Neteller

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: pisti1983 Dátum március 29, 2014, 00:27:07
Sziasztok! Tudnátok nekem segíteni abban hogy Neteller számlához csak saját névre szóló bankszámlát lehet hozzárendelni vagy esetleg lehet mondjuk szülőkét is? Azért kérdezem mert az én fizum apám számlájára megy,így nekem nincs saját névre szóló számlám bár a nevünk ugyanaz. Köszönöm a segítséget előre is.

Szerintem mindenképpen jobban jársz, ha csinálsz saját bankszámlát.

Sziasztok!

Lehet hogy nyitok egy Netellert mert nem boldogulok a Skrillel. Azt kérdezném hogy banki átutaláskor nekik van itthon vezetett számlájuk vagy itt is devizát kell utalnom külföldre mint Skrillen?

Ha jól emlékszem az ersteben de ez nem fix, a lényeg hogy nem kell külföldre utalni.

Idézetet írta: Alibi Dátum március 29, 2014, 17:19:53
Sziasztok!

Lehet hogy nyitok egy Netellert mert nem boldogulok a Skrillel. Azt kérdezném hogy banki átutaláskor nekik van itthon vezetett számlájuk vagy itt is devizát kell utalnom külföldre mint Skrillen?

Van magyar erste számlájuk.

Üdv,

Egyik ismerősöm netellerre akart feltölteni, de nem írta be a közleménybe a neteller acc számot, ilyenkor mi a teendő, járt már valaki így?
Írni kell nekik és ők manuálisan kikeresik, majd jóváírják vagy majd visszautalják a lóvét?
köszi előre is.

Irni kell nekik mindenképp, ők majd megmondják mi legyen. Számlakivonat alapján elméletileg azonositani tudják majd, de időbe fog kerülni.

Írt nekik csütörtök este, kértek átutalásról vmi hitelesítő doksit, péntek délelőtt elküldve, estére már jóváírták neki.  :ok:

Sziasztok! Nekem van egy Neteller számlám és elrontottam a jelszót meg a biztonsági kérdést is emiatt le lett tiltva a fiókom.Fel vettem velük a kapcsolatot de állandóan valami visszahívást írnak de hiába hívnak mert nem tudok angolul! Ilyenkor mi a helyzet hagyjam a fenébe az egészet mert nem sok pénz van a számlán? Máshogy nem lehet magam beazonosítani csak telefonon?

Hátha tud itt valaki segíteni nekem?

Sziasztok

Idézetet írta: pisti1983 Dátum április 26, 2014, 13:02:05
Sziasztok! Nekem van egy Neteller számlám és elrontottam a jelszót meg a biztonsági kérdést is emiatt le lett tiltva a fiókom.Fel vettem velük a kapcsolatot de állandóan valami visszahívást írnak de hiába hívnak mert nem tudok angolul! Ilyenkor mi a helyzet hagyjam a fenébe az egészet mert nem sok pénz van a számlán? Máshogy nem lehet magam beazonosítani csak telefonon?

Hátha tud itt valaki segíteni nekem?

Sziasztok

Csak telefonon intézheted a feloldást, viszont kérheted, hogy magyar tolmács kapcsolódjon be a beszélgetésbe!

Ha az összegyűjtött pontokat pénzre váltom, akkor mennyi idő múlva kell annak megjelennie a számlán?

Idézetet írta: Knapp Dátum április 28, 2014, 21:33:26
Ha az összegyűjtött pontokat pénzre váltom, akkor mennyi idő múlva kell annak megjelennie a számlán?

Nálam kevesebb, mint egy munkanap alatt a számlára került.

Idézetet írta: La Guerta Dátum április 29, 2014, 09:06:53
Nálam kevesebb, mint egy munkanap alatt a számlára került.

Lassan nekem is esedékes csak marha lassan gyűlnek a pontok 40500nál járok :)

Idézetet írta: Kenyér Dátum április 29, 2014, 14:59:01
Lassan nekem is esedékes csak marha lassan gyűlnek a pontok 40500nál járok :)

Tegnap volt három nagyobb befizetésem, de csak kettő után írtak jóvá pontokat!
Sosem figyeltem, most is csak azért, mert pont most értem el a 42000 pontot.
Írtam is nekik, hogy "akkor ezt így most hogy?"
Találkoztatok már ilyennel?

Hja, a 25 USD ellenértékeként ma jóvá is írtak 17,48 eurót, valóban egy nap alatt megcsinálták a pontok jóváírását.

Sziasztok! Elfelejtettem jelezni a netelleren hogy utalni fogok. Ilyenkor vissza dobják az utalást és kész?

Szerintem utólag is jelezheted.