Gumiszoba

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában


Idézetet írta: kreatos Dátum december 19, 2014, 22:42:46
elmehet a Celta a faszba :bash:

ja basszák meg :D X kellett volna én nagyon örültem az almeria gólnak aztán a büntetőnek, de kár volt :D sokkal jobb érzés 0.1 eurot bukni mint 140-et ez legalább kiderült :D

A kurvannyát a Cici - Kristály Palota meccsen lengető vakegér partjelzőnek! Beinti lesnek a szabályos gólt a nyomorultja... :bash:

Dortmund, remélem, hogy kiestek a szezon végén. Ekkora egy bohóccsapatot...  :noway:

Tiszta vicc csapat ez az Augsburg. 5 év múlva akár majd csak végre játszani egy ki-bebaszott döntetlent?!88 eurot vitt ki! Szemétládák

Idézetet írta: prigioni1 Dátum december 20, 2014, 17:24:44
Tiszta vicc csapat ez az Augsburg. 5 év múlva akár majd csak végre játszani egy ki-bebaszott döntetlent?!88 eurot vitt ki! Szemétládák

Tiszta vicc a Bundesliga. Nem csoda hogy folyamatosak a nyomozások, rommá van bundázva. Szétrobbanok, totón telibevágok két meglepit, a Brement 1-esbe, a Leverkusent x-be, erre a Schalke megint nyomorékot játszik, a Gladbach meg vezetve sem tudja tudja lehozni az x2-met  :crazy: :crazy: :crazy:

Csicska geci Juve hogy nem lehet normálisan hozzáállni egy meccshez, és muszáj beállni tiz perc után bekkelni. Fúú de kezd elegem lenni ebből a torinói egyhelyben totyorgáshoz...

a jó kurv aanyádat basszad meg te geci chisnall rohadjá meg  :redchug:

Utállak, rühellek Chisnall, de ha kikapsz, az nekem külön öröm mindig, főleg ha nem rakok rád. A kurva anyádat! :D :D :D :cya: :cya:

meglopott a ferdeszájú...

A JÓ KURVA ÉLETBE HOGY MEGAKAROM TENNI A KURVA PASA KÖCSÖGÖT CSINSALL ELLEN ERRE CSAK HENDIVEL RAKOM, ÉS BERAKOM MELLÉ A KÖCSÖG LIGAUTOLSO FUENDABARABULANDÁT MERT HÁT 4 PONTOS VEZETÉSNÉL PERSZE GONDOLOM NAGY NAIVAN CSAK BEHUZZÁK A KÖCSÖGÖK, DE NEM KISZOPNAK 11 EL. ROHADJAK MEG HOGY ILYEN GECIBUTA VAGYOK. PERSZE AZÉRT A CERCLE MECCS OVER 6 SZÖGLET 8 ODDSÉRT AZ IS 1 SZÖGIN MEGY EL. SZOPJANAK LE MIND :redchug: :great: :great: :great:

Mérhetetlenül dühös vagyok magamra, amiért újfent elvitt a szerencsejátékos hév, és minden szabályom megszegve ismét nulláztam a bankom.  :(

Előre elküldöm a faszba az összes angol nagy csapatot... Rakom őket, de valamelyik úgy is beszop... Mu, Arsenal és Chelsea

tetves műringyó, megint bebizonyítottad, hogy egy full átlag edző vagy. Special 0!  :noway:

Baszd meg köcsög Painter! :bash:

A MU-Chelsea kettős idő előtt elvitte, utána már értelemszerű volt, hogy a hátralévőket eltalálom. A ManCity tippem azért sajnálom...