Sportfogadást segítö programok

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Szeretnék mindenkit megkérni aki használja ezt a fórumot hogy irjon értékelést ki mijen sportfogadási programot haznál és mijen eredményyel. Valaki megtudná nekem szerezni vagy adni a GoWin!The Betting Forecaster nevü program szériall számát nagyon megköszönném már egy éve keresem közben egy csomo vírus miatt egy párszor ujra kellett telepítenem a rendszert mert a programra sajnos nincs pénzem pedig ugy néztem ez egy kíváló sportfogadást segítö program kérlek benneteket aki tud segítsen köszöm elöre is [email protected] üdv bika20

Nemrég telepítettem a Soccer Stats Tracker progit. Még nem néztem át minden funkcióját, de elsőre egész jónak tűnik.

Sziasztok ne momdjátok már hogy nem használ senki sportfogadást segítö szoftwereket vagy oldalakat amelyek nagyon jó esélyel eltalálják az adott mérközés várható kimenetelét ezek is érdekelnének kinek mi a tapassztalata egy adott oldallal kapcsolatban. Ki honan veszi egy adott mérközésre a tipje megerösítését hangsujozom hogy csak megerösítését várom a hozzászólásokat üdv bika20

Én kiprobáltam a programot régen de nekem nem tetszett .
Oldalakat mindenki használ ahonnan a tippjeit meriti , sőt vannak irc csatornák is ahol nagyon jó tippeket lehet beszerezni .

www.masteroftheodds.com

ingyenes progi, ne várj csodát statisztikák alapján dolgozik, de 1 másodperc alatt kiszámolja azt , amit én egy óráig kutatok

Köszi Gery185 a linket én is ezt a programot használom de még csak tesztelgetem az és várom a további hasonló programok ajánlását és az irc csatornákról is szeretnék információkat kapni hogy müködnek valaki irjon ha tud ezekben segíteni válaszokat elöre is megöszönöm. üdv bika20

Gery185 mégegyszer köszi

Idézetet írta: bika20 Dátum augusztus 26, 2009, 21:33:31
Szeretnék mindenkit megkérni aki használja ezt a fórumot hogy irjon értékelést ki mijen sportfogadási programot haznál és mijen eredményyel. Valaki megtudná nekem szerezni vagy adni a GoWin!The Betting Forecaster nevü program szériall számát nagyon megköszönném már egy éve keresem közben egy csomo vírus miatt egy párszor ujra kellett telepítenem a rendszert mert a programra sajnos nincs pénzem pedig ugy néztem ez egy kíváló sportfogadást segítö program kérlek benneteket aki tud segítsen köszöm elöre is [email protected] üdv bika20

nekem nem regisztrál,tudja valaki a trükköt? Úgy csináltam ahogy a honlapon írják:
elküldtem emailben a kódsort amit kiír a progi,de senki nem válaszolt,már 1 hete,újraküldtem de arra sem..

Idézetet írta: Gery185 Dátum szeptember 07, 2009, 23:56:59
www.masteroftheodds.com

ingyenes progi, ne várj csodát statisztikák alapján dolgozik, de 1 másodperc alatt kiszámolja azt , amit én egy óráig kutatok

Eddig nekem 1-2 napon belül mindig írták vissza a kódot!

7.20-7.31 summer break, no registration, ez lehet az ok. A másik, hogy fizetős lesz a progi, ahogy kivettem az oldalon, kíváncsi vagyok mennyit kérnek majd el érte ;D
Mert jó meg minden, csak pénzt azért nem ér nekem.

Azt én is olvastam, hogy fizetős lesz. Kíváncsi vagyok akkor mennyi embert fog érdekelni, de mondjuk az ártól is függ majd vlószínűleg.

Az jó,akkor a nyári szünet után augusztus 1.-től meg fizetős lesz.
Na mindegy,akkor én szedem össze magamnak a statisztikákat!
Esetleg olyan oldalt,vagy progit tudtok ahol konkrét tenisz tornáknál a párosítás szerint összehasonlítja a teniszezőket ranglistahelyezés,borítás,szerva stb..statisztika szerint?

Idézetet írta: laudrup Dátum július 26, 2010, 09:32:03
Az jó,akkor a nyári szünet után augusztus 1.-től meg fizetős lesz.
Na mindegy,akkor én szedem össze magamnak a statisztikákat!
Esetleg olyan oldalt,vagy progit tudtok ahol konkrét tenisz tornáknál a párosítás szerint összehasonlítja a teniszezőket ranglistahelyezés,borítás,szerva stb..statisztika szerint?

Teniszheez én ezt az oldalt használom:
http://tennis.matchstat.com/

IdézetEsetleg olyan oldalt,vagy progit tudtok ahol konkrét tenisz tornáknál a párosítás szerint összehasonlítja a teniszezőket ranglistahelyezés,borítás,szerva stb..statisztika szerint?


Én ezt az oldalt ajánlanám: http://www.tennisexplorer.com

Itt szinte mindent megtalálsz, hogy milyen versenyek zajlanak per pillanat, ki ki ellen játszik, ők egymás ellen hányszor találkoztak és melyikük nyert, a fogadó irodák oddsait,
hogy a játékosok karrierjük során milyen borításon hányszor nyertek/vesztettek stb.

köszönöm a tenisz oldalakat mind2 nagyon jó!