Sportfogadas.org Freeroll

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


november 03, 2009, 15:21:03, Milan

A Sportfogadas.org és a PartyPoker egy közös freeroll turnét szervez melynek összdijazása 200$ lessz. Ezen a versenyen azon személyek szerepelhetnek akik új kliensek a PartyPokeren, s a Sportfogadas.org-ról indulva iratkoztak fel.

Részvételi Feltételek:

1. Nyitnod kell egy számlát a PartyPokeren, a Sportfogadas.org-ról indulva (ezt megteheted ide klikkelvén)
2. Ezen a turnén csak az új kliensek szerepelhetnek, akik 2009 Május 5-dike után regisztráltak, s akiknek eddig nem volt számlájuk egyik Party játékon sem (PartyBets, Poker, Kaszinó, Bingó, Backgammon)
3. Eleinte fel kell töltenetek számlátokat (minimális feltöltendő összeg 25$)
4. Gyűjtenetek kell minimum 5 PartyPontot (a PartyPontokról egy részletes leirást ide klikkelvén olvashattok)
5. Ha regisztráltok a PartyPoker-re, akkor az 500$-os kezdőbónuszban is részesülhettek, valamint részt vehettek egyéb freerollokon is.

A közös Freeroll turnét akkor szervezzük meg amikor összegyült 20 új kliens, aki teljesitette a fenti feltételeket.

Amint összegyül a 20 személy, abban a pillanatban kaptok majd egy értesitést a turné részleteiről.

A versenyen maximum 20 személy fog részt venni, s a 200$-os nyereményalap az első 5 játékos közt osztodik el.

Ne hagyjátok ki ezt az alkalmat, hisz értékes pénznyereményekben részesülhettek pókerezvén.

A Sportfogadas.org és a PartyPoker sok sikert kiván nektek.

 :eek:
hát . aki pokerezik annak szerintem mar van egy szamlaja nyitva a partypokeren , minden esetre velemenyem szerint kevesen lesznek akik reszt vesznek ...
sok sikert a reszvevoknek

Idézetet írta: bleah Dátum május 06, 2009, 13:31:04
:eek:
hát . aki pokerezik annak szerintem mar van egy szamlaja nyitva a partypokeren , minden esetre velemenyem szerint kevesen lesznek akik reszt vesznek ...
sok sikert a reszvevoknek

Maximum 20-an vehetnek részt, igy sokkal nagyobb az esélye annak, hogy valaki pénzes helyen végezzen. Ez a verseny új játékosokra vonatkozik, s véleményem szerint van egy jó pár személy akinek még nincs PartyPoker-nél számlája.

Szép kezdeményezés az org-tól, de kíváncsi leszek mikorra fog összegyűlni a 20 ember. Egy 200$ rollért nem tudom hányan fognak befizetni. Valamint kár, hogy csak új ügyfeleknek :(

Idézetet írta: Latzka Dátum május 06, 2009, 14:22:32
Szép kezdeményezés az org-tól, de kíváncsi leszek mikorra fog összegyűlni a 20 ember. Egy 200$ rollért nem tudom hányan fognak befizetni. Valamint kár, hogy csak új ügyfeleknek :(

Nem kell szomorkodni, mert májusban tartogatunk még egy-két meglepetést számotokra.  ;) Addig gyakoroljatok, hogy legyetek formában.

Idézetet írta: Milan Dátum május 06, 2009, 14:28:11
Idézetet írta: Latzka Dátum május 06, 2009, 14:22:32
Szép kezdeményezés az org-tól, de kíváncsi leszek mikorra fog összegyűlni a 20 ember. Egy 200$ rollért nem tudom hányan fognak befizetni. Valamint kár, hogy csak új ügyfeleknek :(

Nem kell szomorkodni, mert májusban tartogatunk még egy-két meglepetést számotokra.  ;) Addig gyakoroljatok, hogy legyetek formában.

Juhhééé :jump2_125:

Nagyszerű kezdeményezés Milan!
Az igaz, hogy a gyakorló pókereseknek valószínüleg van már számlájuk a PartyPokeren, de semmi gond, itt a lehetőség a többieknek, hogy bekapcsolódjanak a fórum pókeréletébe.
Mi pedig várjuk az igért meglepetést.  ;)

Idézetet írta: Milan Dátum május 06, 2009, 14:28:11
Idézetet írta: Latzka Dátum május 06, 2009, 14:22:32
Szép kezdeményezés az org-tól, de kíváncsi leszek mikorra fog összegyűlni a 20 ember. Egy 200$ rollért nem tudom hányan fognak befizetni. Valamint kár, hogy csak új ügyfeleknek :(

Nem kell szomorkodni, mert májusban tartogatunk még egy-két meglepetést számotokra.  ;) Addig gyakoroljatok, hogy legyetek formában.


A PartyPokeren már van számlám sajnos az kilőve, de várom a meglepetéseket és gyakorlok  :)