Neteller

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Twitter szerint dolgoznak a problémán és hamarosan helyreállítják a szolgáltatást...

Nem engedi a kártyás vásárlást, hibaüzenetet jelez a pénztáros szerint, az elmúlt 3 évben ilyet nem tapasztaltam.

Idézetet írta: La Guerta Dátum április 02, 2015, 14:39:39
Nem engedi a kártyás vásárlást, hibaüzenetet jelez a pénztáros szerint, az elmúlt 3 évben ilyet nem tapasztaltam.

Úgy tűnik, meggyógyult.

Netellerhez be lehet ezentúl Bitcoinnal fizetni.

Valaki tudna segíteni hogy ez mit jelent pontosan?

-

You cannot verify your bank account until the micro deposit has been made.

Please allow up to 5 business days for this deposit to appear in your bank account. To verify that you control this bank account, you must first find out the amount of the deposit from your bank.

Once you have this number, you can complete this process by selecting the "Verify your micro deposit" link on either the account summary or verify your account pages.

You can find out the amount of the deposit by:

    Checking your account balance online
    Calling your bank branch
    Finding the amount on your bank statement

Idézetet írta: Gannon Dátum április 27, 2015, 15:42:57
Valaki tudna segíteni hogy ez mit jelent pontosan?

-

You cannot verify your bank account until the micro deposit has been made.

Please allow up to 5 business days for this deposit to appear in your bank account. To verify that you control this bank account, you must first find out the amount of the deposit from your bank.

Once you have this number, you can complete this process by selecting the "Verify your micro deposit" link on either the account summary or verify your account pages.

You can find out the amount of the deposit by:

    Checking your account balance online
    Calling your bank branch
    Finding the amount on your bank statement

http://www.sportfogadas.org/cikk-neteller-222.html

"A bankszámlás azonosítás esetén a Neteller egy kis összeget fog utalni (1 eurónál kevesebbet) a megadott számlára, és ezt az összeget vissza kell jelezned az oldalukon.

Az ellenőrzés megkezdéséhez bejelentkezés után az oldal tetején található Unverified linkre a számlaszámod mellett. A rendszer meg fogja jeleníteni a számodra elérhető hitelesítési lehetőségeket. Nem mindenkinél érhető el az összes hitelesítési lehetőség, de a dokumentum feltöltés mindig elérhető ezért mi ezt ajánljuk."

Tehát, a Neteller küldöd neked egy minimális összeget, s kb. 5 munkanapon belül ez megjelenik a számládon.

A pontos összeg értékét kell majd megadnod a Neteller oldalán. A pontos összeget megtudhatod az alábbi módok egyikének segítségével:
- bankszámlád online ellenőrzése által
- bankod felhívása által vagy
- bankszámlakivonaton

Mindaddig, míg ezt az értéket nem adod meg, nem ellenőriztetheted le a számlád.


Engem az érdekelne,hogy Netellernél van-e olyan lehetőség mint a Skrillnél,hogy sima utalásnál egyszerre utalják a pénzem.Tehát nem kártyás befizetésről beszélek hanem banki számlautalásról.
köszi előre is

Újabb ötlet  ;)
Szerintetek pénzváltóknál vagy utazási irodáknál lehet vásárolni eurót ,
eurós netelleres kártyával?

Idézetet írta: Wonder68 Dátum június 16, 2015, 17:19:44
Újabb ötlet  ;)
Szerintetek pénzváltóknál vagy utazási irodáknál lehet vásárolni eurót ,
eurós netelleres kártyával?

Ha bankkártyával engednek fizetni, akkor szerintem bármilyet használhatsz, az eurós netellert is.
Viszont attól tartok, hogy forintösszeget várnak el a kártyás fizetésnél, tehát hiába euróból csinálsz eurót, végül két váltás lesz belőle.

