Gumiszoba

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Baszódnátok meg argentin kosárlabdázók hogy 4 éve nem kaptatok ki 9-el venezuelától és pont most kellett, fasszopók :noway:

Ezt érzem amikor semmi nem jön össze....

FIGYELEM! A káromkodást a zenében találjátok!
https://www.youtube.com/watch?v=Cmj5DOT9HTA

"Gratulálok" Puignak és a koreaiaknak :)
Én ezen már csak röhögök :D  :bash:

Nyomorult féreg Hull City, a vörhenyes kurva anyátokat! Csak azt az árva kis 11-est kellett volna belőnie Huddlestone köcsögnek, de látom már ez is túl nagy feladat, a haja helyett inkább a focival kéne inkább foglalkoznia a görénynek. Persze ha az Arsenal, Chelsea, MU, stb. ellen kell játszani, akkor nincs gond a góllövéssel, akkor többszörösen is megy...

#5479 augusztus 01, 2014, 16:49:53, Spooner
kurva anyátokat aki világraszart bennetek Melzer testvérek.. van egy rakás bréklabdátok, de basztok kihasználni... így persze h nyer az a fasszopó Rosol

11ből 1kihasznált breaklabda... volt közte 0 40es is.. pff gyökér banda

Anderson a szájbabaszott kurva világtalan anyádat!


Kiszálltam ugyan sikeresen a fogadásból, de Vekicnél nagyobb szerencsétlen ribancot még sosem láttam és szerintem nem is fogok. 24 kettős hibát vert a kis Facebook függő kurva, ebből négyet döntő szett 4-5-nél, az csak hab a tortán, hogy szinte minden adogatását elbukta, és még így is szoros meccs volt...

Idézetet írta: Greipel Dátum augusztus 02, 2014, 21:08:26
Kiszálltam ugyan sikeresen a fogadásból, de Vekicnél nagyobb szerencsétlen ribancot még sosem láttam és szerintem nem is fogok. 24 kettős hibát vert a kis Facebook függő kurva, ebből négyet döntő szett 4-5-nél, az csak hab a tortán, hogy szinte minden adogatását elbukta, és még így is szoros meccs volt...


-biztos nem volt bunda......

troicki rohadt nagy nyomorék vagy, remélem örökre challenger tornákon fogsz szerencsétlenkedni, kívánom h sose kerülj vissza a doppingolás előtti helyedre.. bár azt is eltom képzelni a mocskos fajtádat ismerve h a mai meccset szépen eladtad... szóval pusztulj meg

Az összes nyomorult geci U20-as férfi dán kézisnek kívánom, hogy ezután menjenek el péknek. Remélem, hogy ezeket a lélektelen, agyhalott barmokat többet nem engedik kézi pályára...  :bash: :bash: :bash: :bash: :bash:  :noway: :noway: :noway: :noway:

Még egy ilyen szar fos csapatot, mint ez a Ferencváros ritkán baszott hátán a Föld. Remélem hazafelé menet lerobban a buszotok és jól megbassza a kurva anyátokat egy taliga majom tetves gecik.  :bash:

Paire egy  sz*r! Ki ért egyet?  :bash:

Pair te fasszopo nyomorek de en vagyok a hibas hogy meg mindig bizom ebben a madarban

 :wall: :wall: :wall: :wall: :wall: találós kérdés: mitől fájdult meg a fejem, az elmúlt 6 perc alatt?   :redchug: