Gumiszoba

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Ennyit a Southamptonról.... >:(

Köszi vízilabdás lányok hogy sikerült lehozni az Orosz-Magyart 9-9re...természetesen a büntetőknél már kikaptunk.
Milyen oddsa is volt az Xnek? 7,5-8?
Kibaszott bunda mindenhol!!!!

Mcmanus te retardált cigány fattyú....csak nem sikerült nyerni te szopadék....
1,44-ért a büdös kurva anyádat is be kellett  volna húznod te fasszopó geci, hogy rohadnál meg az 1-6toddal...

Nem tudom melyik faszszopó bíró állt a második félidőben a Bilbao alapvonalánál, de szopja le magát, hogy 3 m-ről nem látja a kezezést!!!

Büdös ruszki kurvák, rohadjatok meg!

Ki a Lófaszom ez a Galatasaray nevezetű tetves kurvákból álló brigád?

Volt egy fasza kombóm, ámulatba ejtő módon nyiffantották ki:

A görög kézibajnokság listavezetőjétől, aki a második legtöbb gólt dobta eddig a bajnokságban 28 gól kellett. Az 51' perc után vezettek 25-15 re innen kb 7 és fél percig nem dobtak gólt, 27-17 re nyertek, pont 1- el ment el.

A román női kosárcsapattól, az offenzív felfogású, jó erőkből álló ICIM ARAD-tól 3 perc, 40 mp alatt kellett volna 1 pont. Nem csinálták meg.

Így szart se ér ez a sportfogadás.



Hát komolyan geci baszódjon má meg az ilyen csapat, közök nincs a meccshez azt nyernek egy bemákolt góllal  :noway:

Nem tudom,hogy én vagyok-e mindig szerencsétlen de ha az utolsó 2percben vagy a hosszabbításban esik gól ill.gólok akkor 10 esetből kb.8szor az én káromra..... :bash:

#6265 november 27, 2014, 12:59:45, georgeboyd
Bazzeg, eltévelyedtem, raktam kosárra (nagyon ritka), ráadásul női kosárra bazzeg.
koreai női meccs, suták, mint a faszom, első negyed 15-10, második 14-6.
A statjaik alapján azért a 3. negyedet meg szokták nyomni.
28,5 volt a harmadik negyed határ, de ezt elbambultam, hamar jött két hazai kosár, 5-0. Mondom itt kizárom a suta vendégeket, raktam 4,00-es oddson race 20 hazait és Over 17,5 team total hazait  harmadik negyedre.
Tolták is keményen, 7:00-nél 11-2, itt raktam Under 20,5 harmadik negyed hazait, mondom akkor beér a Race, ha ez bukik.
6:15 vissza, 14-4. Fele pénzért engedte visszavenni az Undert 20,5-et, én kis naívan azt gondoltam, hogy ennyi idő alatt 4 pontot tuti dobnak, akkor beér a team total over 17,5, ami faszán megvédi a race 20-at, így visszavettem.
xxxxxxxx
Ha ezek alapján valaki megmondja, hogy mennyi lett a harmadik negyed, úgy, hogy nem tudja az eredményt, annak benyalok csontig, ha igényli ;D ;D ;D


EDIT: az nyilván triviális, hogy a hazaiak 17-et dobtak, de a negyed eredménye a leírtak alapján még érdekesebb.

17-23


#6267 november 27, 2014, 13:09:45, georgeboyd
Idézetet írta: Cpt. Szikla Dátum november 27, 2014, 12:58:32
15-8? ::)
Lófaszt:-))))))))

Beraktam jobbra a kosárba a 108,5-es határt, ránéztem pár perc múlva, mondom de fasza, 118,5-nél van, tuti tolják, mint a barom, már simán megvagyok.

Aha. 6:15-nél 14-4-nél  ilyen első félidő után a vendég Race15 és a vendég Race20 milyen odds???

Mert 14-4-ről 14-15 lett, aztán meg 17-23.

Egyébként tuti sok ilyen van, ZTE biztos óránként lát ilyet, de ezeket látva nem csodálom, hogy szegény tökön akarja szúrni magát félnaponta.:-(((

Most komolyan abbahagyom a sportfogadást egy időre:

Ez az idei legnagyobb kosárbukásom,  időarányt tekintve:

Az Altajbasketet tettem az unibeten 3.35@ ért,  bet365 nél nem voltam, mert ott abbahagytam:

Annyit tudni kell róluk, hogy jó formában vannak, értékoddsnak találtam:

A screenshot önmagáért beszél:

Nem tudom, hogy bevonzom e ezeket a szarokat, de egy átlag sportfogadó nem fut bele ennyi ilyen szarba, bár tudnám pozitív módon is befolyásolni a világ dolgait:


Idézetet írta: georgeboyd Dátum november 27, 2014, 13:03:19
Lófaszt:-))))))))

Beraktam jobbra a kosárba a 108,5-es határt, ránéztem pár perc múlva, mondom de fasza, 118,5-nél van, tuti tolják, mint a barom, már simán megvagyok.

Aha. 6:15-nél 14-4-nél  ilyen első félidő után a vendég Race15 és a vendég Race20 milyen odds???

Mert 14-4-ről 14-15 lett, aztán meg 17-23.

Egyébként tuti sok ilyen van, ZTE biztos óránként lát ilyet, de ezeket látva nem csodálom, hogy szegény tökön akarja szúrni magát félnaponta.:-(((

Egyelőre nyugdíjba vonulok. A koreai női kosarat egy másik bolygón játsszák, én már nem is foglalkozom vele évek óta.