Neteller

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: roberrtto Dátum március 23, 2017, 15:10:22
Egyébként ezek a verifikációk csak új számláknál lesznek ha jól sejtem, nem?
Meglévőknél ahol igazolva van a személy ott nem.
Egyébként engem nem zavar a sok biztonsági dolog, kérdés vagy kártya száma, szerintem ez mind jó, plusz biztonság.
Egyébként skrillre próbált már valaki befizetni neteller kártyával? Az lenne a legolcsóbb csak nem tudom menne-e.

Régebben nem engedték a kártyahasználatot (neteller kártyát próbáltam skrillre), pont a költségek miatt ez nem is érdekük, így meglepődnék, ha ezen változtattak volna.

A plusz azonosítást bárkinél bekérhetik, nekem a helyadatokat kérték, pedig ugyanarról a gépről lépek be mindig, de tudok olyan kollégáról, akinél azt ajánlotta fel, hogy vagy webcam azonosítást csinál (online megmutatja magát a személyijével együtt) vagy bankkártyát rendel.

Idézetet írta: Knapp Dátum március 23, 2017, 17:33:44
Régebben nem engedték a kártyahasználatot (neteller kártyát próbáltam skrillre), pont a költségek miatt ez nem is érdekük, így meglepődnék, ha ezen változtattak volna.

A plusz azonosítást bárkinél bekérhetik, nekem a helyadatokat kérték, pedig ugyanarról a gépről lépek be mindig, de tudok olyan kollégáról, akinél azt ajánlotta fel, hogy vagy webcam azonosítást csinál (online megmutatja magát a személyijével együtt) vagy bankkártyát rendel.

Jó hülyeség ez is:  "nekem a helyadatokat kérték,"
Ha elmegyek Angliába le fog tiltani mert nem stimmel a hely  :D

Idézetet írta: Wonder68 Dátum március 23, 2017, 17:49:05
Jó hülyeség ez is:  "nekem a helyadatokat kérték,"
Ha elmegyek Angliába le fog tiltani mert nem stimmel a hely  :D

Ahogy sejtem, ezt a helymeghatározást nem fogják minden belépésnél kérni - legalábbis én egyszer leokéztam, azóta nyugi van - így nem tudom, mit igazolunk vele.
Ugye sok eszközről beléphetek, mobilról, tabletről is, helyileg a világ bármely tájáról, mit vizsgálnak ilyenkor egyáltalán?
Aki érti ezt, az kifejthetné!    :)

Idézetet írta: Knapp Dátum március 23, 2017, 20:19:58
Ahogy sejtem, ezt a helymeghatározást nem fogják minden belépésnél kérni - legalábbis én egyszer leokéztam, azóta nyugi van - így nem tudom, mit igazolunk vele.
Ugye sok eszközről beléphetek, mobilról, tabletről is, helyileg a világ bármely tájáról, mit vizsgálnak ilyenkor egyáltalán?
Aki érti ezt, az kifejthetné!    :)

A lenyege, hogy altala be tudjak merni, hogy a regisztralt cimen vagy-e helyileg, amikor elvegzed. Tehat nem az IP erdekli oket, hanem a GPS koordinatak. Jobban nem mennek bele, mert nem is ertek hozza, plusz en is csak ugy olvastam, de elvileg errol van szo. Ha megsem, egy kiigazitast szivesen vennek egy hozzaertotol. Igy van, egyszeri eset.

Idézetet írta: Alk Dátum március 23, 2017, 21:00:43
A lenyege, hogy altala be tudjak merni, hogy a regisztralt cimen vagy-e helyileg, amikor elvegzed. Tehat nem az IP erdekli oket, hanem a GPS koordinatak. Jobban nem mennek bele, mert nem is ertek hozza, plusz en is csak ugy olvastam, de elvileg errol van szo. Ha megsem, egy kiigazitast szivesen vennek egy hozzaertotol. Igy van, egyszeri eset.

Amikor elvégeztem, messze nem azon a címen voltam - most sem ott vagyok - amelyik a netellernél jelenleg meg van adva , kb. 20 km-nyire vagyok onnan, ezért sem értem, mire jó ez. (és attól is messze, ahol a számla megnyitásakor laktam)
Rányomtam, elfogadta, a számlát meg használom.

De az egészről nem találtam semmit a felhasználói feltételekben sem.

Esetleg meg azt tudom elkepzelni, hogy eredetileg csak uj szamlasoknak terveztek, csak egyszerubb volt mindenkihez betenni, s a verifikalt szamlasoknal inaktivnak beallitani. Amikor elvegeztem ugymond, gyanus volt kisse, ugyanis jelenleg 1400 km-re vagyok a regisztralt cimtol. ;D

Idézetet írta: Alk Dátum március 24, 2017, 18:05:16
Esetleg meg azt tudom elkepzelni, hogy eredetileg csak uj szamlasoknak terveztek, csak egyszerubb volt mindenkihez betenni, s a verifikalt szamlasoknal inaktivnak beallitani. Amikor elvegeztem ugymond, gyanus volt kisse, ugyanis jelenleg 1400 km-re vagyok a regisztralt cimtol. ;D

Én úgy tudom akkor van gáz netellernél ha készpénzt veszel fel külföldön, az nem tetzsik nekik állítólag.

Idézetet írta: roberrtto Dátum március 25, 2017, 07:23:32
Én úgy tudom akkor van gáz netellernél ha készpénzt veszel fel külföldön, az nem tetzsik nekik állítólag.

Tavaly 3 orszagban is hasznaltam (kartyas fizetes, kp felvet), nem volt gond.

Idézetet írta: Alk Dátum március 25, 2017, 18:54:00
Tavaly 3 orszagban is hasznaltam (kartyas fizetes, kp felvet), nem volt gond.

Kp felvét is?
Hm, az klassz, azt hittem, hogy azt nem szeretik netellernél.

Nem tudok ma délután belépni a neteller fiókba, ezt írja ki:

An unknown error has occurred

Wed Apr 05 15:37:10 GMT 2017

Please select the "Sign in" button and try signing into your account again.

Please contact [email protected] if you continue to receive this error.

Másnál is ez van?

Nagy nehezsegek aran beengedett, de nem egyedi az eseted, Bet365-on a befizetes szekcional pl ezt irjak: "Neteller are currently undergoing scheduled maintenance. As a result this payment method will be temporarily unavailable. Please accept our apologies for any inconvenience caused."

igen, szarakodik  :-\

Nálam semmi gond, pedig tegnap befizettem, kifizettem, ma reggel beléptem neteller számlámba.

A napokban jött email, hogy csináljam meg a webcam verifikációt, ha nem akarom, hogy korlátozzák a számlát. Pontosan miből áll, megcsinálta már valamelyikőtök? Ha az én nevemen lenne az account, amit használok, akkor nem lenne gond, de így...

Sziasztok!Egy olyan kèrdèsem lenne,hogy attól hogy van hitelesített szàmlàm,tudok e màsikat regisztràlni vagy ha nem,tudok e e-mail címet vàltoztatni e a màr hitelesített szàmlàmon,ès ha igen,az milyen hàtrànnyal jàr?Kell e majd újra hitelesítenem a szàmlàmat pl. A vàlaszokat előre is köszönöm.