Neteller

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: Nezzenekoda Dátum augusztus 27, 2014, 13:30:39
en is most szivok a  hitelesitessel levonta a lovet latom is a tetelt csak eppen a kozlemeny annyi hogy Neteller se elotte se utana semmifele szam :D

OTP? Ajaj. Akkor készülhetek.  :D

Idézetet írta: benedek185 Dátum augusztus 27, 2014, 13:40:31
OTP? Ajaj. Akkor készülhetek.  :D
aha otp de remelem h csak a szipi szupi felletuk matt van :D es az egyszeru szamlakivonaton rajta lesz ha meg nem akkor johet az angol telefonos makogas :D

#167 augusztus 27, 2014, 13:58:41, benedek185
Idézetet írta: Nezzenekoda Dátum augusztus 27, 2014, 13:45:59
aha otp de remelem h csak a szipi szupi felletuk matt van :D es az egyszeru szamlakivonaton rajta lesz ha meg nem akkor johet az angol telefonos makogas :D

Haha, na ja.  :D De nekem tényleg jobban bejön a Skrill-nél, jó, mondjuk  a 7 eurós kiutalási díj kicsit erős.  :D Gondolkozom a kártyán, bár ott meg az átváltogatás vesz le csomót, meg a 4 eurós pénzfelvételi díj se kevés (Skrillnél 2 körül van), de akkor is összességében szerintem jobb a konkurensnél.
A supportért is külön piros pont jár tőlem, kb. fél óra után mindig válaszolnak.
Skrillnél meg hetek alatt se képesek.

Nekem csak a Skrillnél van kártyám, most gondolkozom a netelleres igénylésén.

Vásárlásra használja valaki a kártyájukat?
Itt is úgy működik, hogy a MasterCard árfolyamán váltanak, ha vásárlásra használom?

(Eurós neteller számla - eurós bankkártya - forint alapú vásárlás esetén)

Ha igen, akkor ez az euró "eladásának" legkedvezőbb módja.


Netellernél van olyan depo opció, hogy deposit now (free). Ez mi a túró?

Idézetet írta: riverside Dátum augusztus 27, 2014, 17:15:01
Netellernél van olyan depo opció, hogy deposit now (free). Ez mi a túró?
az egyik a banki átutalás a másik a csekk :)

Én meg azt nem értem, hogy a fast bank transfer és a quick bank transfer között mi a különbség?

Idézetet írta: benedek185 Dátum augusztus 27, 2014, 19:50:47
Én meg azt nem értem, hogy a fast bank transfer és a quick bank transfer között mi a különbség?

A "fast" felel meg a normál banki utalásnak, azaz elindítod a bankodtól (a neteller által megadott adatok alapján) és várod, hogy pár nap múlva megérkezzen az összeg a neteller számládra.
Ez a neteller részéről ingyenes, csak az utalásért fizetsz a saját bankodnak.

A "quick" esetén egyből a neteller számládra kerül az összeg, bár azt a bankod csak pár napon belül utalja majd át. Ez már a neteller részéről is fizetős, azt nem tudom, hogy a bankunk milyen költséget számol fel érte...


#173 augusztus 27, 2014, 21:54:14, benedek185
Idézetet írta: Knapp Dátum augusztus 27, 2014, 21:10:13
A "fast" felel meg a normál banki utalásnak, azaz elindítod a bankodtól (a neteller által megadott adatok alapján) és várod, hogy pár nap múlva megérkezzen az összeg a neteller számládra.
Ez a neteller részéről ingyenes, csak az utalásért fizetsz a saját bankodnak.

A "quick" esetén egyből a neteller számládra kerül az összeg, bár azt a bankod csak pár napon belül utalja majd át. Ez már a neteller részéről is fizetős, azt nem tudom, hogy a bankunk milyen költséget számol fel érte...

Értem. Tehát a quick bank transferes dolog, olyan, mint a skrill-nél a skrill directes utalás.  :) A rendszer megelőlegezi a pénzt.

