Neteller

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Megint a multiaccosok járnak jól..
Mint ahogy az irodáknál is,
Bár teszkó a múltkor bekeményített, nem engedte kifizetni a nagyanyám Netelleres kártyájával :bash:
Kíváncsi lettem volna mit szól a pénztáros ha azt mondom:
várjon egy kicsit, míg hazaugrok a fájóslábú mamiért, mert ő küldött el vásárolni...

Idézetet írta: Wonder68 Dátum február 20, 2017, 17:58:03
Megint a multiaccosok járnak jól..
Mint ahogy az irodáknál is,
Bár teszkó a múltkor bekeményített, nem engedte kifizetni a nagyanyám Netelleres kártyájával :bash:
Kíváncsi lettem volna mit szól a pénztáros ha azt mondom:
várjon egy kicsit, míg hazaugrok a fájóslábú mamiért, mert ő küldött el vásárolni...

Azért az jogos, ha nem engedik a te bankkártyáddal, hogy más vásároljon (és persze fordítva), a Tesco nem tudhatja, hogy a nagyi kártyáján is a te pénzed van.  :)
Elvileg ezt mindenhol figyelniük kéne, de azonosítás nélkül csak az tűnhetett fel nekik, hogy a kártyatulajdonos neme eltért a vásárlóétól, szóval nagypapi kártyájával valószínűleg ment volna. 

Idézetet írta: Knapp Dátum február 20, 2017, 17:43:48
Arról még mindig vita van, hogy a neteller és a skrill érintett-e az automatikus adatgyűjtésben és a nemzetközi adatcserében.
Amennyiben nem, akkor a pénztárcáink egész addig "láthatatlanok" itthon, amíg nem érkezik róluk pénz a bankszámlánkra.
Bűncselekmény gyanújánál ugyan kérhetnek a magyar hatóságok adatokat lényegében bárhonnan, de ha nem tudnak róla, hogy van egyáltalán a netellernél számlád, akkor ez nem fog eszükbe jutni.
Ha kérni kell az adatokat a magyar hatóságoknak, akkor az időbe és pénzbe kerülő hivatalos levelezést jelent, nem lesz ez a rendszeres elfoglaltságuk, ha nem látszik nagyobb adóelkerülés mögötte.
Ráadásul az adatcsere egyezménynek hála mostanában lesz más is, amivel szórakozhatnak, mert sokak külföldi jövedelme és számlaegyenlege válik ezzel itthon láthatóvá.
Ezzel nem azt mondom, hogy sosem fogják vizsgálni a netellerről, skrillről érkező jövedelmeket, csak azt, hogy alacsony, rendszertelenül érkező összegeknél csekély az esélye, hogy csak ez miatt elővesznek, ha meg nem is érkezik onnan pénz, akkor ennek esélye lényegében nulla...

Az adóhatóság működésével kapcsolatban vannak személyes példáim is, számomra jellemző volt, mikor rajtam akartak pár százezer forint tartozást behajtani, akkor egyszerre ment inkasszó a létező két bankszámlámra, aminek örömére nyitottam egy harmadikat és azt már zavartalanul használhattam a következő 10 évben, mert eszükbe sem jutott, hogy frissítsék az adatbázisukat a következő próbálkozások előtt...   ???

Nyilván az alap kérdésre válaszoltam. Hogy látják-e vagy sem. Elméletileg igen, gyakorlatilag nem biztos, s ha mégis, akkor nem biztos, hogy megéri nekik ez az egész cirkusz.  :cya:

A tegnap emlitett webcam verifikaciot kovetoen megjelent a helymeghatarozas is. Sajat magukat fogjak igy kinyirni. Ezekre azert aligha kotelezi oket barki is. Az Ecopayz lehet majd talan a valtozasok nyertese. Pinnacle-nel elvileg mar hozzaadva a befizetesi modokhoz, s a kovetkezo a WH lehet. Eco-nal egyebkent az iratok elkuldeset kovetoen silver statuszt kapunk, 3 kulonbozo penznemu szamlank is lehet, tovabba Angliaba (es meg ki tudja hany orszagba) ingyenes a kartyaigenyles mindharom szamlahoz.

