Gumiszoba

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Gratulálok magamnak hogy megint nőkre fogadtam ! Akkor mostmár nyerjen a Wolsfburg, ès legyen magyar Bl győztest.

Tapatalkkal küldve az én Lenovo A6000 eszközömről


Csak egy kis érdekesség, az elmúlt napokban 3db WNBA meccsre tettem:
NY Liberty-La Sparks V 2,00 végeredmény hosszabbítás után 72-79
NY Liberty-Atl Dream H 1,25 végeredmény hosszabbítás után 79-85
Seattle Storm-Washington Mystics H 1,38 végeredmény hosszabbítás után 82-84

Az első tippem jött, sírból jött vissza a Sparks, de megnyerték végül, a másik két meccsen a hazai esélyesebbnek tartott csapat végig hátrányban volt, és relatív simán bukták a hosszabbítást.
Érdekes h mindhárom meccsen a vendég, előzetesen esélytelenebbnek tartott csapat nyert, ez a ma hajnali elég rosszul érintett mivel egy szép kombim utolsó meccse volt. -12ről jöttek vissza a hazaiak az utolsó negyedben, na gondoltam ezt behúzzák innen, és végre H win lesz hazai pályán, de persze lófaszt. Dögöljetek meg Storm-os kurvák!!!Faszért kell az ellenfelet 15-16pontokra elengedni...


rohadj meg te féreg safarova...hogy lehetsz ekkora egy szardarab  :bash: :bash:

Verdasco baszódj már meg... Minden szettbe vezetsz bazdmeg és egy kurva szettet nem fogsz nyerni. jólvan.  :noway:

Gasparyan és Kuznetsova a büdös kurva anyátokat, már a meccsért szerváltatok baszd meg. Annyira szar volt a stat hogy cash outot akartam ekkor, erre a geci bet365 is lezárja. Férgek mind  :crazy:

BUDOS KURVA ANYADAT TE FASZRAGO PSG...EZ MMI A  RETKES FASZOM VOLT GECI???? DOGOLJETEK MEG KARABATICOSTOL MEG A TOBBI RETEKKEL EGYUTT RETKES GECI BANDA..

mocskos buzi psg kézisei....dögöljetek meg de nagyon gyorsan
meg a kézilabda is úgy ahogy van  :bash: :bash: :bash:

+1 rohadjon meg a psg.....  :bash: :bash: :bash:

Ilyenkor hol van az a baszott szilárd atletico védelem? Ezzel a csapattal csak szívni lehet, de legalább mostmár bukják el a döntőt

Na persze. Djokovic-Bedene over és Almagro hendi is egy gémen megy el, úgy hogy az alapötlet ült, Almagro nagyon szorossá tette, Djoko meg szenvedett mint a kutya. Köcsögök.

#8935 május 29, 2016, 12:34:44, Greipel
Nagy Péter baszd szájba a faszszopó kurva anyádat! Maradj inkább ITF-eken, az a te szinted.

2-6, 0-6, 1,14 után, bravó baszd meg!  :beerchug: :redchug: :bash: :bash: :bash: :bash: :bash: :bash:

ROSBERG TE NYOMORULT ROHADÉK SENKIHÁZI, EZÉRT KIIRTOM A TELJES CSALÁDOD, AMIÉRT MEGELŐZTETTED MAGAD AZ UTOLSÓ KÖRBEN A CÉLEGYENESBEN ÉS NEM VÉGEZTÉL A TOP 6-BAN!!!!!!!!!!!!!!!!HŰ MEKKORA VÉRFÜRDŐ LESZ ITT.  :2guns: :2guns: :2guns: :2guns: :2guns: :2guns: :2guns: :2guns: :2guns: :2guns: :2guns: :2guns:

Idézetet írta: Greipel Dátum május 29, 2016, 16:04:01
ROSBERG TE NYOMORULT ROHADÉK SENKIHÁZI, EZÉRT KIIRTOM A TELJES CSALÁDOD, AMIÉRT MEGELŐZTETTED MAGAD AZ UTOLSÓ KÖRBEN A CÉLEGYENESBEN ÉS NEM VÉGEZTÉL A TOP 6-BAN!!!!!!!!!!!!!!!!HŰ MEKKORA VÉRFÜRDŐ LESZ ITT.  :2guns: :2guns: :2guns: :2guns: :2guns: :2guns: :2guns: :2guns: :2guns: :2guns: :2guns: :2guns:

Ez jutott eszembe a vérfürdőről  ;D


Remélem a Veszprém kézi játékosai az életük hátralévő részében soha nem nyernek BL-t a továbbiakban!
Sírjatok!

Bameg, azt hittem, hogy ilyesmire csak a kézimunkás lányok képesek!
>:( >:( >:(