#174 szeptember 03, 2014, 17:04:20, gabor88888
Valaki átutalt a neteller számlámról 20 dollárt a william hill számlájára. Ez elég érdekes, mert soha nem volt a william hillnél számlám, lehet, hogy meghekkelték a neteller accountomat? Valakivel történt már hasonló? Írtam egy üzenetet az ügyfélszolgálatnak, remélem gyorsan válaszolnak, nem szeretném ha valaki leszippantaná az egyenlegemet.

Na, blokkolták is a számlámat. Ez kurva jó.

Idézetet írta: gabor88888 Dátum szeptember 03, 2014, 17:01:32
Valaki átutalt a neteller számlámról 20 dollárt a william hill számlájára. Ez elég érdekes, mert soha nem volt a william hillnél számlám, lehet, hogy meghekkelték a neteller accountomat? Valakivel történt már hasonló? Írtam egy üzenetet az ügyfélszolgálatnak, remélem gyorsan válaszolnak, nem szeretném ha valaki leszippantaná az egyenlegemet.

Na, blokkolták is a számlámat. Ez kurva jó.

Ezt kellett tenniük, ha feltörték a fiókodat.
A másik lehetőség az lett volna, hogy belépés után jelszót változtatsz és utána fordulsz a William Hillhez, hogy ott még meg lehessen fogni a pénzt!
Persze a Neteller akkor is zárolhatja a számlát, amíg nem tisztázódik az ügy.

Szerintem beszélj a Netellerrel telefonon, kérhetsz visszahívást és azt is, hogy magyar tolmács kapcsolódjon be a beszélgetésbe!
Addig induljunk ki abból, hogy a zárolással a te pénzedet védték meg.

#176 szeptember 03, 2014, 18:40:25, Nezzenekoda
De hogy a fenébe kéne verifikálni a kártyát :D Amit írnak az nem úgy van mivel a közleményben anyni van hogy neteller és hiába írok nekik hiába küldöm el nekik csak szajkózzák hogy ott van ...

Azt nem bírták megírni hogy ha feltöltöm a személyimet akkor minden rendben.. :D jó én is hülye vagyok hogy nem jöttem rá hamarabb de akkor is

Idézetet írta: Knapp Dátum szeptember 03, 2014, 17:49:42
Ezt kellett tenniük, ha feltörték a fiókodat.
A másik lehetőség az lett volna, hogy belépés után jelszót változtatsz és utána fordulsz a William Hillhez, hogy ott még meg lehessen fogni a pénzt!
Persze a Neteller akkor is zárolhatja a számlát, amíg nem tisztázódik az ügy.

Szerintem beszélj a Netellerrel telefonon, kérhetsz visszahívást és azt is, hogy magyar tolmács kapcsolódjon be a beszélgetésbe!
Addig induljunk ki abból, hogy a zárolással a te pénzedet védték meg.

Persze, egyértelmű, hogy ezt a lépést kell megtenniük ha valaki jelzi, hogy megcsapolták a számláját. Az ügyfélszolgálattól azt a tájékoztatást kaptam, hogy kivizsgálják az esetet és tájékoztatnak róla, hogy mi a péló történt. A jelszócsere nem segít ilyen esetben, mert elég ha tudja valaki a 12 számjegyű account id-t vagy az email címet és a 6 számjegyű security id-t, és más utalja is a pénzt.

#178 szeptember 06, 2014, 19:43:21, benedek185
OTP-s vagyok és még mindig nem vonták le azt a kis összeget a bankszámla verifikálásához (vagy másfél hete regisztráltam).
Várjak még szerintetek vagy rájuk írjak? Mármint a Neteller-re.

Én úgy emlékszem, hogy nem levonnak, hanem kiutalnak egy kis összeget bankszámlás ellenőrzésnél. Levonni csak a kártyánál tudnak.