Gumiszoba

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Én is beleestem abba a hibába, mint atis69. Valamiért ragaszkodtam a Bolton V-hez. Bogdánnak köszönhetik a Pool elleni újrajátszást az FA-kupában, erre a buzi edző a kispadra száműzi. Erre mondaná Besenyő Pista bácsi: Noooooormáááális?

Harrison a jó büdös kurva anyádat!!!!

Láma, faszfej Nishikori! :fakk2:

Wizards-ot -6,5-re rakom erre -6-al nyernek. Nem egyszer szívattak már meg így a kurva életbe!!!

Idézetet írta: georgeboyd Dátum január 27, 2015, 23:09:30
Rotterdam Hollandiában van.  :-*

;D ;D ;D ;D ;D fuuuuuu voltak idegállapotok..de igazad van, elírtam  :-*

Limoges, Strasbourg   :noway: :noway:

#6711 január 28, 2015, 22:38:41, hillandkimi
nagy Juve Fan vagyok, de ezt, fáj néznem  a pénztelen csicska banda parma-t .... estünk volna ki a fos verona ellen...  0:1 megvan bocsájtva :D

A retkes büdös kurva anyádat Berdych! Hulladék maradsz örökre... 6-0-ás szett te majom! 1 game kellett volna az overemhez. Pancser.  :noway:

Hááááá-háááááááá-háááááááá! (sátáni kacaj)  :drak:
Beléptem a számlámra és ott a pénz! Elszámoltam a game-eket! Akkor is köcsög vagy Berdych, de nem tudtál kibaszni velem!  :segg:
Hát 13+6+9+12 az nem 39, hanem 40!!!!!!!  :crazy2:
Hát az NEGYVEN! Nem harminckilenc!  :yeah:
Óóóóóó, én kis butus!  :angel:

Megint belenyúltam valami jó büdös kurva édes anyjába, a faszom ki van már.  :bash:

Kibaszott nyizsnyi gecik
Megteszem h nem kaptok ki 5 pontnal tobbel -11rol feljottok -2re xre mentitek a meccset es hosszabitasban kikaptok 6al ????
Vicc keci

Loool 95-95rol 103-95 nice job mocskos gecik

Gyerünk geci HV 71 egyenlíts és nyerj!!!!!

#6717 augusztus 22, 2016, 11:22:40, ereghard
sa

basszameg már kb 10-edjére felejtem el a maradj talpon kezdését  :D Még jó, hogy van google naptár, trello, határidőnapló, és agyam is   :great:

Tököm tele van azzal, hogy elküldöm a fogadást és mielőtt beérne, már le is esik a gól...

Most éppen U20-as argentin-kolumbiai meccs, Kolumbia gólt szerez a 60. perc előtt, 10-es szorzó a 49. percben beküldve. Mire elfogadta volna a bet365, kaptak is egy 11-est, amit be is lőttek.