Neteller

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


#210 október 23, 2014, 23:42:47, benedek185
Pending-ben levő kiutalást lehet-e törölni, ill, ha lehet hogyan lehet? :)

Szerk.: közben sikerült kiderítenem, hogy nem lehet.

Lusta vagyok utánanézni úgyhogy kérdezek.Mikortól tudom használni az új Neteller-számlámat hogy beutaljak egy irodához?Pénzt már természetesen fizettem be a Netellerre -kártyával és azt validáltam is.Elkezdtem az azonosítást is de még az első dokumentum jóváhagyására várok.Szóval tudom már használni befizetésre vagy még nem?Amúgy mitől jó a virtuális kártya,anélkül is tudom használni,nem?

#212 október 27, 2014, 17:14:08, benedek185
Idézetet írta: Nyuszika10 Dátum október 27, 2014, 16:46:02
Lusta vagyok utánanézni úgyhogy kérdezek.Mikortól tudom használni az új Neteller-számlámat hogy beutaljak egy irodához?Pénzt már természetesen fizettem be a Netellerre -kártyával és azt validáltam is.Elkezdtem az azonosítást is de még az első dokumentum jóváhagyására várok.Szóval tudom már használni befizetésre vagy még nem?Amúgy mitől jó a virtuális kártya,anélkül is tudom használni,nem?

Beutalni már nyugodtan utalhatsz irodához. Látom a kártya verifikálás már megvan, a személyes dokumentumok meg folyamatban vannak. A bankszámládat se felejtsd el verifikálni, ha nem akarsz Netelleres kártyát és bankszámlára akarsz majd mindig kiutalni. A virtuális kártya tulajdonképpen egy online bankkártya, amellyel olyan helyeken tudsz fizetni, ahol elfogadják a MasterCardot. Én személy szerint feleslegesnek tartom, már szinte mindenhol elfogadnak sima, átlagos mezei bankkártyákat netes vásárláskor, akkor minek még pluszba egy ilyen is.  :)

#213 október 31, 2014, 22:37:00, benedek185
Sziasztok!
Másnak is feldobja mindig a Neteller a biztonsági kérdéseket belépéskor? Eddig sose volt, most meg állandóan kihozza. Mitől lehet ez? :)

Idézetet írta: benedek185 Dátum október 31, 2014, 22:34:41
Sziasztok!
Másnak is feldobja mindig a Neteller a biztonsági kérdéseket belépéskor? Eddig sose volt, most meg állandóan kihozza. Mitől lehet ez? :)

Nekem akkor hozza fel, ha nem a fix IP címemről lépek be, hanem más gépről.
Legalábbis csak ehhez tudtam kötni.

Kapcsold ki a zenmate-et ha netellert vagy skrillt használsz.

Idézetet írta: vmlinuz Dátum november 01, 2014, 10:02:45
Kapcsold ki a zenmate-et ha netellert vagy skrillt használsz.

Ki volt kapcsolva, amikor be akartam lépni.

Szia nálam is szokott kérni biztonsági kérdést belépéskor de általában akkor amikor törölni szoktam az előzményeket és sütiket a böngészőben na meg a mobilnetnél amit használok állandóan változik az ip.

Sziasztok!
Netellernél mi igaz abból, hogy külföldi IP-ról belépve blokkolhatják a bejelentkezést?
Azért kérdezem, mert vpn alól böngésznék. Eddig 1 éve használom netellert, semmi gondom nem volt vele eddig.
Amúgy ha bankkártyát igénylek és USD alapú a netellerem, akkor milyen átváltási áron váltja az USD-t HUF-ra?
Mert gondolom van különbség deviza és valuta között.

Nem blokkolják, max a biztonsági kérdésedre fogják kérni mindig a választ bejelentkezéskor. De miért akarsz Netellere vpn-t használni? Felesleges.

Idézetet írta: vmlinuz Dátum november 02, 2014, 18:22:21
Nem blokkolják, max a biztonsági kérdésedre fogják kérni mindig a választ bejelentkezéskor. De miért akarsz Netellere vpn-t használni? Felesleges.

Nem netellerhez akarom használni, hanem fogadóirodákhoz, és véletlenül beléphetek igy netellerhez is.
Bankkártyát használ valaki? Ha igen leírhatná a tapasztalatait.

Idézetet írta: roberrtto Dátum november 02, 2014, 19:40:03
Nem netellerhez akarom használni, hanem fogadóirodákhoz, és véletlenül beléphetek igy netellerhez is.
Bankkártyát használ valaki? Ha igen leírhatná a tapasztalatait.

NETELLER values our members' security and asks that members do not use IP proxy and anonymizer software when accessing their account. Every time you sign in to your account we automatically verify your location, to make sure that your account is not being accessed in areas where internet security is typically very poor. When you use an IP Proxy or anonymizer we are unable to verify your location.

Should you decide to use an IP proxy and anonymizer, as precaution to protect your funds, your account will be automatically closed. In some cases, your internet provider may automatically assign a proxy IP address to your internet connection (for example, if you use AOL to connect to the internet, you are using an IP proxy). In this case, please reset your internet connection (restart your modem and router) along with restarting your computer before you contact us, we can then verify and ensure you are able to successfully sign in to your NETELLER account.


Ez alapján bizony blokkolják a számlát...

Idézetet írta: roberrtto Dátum november 03, 2014, 08:01:19
NETELLER values our members' security and asks that members do not use IP proxy and anonymizer software when accessing their account. Every time you sign in to your account we automatically verify your location, to make sure that your account is not being accessed in areas where internet security is typically very poor. When you use an IP Proxy or anonymizer we are unable to verify your location.

Should you decide to use an IP proxy and anonymizer, as precaution to protect your funds, your account will be automatically closed. In some cases, your internet provider may automatically assign a proxy IP address to your internet connection (for example, if you use AOL to connect to the internet, you are using an IP proxy). In this case, please reset your internet connection (restart your modem and router) along with restarting your computer before you contact us, we can then verify and ensure you are able to successfully sign in to your NETELLER account.


Ez alapján bizony blokkolják a számlát...

Esetleg akinek van tapasztalata nem vpn, hanem sima külföldi IP alóli belépésnek, az írja meg legyen szíves.
Szerintem ha belépnék vpn vagy simán külföldön tartózkodva a neteller számlámra, úgy blokkolnák mint a huzat.
Telefonon kellene velük egyeztetni stb
Ami ugye külföldön éppen nem hiányozna...

Idézetet írta: roberrtto Dátum november 05, 2014, 16:02:09
Esetleg akinek van tapasztalata nem vpn, hanem sima külföldi IP alóli belépésnek, az írja meg legyen szíves.
Szerintem ha belépnék vpn vagy simán külföldön tartózkodva a neteller számlámra, úgy blokkolnák mint a huzat.
Telefonon kellene velük egyeztetni stb
Ami ugye külföldön éppen nem hiányozna...

Írsz nekik egy levelet hogy x ideig y helyen tartozkodsz.

Sziasztok!

A segítségeteket szeretném kérni a számla nyitással kapcsolatban. Odáig megvagyok, hogy megnyitottam a számlát. A számla kivonat oldalon, szeretném a személyazonosságomat igazolni, de ez a menüpont hiányzik! Van két útmutatóm a nyitáshoz, és ott mind a kettőnél megtalálható ez a menüpont. Vagy az útmutatók óta megint változott a folyamat? Ha igen hol találom ezt a lehetőséget? Vagy lehet hogy csak egy bankszámla csatolása után lehetséges igazolni magamat? Mert számlát, azt nem szeretnék csatolni.
Előre is köszönöm a segítséget!