Gumiszoba

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: Tigris Dátum november 28, 2015, 22:31:44
Sz*r póker. Elcseszek vele 2,5 órát, erre szokásosan erősebb lapokkal esek ki pár helyezéssel ITM előtt.  :bash:

Detto. 5BB allin voltam 99cel és persze AJ adta és riveren esett az A.. :D kb 50.lettem :D

Dögöljön meg a Mlada Boleslav összes játékosa!

Idézetet írta: csabax Dátum november 28, 2015, 23:06:31
Dögöljön meg a Mlada Boleslav összes játékosa!

Huhaaa valami komoly dolog történhetett, ha te a Gumiszobában kötöttél ki... :o :o

Idézetet írta: robmiller Dátum november 28, 2015, 23:14:32
Huhaaa valami komoly dolog történhetett, ha te a Gumiszobában kötöttél ki... :o :o
A csehek miatt buktam el a "Maradj Talpon" tippjáték végét.  :)

Innen Gratulálok annak a tisztelt SPORTFOGADÓ.ORG tippelőnek.....aki az utolsó fordulóban lemásolta a tippeimet,hogy véletlenül se tudjak előzni
Kurva korrekt vagy B.. D MEG.   :great: :great: :great: :great:
Remélem a nyereményed addig lesz nálad míg ezt a pár sort megírtam  :ok:

Idézetet írta: kreatos Dátum november 29, 2015, 14:46:28
Innen Gratulálok annak a tisztelt SPORTFOGADÓ.ORG tippelőnek.....aki az utolsó fordulóban lemásolta a tippeimet,hogy véletlenül se tudjak előzni
Kurva korrekt vagy B.. D MEG.   :great: :great: :great: :great:
Remélem a nyereményed addig lesz nálad míg ezt a pár sort megírtam  :ok:

Tippjáték én így szeretlek  ;D (nem én voltam amúgy  :))

Idézetet írta: alexthebest Dátum november 29, 2015, 14:57:21
Tippjáték én így szeretlek  ;D (nem én voltam amúgy  :))


Hát nem Te  ;)

Be kellene végre vezetni, hogy 0-0-ért kurvára ne kapjon egyik csapat se pontot  :bash:

Kibaszott clevelandi agyatlan birkák. Hogy lehet ennyi ésszel egyáltalán életben maradni? Hogy nevezhetitek magatokat egyáltalán profi sportolóknak? Ehhez hasonlót balfaszságot egész életemben csak 2-szer láttam, azokat is kosárban, de még azokat is jobban meg lehetett érteni... BASSZÁTOK TEHERBE A SZERENCSÉTLEN KURVA ANYÁTOKAT!!!!!!!!!!!!!!!!

! No longer available
https://www.youtube.com/watch?v=pBkjOrYv1Gk

Rohadt faszarcú csicskák!!!!!!!!!!


Mi az elbaszott kurva lófasz történik ezen a meccsen?

http://www.eredmenyek.com/merkozes/xGxnYHOb/#osszefoglalas

Az utolsó helyezett 5 perc alatt lő 3 gólt a tabellát toronymagasan vezető Gliwicének? Na mesélj még...

Idézetet írta: dynand Dátum december 01, 2015, 21:56:25
Mi az elbaszott kurva lófasz történik ezen a meccsen?

http://www.eredmenyek.com/merkozes/xGxnYHOb/#osszefoglalas

Az utolsó helyezett 5 perc alatt lő 3 gólt a tabellát toronymagasan vezető Gliwicének? Na mesélj még...
Ez nekem is "tetszett".

Rohadjon le a lábatok Reading-i balf@szok! 90. percben gólt kapni... :bash:

Kedves NHL-mi ez a sok gól a meccseken?Pláne Islanders.Anaheim,Edmonton,Florida és még sorolhatnám....Milyen liga ez no gólt hoki liga vagy mi?Vagy mit tanitanak nektek lőjük előre a korongot és kész is?Mik ezek focimeccsek?Islanders meccs életem legszebb élménye egyszerűen elismerem a tudásotokat....elnézést elfelejtettem csak a második,mert a legszebb Prágában volt 85ben mikor világbajnokok lettünk.Jaj Ti még akkor nem is éltetek és azt sem tudtátok mi a hoki?Nagyon gyorsan pótoljátok,talán akkor megtanulnátok kapura is lőni és nem büntetnétek a nézőket ilyen és ehhez hasonló produkciókkal és ezért még pénzt is kaptok,na ez a nem semmi.Hogy játszanátok inkább kerékpárlabdát,ott legalább esnének gólok is a Pospisil testvérek ellen az egész csapat felállhatott volna mégis kaptatok volna vagy harmincat.Mégegyszer köszönöm  ezt az élményt.Nálam mai nappal törlődött a tipplistáról az NHL.

#8233 december 05, 2015, 15:35:55, butyi
stoke city-man city 2-0 FT.

Pellegrini takarodj!!!!!!!!!!!

demichelis takarodj!!
otamendi takarodj!!!
fernandinho takarodj!!
fernando takarodj!!
bony takarodj!!