Idézetet írta: Alk Dátum március 09, 2017, 18:45:43
A tegnap emlitett webcam verifikaciot kovetoen megjelent a helymeghatarozas is. Sajat magukat fogjak igy kinyirni. Ezekre azert aligha kotelezi oket barki is. Az Ecopayz lehet majd talan a valtozasok nyertese. Pinnacle-nel elvileg mar hozzaadva a befizetesi modokhoz, s a kovetkezo a WH lehet. Eco-nal egyebkent az iratok elkuldeset kovetoen silver statuszt kapunk, 3 kulonbozo penznemu szamlank is lehet, tovabba Angliaba (es meg ki tudja hany orszagba) ingyenes a kartyaigenyles mindharom szamlahoz.

Csak fel ne vásárolja a Paysafe Group, mert akkor ez is megy a levesbe.  :D

Hali!
Szeretnék kérni segítséget.

Neteller $ számláról utalni szeretnék egy AdvCash (Advanced Cash)$ számlára. Találtam több ilyen helyet ahol átutalnak. pl. okchanger.com/exchange/NETELLER-USD-to-ADVCASH-USD
Ez megbízható lenne? Valaki esetleg használta már ezt, vagy másik hasonló oldalt?
Vagy ismer esetleg olyant ahol kedvezőbben utalnak? Érdekes módon ha másik irányba szeretném utalni, ott már 1:1-ben váltják. Tehát advcash -ről Neteller-re.

Köszönöm.

Idézetet írta: Alk Dátum március 09, 2017, 18:45:43
A tegnap emlitett webcam verifikaciot kovetoen megjelent a helymeghatarozas is. Sajat magukat fogjak igy kinyirni. Ezekre azert aligha kotelezi oket barki is. Az Ecopayz lehet majd talan a valtozasok nyertese. Pinnacle-nel elvileg mar hozzaadva a befizetesi modokhoz, s a kovetkezo a WH lehet. Eco-nal egyebkent az iratok elkuldeset kovetoen silver statuszt kapunk, 3 kulonbozo penznemu szamlank is lehet, tovabba Angliaba (es meg ki tudja hany orszagba) ingyenes a kartyaigenyles mindharom szamlahoz.

Miért probléma ez a helymeghatározás?
Egyébként én lassan silver vip leszek, akkor ha jól látom 2 devizanemben lehet számlám.
Kérdés, ez a két deviza egy számlán beléül lehet és konvertálhatom egyikről a másikra?
A bankkártyához melyik deviza fog tartozni?

Idézetet írta: lulu65bj Dátum március 18, 2017, 14:39:15
Hali!
Szeretnék kérni segítséget.

Neteller $ számláról utalni szeretnék egy AdvCash (Advanced Cash)$ számlára. Találtam több ilyen helyet ahol átutalnak. pl. okchanger.com/exchange/NETELLER-USD-to-ADVCASH-USD
Ez megbízható lenne? Valaki esetleg használta már ezt, vagy másik hasonló oldalt?
Vagy ismer esetleg olyant ahol kedvezőbben utalnak? Érdekes módon ha másik irányba szeretném utalni, ott már 1:1-ben váltják. Tehát advcash -ről Neteller-re.

Köszönöm.


Advcash számlára be lehet fizetni kártyával is. Verifikáltra biztos, egyébként nem tudom. Tehát Neteller prepaid vagy virtuális kártyával közvetlenül is át tudod küldeni pénzt. Nincs szükség váltóra.  Ez a legbiztosabb.

#428 március 19, 2017, 21:05:38, lulu65bj
Értem, köszönöm a segítséget.

Neteller virtual card kész, advcash befizetésnél ott van a Mastercard

A befizetésnek van költsége, 100$     MasterCard    3.95%    4.11 USD
Ez így kevesebb.

