Gumiszoba

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 3 vendég van a témában



Eddig is utáltam a bet365-öt, hogy rohadnának meg! Kaptam tőlük egy kódot 100%-os depo bónusszal, de nem fogadja el! Menjetek a kurva anyátokba geci fasszopó csaló népség!

Idézetet írta: luckyzoz Dátum december 18, 2014, 12:52:57
Eddig is utáltam a bet365-öt, hogy rohadnának meg! Kaptam tőlük egy kódot 100%-os depo bónusszal, de nem fogadja el! Menjetek a kurva anyátokba geci fasszopó csaló népség!

Nálam volt olyan, hogy másolás/beillesztésnél nem fogadta el, manuálisan begépelve meg igen.
Valószínűleg a kód elejére észrevétlenül hozzámásoltam egy szóközt is...
Azt is megpróbálhatod, hogy ha az ajánlatok között látszik, akkor újra igényled a kódot.

Idézetet írta: Knapp Dátum december 18, 2014, 20:28:20
Nálam volt olyan, hogy másolás/beillesztésnél nem fogadta el, manuálisan begépelve meg igen.
Valószínűleg a kód elejére észrevétlenül hozzámásoltam egy szóközt is...
Azt is megpróbálhatod, hogy ha az ajánlatok között látszik, akkor újra igényled a kódot.

Le vannak szarva fasszopó népség, nem először, nem másodszor fordul ez elő. Elegem van belőlük, basszák meg az anyjukat!

A picsába hogy 10 perc alatt 3x kapok ki flop szettel...

Csicska Ajax mi kombit visz el bazmeg...

ez a kurva ajax....há mi csináltok bazdmeg... :bash:


A mocskos retkes kurva anyját, hogy menne csődbe ez a szarfaszú retkes geci mocskos fasz....  :noway: :noway:

A Zalgiris nevezetű buzeráns gittegylet összes alkalmazottja kezdve a szertárostól egészen Javtokasig és Andersonig, de még a szurkolóik is pusztuljanak meg földöntúli kínok között!!! Ekkora retkes csaló bundás buzi bundát már rég nem láttam. Miért jó nekik az, ha kiesnek, és az Eurocupban folytatják? (Mondjuk azt el tudom képzelni, hogy a szomszédos országban rájuk szóltak, mert tovább kell jutnia a Nyizsnyijnek, de ez akkor is utolsó senkihái húzás a kibaszott litván faszszopóktól...)

Idézetet írta: Greipel Dátum december 19, 2014, 20:23:34
A Zalgiris nevezetű buzeráns gittegylet összes alkalmazottja kezdve a szertárostól egészen Javtokasig és Andersonig, de még a szurkolóik is pusztuljanak meg földöntúli kínok között!!! Ekkora retkes csaló bundás buzi bundát már rég nem láttam. Miért jó nekik az, ha kiesnek, és az Eurocupban folytatják? (Mondjuk azt el tudom képzelni, hogy a szomszédos országban rájuk szóltak, mert tovább kell jutnia a Nyizsnyijnek, de ez akkor is utolsó senkihái húzás a kibaszott litván faszszopóktól...)

Bocsánatot kérek mindenkitől, JAMES ANDERSON, ISTEN VAGY!!!!!!!!

A dijoni budos fasszopo kurva anyatokat basszatok telibe mocskos fergek.6. Perctol vezetnek es  a 93. Percben beszopjak a golt ezzel vittek a 40ezres szelvenyem amin mar csak ezek a kibaszott ciganyok kellettek volna vicc komolyan mondom.tegnap 2 kosarmeccs is 1 ponton ment el ezek meg itt szopatnak le.koszonom az egieknek

elmehet a Celta a faszba :bash:

Szabcsi151 :D

Világ vicce ez az ember :D

Idézetet írta: Szabcsi151 Dátum december 19, 2014, 20:39:37
Nem annyira hihetetlen, nagy lovettával szállok ki, óriási grat a kiba....ott szakértőknek, ezen az oldalon, lehet hibázni. de ilyeneket nem és azt üzenem nekik előccör nézzenek körül, hogy otthon mi újság van  !!!!!!!!!!!!!  :ok:

Senki sem garantálja, hogy az általunk ajánlott tippek 100%-an bejönnek. Ezt sehol nem írtuk, hisz tuti tipp nincs, s ezt te is jól tudod.

A hozzászólásoddal meg saját magad minősíted. Kezeltesd magad.