#265 július 10, 2015, 11:40:47, d3amenic
Üdv!
Ez nagyon durva:
Neteller számlám euróban van,bankszámlám forintban.
Eddig nem kellett feltöltenem mert csak a sportfogadás oldalak közötti utalásokra használtam.
Most viszont fel kellett volna töltenem.
Gondoltam a local bank deposit opciót választom feltöltésre,mert itt nem számolnak fel átváltási díjat.
Eljutottam a feltöltésig ahol ez a kép fogadott:http://kepfeltoltes.hu/150710/975895418K_pkiv_g_s_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
330 ft al számolják az eurót,amikor a mai hivatalos középárfolyam 315ft /Az Európai Központi Bank naponta közzétett referencia árfolyama szerint,amit egyébként állítólag a Skrill is használ/ ,de még a legmagasabb eladási árfolyam sem több 325 ft nál. 2-300 eurós feltöltésnél ez a 15ft különbség  azért nem mindegy. Sokkal jobban járok pl,ha a Skrill számlámat töltöm fel,vagy akár még,ha Bankkártyás befizetést használok az irodákba.

Idézetet írta: d3amenic Dátum július 10, 2015, 11:37:08
Üdv!
Ez nagyon durva:
Neteller számlám euróban van,bankszámlám forintban.
Eddig nem kellett feltöltenem mert csak a sportfogadás oldalak közötti utalásokra használtam.
Most viszont fel kellett volna töltenem.
Gondoltam a local bank deposit opciót választom feltöltésre,mert itt nem számolnak fel átváltási díjat.
Eljutottam a feltöltésig ahol ez a kép fogadott:http://kepfeltoltes.hu/150710/975895418K_pkiv_g_s_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
330 ft al számolják az eurót,amikor a mai hivatalos középárfolyam 315ft /Az Európai Központi Bank naponta közzétett referencia árfolyama szerint,amit egyébként állítólag a Skrill is használ/ ,de még a legmagasabb eladási árfolyam sem több 325 ft nál. 2-300 eurós feltöltésnél ez a 15ft különbség  azért nem mindegy. Sokkal jobban járok pl,ha a Skrill számlámat töltöm fel,vagy akár még,ha Bankkártyás befizetést használok az irodákba.

Alapból 2,95%-ért vált a Neteller, ez 315-ös árfolyamnál több, mint 9 ft.
A skrillnél látszik, hogy mik az aktuális árfolyamok, a neteller esetében nem találtam.

Most ránéztem, nekem is pontosan ennyit kérne a Neteller, ha 100 eurót akarnék befizetni utalással, így valószínűleg nincs folyamatosan frissítve az árfolyam, hanem mondjuk egy adott napra határozzák meg előre.

Ma 316 közelében és 311 alatt is volt az euró, szerintem az ilyen mozgások miatt "ráhagyással" állapítják meg az árfolyamot.
Ha a mostani árfolyamon utalsz, lehet, hogy mire megérkezik - utalás esetén akár napok múlva - már nem is lesz elég 100 euróra a befizetésed.

Régen fizettem be hozzájuk - lényegében csak a számlanyitás után - de arra kiváncsi lennék, hogy nagyobb árfolyam elmozdulásnál mit tesznek?
Benyelik a különbözetet, akár profit, akár veszteség vagy áthárítják? (pl. csak 99 eurót írnak jóvá, ha 100-ra nem elég a pénz?)

Akkor már sokkal jobban járok,ha direktbe fizetek be az irodához bankkártyával.
Így legalább biztos,hogy napi árfolyamon számol a bankom.
Ez olyan mintha külföldön fizettem volna bankkártyámmal,ami számlacsomagom szerint ingyenes.
Netellernél úgy olvastam,hogy a local deposit befizetésnél nem számol fel tranzakciós díjat,mert a Neteller mo.i számlájára megy az összeg.
Skrillnél talán sokkal kedvezőbb a feltöltés mint Netellernél ?
Forint bankszámlámról utalnék eurós Skrill számlámra.

Idézetet írta: d3amenic Dátum július 12, 2015, 17:55:49

Skrillnél talán sokkal kedvezőbb a feltöltés mint Netellernél ?
Forint bankszámlámról utalnék eurós Skrill számlámra.

Szerintem akkor a skrill fog váltani a saját árfolyamán, plusz 3,99%-os költséggel.
Ha rájuk bízod a váltást, akkor nagyon nem járhatsz jól, nagyrészt ebből élnek...

Sziasztok!

Azt szeretném kérdezni, hogy kártyás vásárlás esetén a "kibocsátó neve" részhez mit kell írni? Neteller?

Illetve nem emlékszem már, h PIN kódot én választottam-e a kártyához, vagy ők adtak egy számot?

Előre is köszi!

N.