Gumiszoba

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Utolsó szar Neptunas, komolyan mondom, ilyen a világon nincs. 101 pontot dobnak a legalja ukrán kiesőjelölt Dniprónak, és így 1 ponton megy el az a kibaszott 14,5-ös hendim. Szakadna le a keze mindnek, hogy 7 másodperccel a vége előtt az utolsó támadást nem bírták kivédekezni...

Cigány iráni röplabdások!  !
12-8ra vezetnek a 3.szettben és 12-16ra fordítanak a németek hogy azok is dögölnének meg...
Faszszopó 1,25-ös odds és sima 0-3ra fog elmenni...beszarok ezen az egészen már...

Idézetet írta: Szurki Dátum szeptember 17, 2014, 21:47:40
Cigány iráni röplabdások!  !
12-8ra vezetnek a 3.szettben és 12-16ra fordítanak a németek hogy azok is dögölnének meg...
Faszszopó 1,25-ös odds és sima 0-3ra fog elmenni...beszarok ezen az egészen már...

Grozernek ma olyan napja volt, ami évente csak nagyon kevésszer van, nem volt ellene ellenszer, és a németek kihozták magukból a maximumot a tegnapi leégés után. Bár én könnyen beszélek, mert németeken voltam

büdös geci chelsea elmegy a kurva anyjába, fabregas drogba akik vagy 4 tiszta ziccert kihagytak a büdös faszszopók


Katasztrófa egy nap, mocskos Szarsea, kilépnek Angliából, ahol nem beszari csapatokkal kell játszani, egyből megáll a tudomány...

Idézetet írta: rosco Dátum szeptember 18, 2013, 22:33:17
Londoni kékek a Mourinhós kurva anyátokat! :fakk:

Fákk Cselzi! Tavaly a Basel, idén a Schalke ellen szopatnak az 1. fordulóban. :bash:

Ladbrokes support  :bash:  :bash:

Idézetet írta: gerry Dátum szeptember 17, 2014, 22:06:07
Grozernek ma olyan napja volt, ami évente csak nagyon kevésszer van, nem volt ellene ellenszer, és a németek kihozták magukból a maximumot a tegnapi leégés után. Bár én könnyen beszélek, mert németeken voltam
Igen...sajnos én is jobban átgondolhattam volna. A németek az életükért játszottak míg az Irániaknak még lehet esélyük (azt hiszem), és szerintem verhetik is a franciákat.
Brazilok sima győzelme is papír volt...
Ma nagyon komoly meccsek lesz, a Lengyel-Orosz kib*szott érdekes lesz!

Dögölj meg Hsieh! Nálad butább lényt én még az életemben nem láttam!!!! :bash: :bash: :bash:

Retkes Radwanska, hogy brékelőnyről adod le mindkét szettet.  :bash: A másodikban meg még labdád volt a duplabrékhez is te riherongy geci. Hogy a nyakad nyúljon meg te szakadék!

fasznak teszek szar női teniszre... vérezne el az összes

TSONGA a tetves rohadt kurva anyád!!  :bash:  :bash:  :bash:

#5818 szeptember 19, 2014, 19:17:31, Greipel
Remélem az MZT Skopje feloszlatja magát. Hihetetlen, hogy egy ilyen ótvar szar csapat évről évre helyet kap az ABA Ligában. A mocskos kurva anyjukat!

*Bármikor ránéztem a meccsre, egyfolytában azt láttam, hogy egymás után hagyják ki a büntetőket, legtöbbször mindkettőt. Aha, persze, jól van, hihető...

#5819 szeptember 19, 2014, 21:51:58, Solyom2
Na jó, most már tényleg bassza meg, egy hete minden fogadás elmegy. Most épp a köcsög Wolfsburg képtelen leverni  a Schwennigert, már az 1. harmad óta 0-1 hátrányban vannak, egy olyan csapat ellen, aki az előző meccsén 7 gólt kapott.

Kinéztem egy másik meccset, de végül nem raktam meg. Bray - St.Patrick. Itt az esélyesebb vendégek a 13. percben piros lapot és büntetőt kaptak, a 68. percben mi az állás: 1-4.

Hát be lehet kapni!  :bash: :bash: :bash: :bash: :bash:

1-1 lett a vége, a rohadt bundás anyjukat, az utolsó percben egyenlítettek.