig sem nagyon volt. Eddig 4 meccsből négyet buktak el az Eb-selejtezők közül.
Nekünk nyerni kell, hogy kijussunk, ergo tétmeccs.
Nagy Laci meg még több kulcsjátékos nincs a keretben, de bízom benne, hogy ez a csapat azért picit profibb, mint a ffi foci csapatunk... Gondolom Lékaiék nem akarnak a célkeresztbe kerülni egy esetleges alibizéssel.

Lettország június 9-én és 10-én is játszott felk. meccset Litvánia ellen, mindkét találkozón már a félidőre 20-at kapott Lettország!!! 20-at félidőre!!!

Szóval ezek után a Ht/Ft Magyarország/Magyarország tipp eléggé jónak tűnik (bet365, 1.40), aztán ha a lettek dobtak nekik félidőre kétszer 20-at, akkor kíváncsi leszek a bet365-nél a félidő run to 17 ill 20 góig oddsokra.

Egyébként az a fura, hogy a litvánok ellen milyen uptempó kézit toltak, itt nálunk nyíregyen az selejtezőn pedig úgy húzták az időt, mintha díjazták volna. Viszont ha lassan játszanak, ha gyorsan, nekünk már félidőben 4-5 góllal vezetni kéne a realitások alapján, és aztán a vége sem lehet kérdéses.

Én, ha jó oddsot ad rá a bet365, behúzom hogy 17-ig mi jutunk el hamarabb félidőben, és ha szép az odds, a run to 20 is mehet szerintem, de az csak óvatosba.

Malaysia-Chung Chou University
bwin live kosár 14:00-tól

181 pont vagy több @ 6.25

A CCU első meccsén csak a triplákat dobálta, hátha így lesz most is.