Gumiszoba

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


 A kurva anyádat Strasbourg, hogy ennyit kellett miattatok izgulnom!!!!!!!!

Vááásztá kbaszkkurva faszmdigneki! :bash:

OM-Lille, hát az anyátokat basszátok meg, amellett hogy egy kibaszott gólra sem voltatok képesek, elloptatok kilencvenpár percet azoknak az életéből, akik nézték ezt a nagybetűs SZART. Köztük az enyémből is, ezért duplán a kurva anyátokat, gecik!

Idézetet írta: TiB Dátum április 21, 2014, 00:19:19
Kilós történelmi könyvvásár. Hát baszki mi ez a szar?
Nem vagyok egy Einstein, de szerintem a történelmi könyvvásár itt nem a könyvek témáját akarja jelenteni, hanem az Auchan történelmében egyedülálló könyvvásár, ahol nem darabonként vannak meghatározva a könyvek árai, hanem kilós "kiszerelésben". Szóval TiB, sztem keress egy jó magas fát...a többit úgyis tudod :D

Héé Főnök, a Kilós történelmi KÖNYVEK és a Kilós történelmi KÖNYVVÁSÁR között igen nagy különbség van. :D Túl sokat lógsz a majommal mostanság, rossz hatással van rád a közös kis versenyetek, és már nem nagyon megy a fogalmazás, viszont annál inkább a kóricálás a faágakon :DDDD

Ui.: és ti ezt az embert választottátok meg a hónap fogadójának. Hát basszátok meg. Kurvára basszátok meg (ha már a gumiszobába kerültem vhogy :D ) (remélem, vágod, hogy csak poén :D ) ((a hülye tényleg elhiszi, hogy csak viccelek :D )) :D :D

Rohadt szarrágó magyar hokisok, hogy egy!!!!!! gólt nem tudtak ütni! Menjetek zsebhokizni életetek végéig!

Aha, 2 perc alatt 4 (!!!) Bilbao tripla és 12:0-ás sorozat és ezzel 58:60-ról 70:60 a 4. negyedben...

Idézetet írta: Knapp Dátum április 21, 2014, 21:59:49
Aha, 2 perc alatt 4 (!!!) Bilbao tripla és 12:0-ás sorozat és ezzel 58:60-ról 70:60 a 4. negyedben...

Ennek így is kellett lennie. :D :D

Rogerio Dutra Silva, te retkes bundás cigány, baszd szájba az undorító kurva anyádat!!!!!!!!!!!!

És ezen a szelvényen egydül a kib@szott AZ nem tudott nyerni a kieső NEC ellen! Idegbaj!

Liverpool v Man City   
[Full Time Result]   Home Win
@ 2.45
Swansea v Chelsea
[Full Time Result]   Away Win
@ 1.83   
Schalke v Eintracht Frankfurt
[Full Time Result]   Home Win
@ 1.73   
SG Flensburg-Handewitt vs HC Vardar PRO
SG Flensburg-Handewitt
@ 1.25   
FC Twente v Roda JC
[Full Time Result]   Home Win
@ 1.18   
Ajax v ADO Den Haag
[Full Time Result]   Home Win
@ 1.20   
AZ v NEC
[Full Time Result]   Home Win
@ 1.80   
Ademar Leon vs Anaitasuna
[Money Line (3)]   Ademar Leon 0.0
@ 1.22   
Go Ahead Eagles v Heerenveen
[Draw No Bet]   Heerenveen
@ 1.73

D.Ferrer-t miért nem említette még meg senki sem a mai nap? :laugh:.....13odds volt ellene :D...és kikapott a szarházi :bash:

Kemény 16 pontos utolsó negyed kellett volna a Ziona-tól, az utolsó bő 1 percben 1 pont. No comment.


Idézetet írta: kreatos Dátum április 23, 2014, 18:29:52
D.Ferrer-t miért nem említette még meg senki sem a mai nap? :laugh:.....13odds volt ellene :D...és kikapott a szarházi :bash:

Ferrer tavaly Tursunovtól is kikapott 40 es oddsért.

Idézetet írta: ZTE88 Dátum április 23, 2014, 19:42:57
Ferrer tavaly Tursunovtól is kikapott 40 es oddsért.


köszi az infót...akkor pirossal kiemelve :-\