Ha utalnám egy közvetítő irodán. 100$-ból maradna kb. 91

Sajnos nem fogadja el a virtualis kártyát!

ATTENTION! Only plastic cards issued in your name can be used. Virtual and no name cards are not accepted.

Idézetet írta: roberrtto Dátum március 19, 2017, 08:59:34
Miért probléma ez a helymeghatározás?
Egyébként én lassan silver vip leszek, akkor ha jól látom 2 devizanemben lehet számlám.
Kérdés, ez a két deviza egy számlán beléül lehet és konvertálhatom egyikről a másikra?
A bankkártyához melyik deviza fog tartozni?

Support elérhetőséget tudtok adni? Nem küldi el a weboldalon keresztül a kérdésemet, hogy hogy tudok 2 devizanemben számlát vezetni netellernél.
Esetleg olyan konvertálót tudtok ami neteller és skrill között mozgatja a pénzt?

Idézetet írta: roberrtto Dátum március 20, 2017, 10:06:30
Support elérhetőséget tudtok adni? Nem küldi el a weboldalon keresztül a kérdésemet, hogy hogy tudok 2 devizanemben számlát vezetni netellernél.
Esetleg olyan konvertálót tudtok ami neteller és skrill között mozgatja a pénzt?

A skrill és a neteller között tudsz közvetlenül pénzt mozgatni, ha nem zavar, hogy ők váltanak neked és még 3%-os költségre is megvágnak...
Az upload menüben egyszerűen ki kell választani a másik pénztárcát.

Lehet, hogy van más megoldás is, de meglepne, ha engednék, mert pont az ilyen költségekből élnek...


Idézetet írta: roberrtto Dátum március 20, 2017, 10:06:30
Support elérhetőséget tudtok adni? Nem küldi el a weboldalon keresztül a kérdésemet, hogy hogy tudok 2 devizanemben számlát vezetni netellernél.
Esetleg olyan konvertálót tudtok ami neteller és skrill között mozgatja a pénzt?
Hali!

Bejelentkezésnél ezt a címet írja : [email protected]

Pénzt mozgatni Neteller és Skrill között, lehet feltölteni, egyikről a másikra. A képen vannak azok a lehetőségek amiket lehet használni a feltöltéshez. Money In -

#432 március 21, 2017, 20:30:46, dynand
Már nem is emlékszem, hány különféle megerősítést kértek, plusz minden belépésnél security question, most meg kitalálják ezt a webcam verifikációt, ezeknek teljesen elmentek otthonról? Pár hónap múlva kérnek majd vér- és vizeletmintát is?
Ez a Neteller verifikáció olyan lesz lassan, mint a Windows update, folyamatosan azt csinálod, de soha nem érsz a végére, mert mindig van valami új...

Idézetet írta: dynand Dátum március 21, 2017, 20:26:26
Már nem is emlékszem, hány különféle megerősítést kértek, plusz minden belépésnél security question, most meg kitalálják ezt a webcam verifikációt, ezeknek teljesen elmentek otthonról? Pár hónap múlva kérnek majd vér- és vizeletmintát is?
Ez a Neteller verifikáció olyan lesz lassan, mint a Windows update, folyamatosan azt csinálod, de soha nem érsz a végére, mert mindig van valami új...

Mi ez a webcam verifikáció?
Nekem a security questionnel ninc sbajom, legyen csak.

Idézetet írta: roberrtto Dátum március 23, 2017, 07:47:37
Mi ez a webcam verifikáció?
Nekem a security questionnel ninc sbajom, legyen csak.

Egyébként ezek a verifikációk csak új számláknál lesznek ha jól sejtem, nem?
Meglévőknél ahol igazolva van a személy ott nem.
Egyébként engem nem zavar a sok biztonsági dolog, kérdés vagy kártya száma, szerintem ez mind jó, plusz biztonság.
Egyébként skrillre próbált már valaki befizetni neteller kártyával? Az lenne a legolcsóbb csak nem tudom menne-e.