Gumiszoba

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában


baszódj meg dimitrov, hogy lehetsz ilyen szerencsétlen fasz  :bash:  :bash:

Csicska Plzen, kurva anyátokat... Ennél még a Fradi is többet mutatott múlt héten.

Ostapenko te rohadt kis kurva, baszd szájba az anyádat, te geci. :fakk:

#9153 július 28, 2016, 02:36:40, Irtis
Nem igaz, hogy ez a rohadt Gamebookers pont most áll le, amikor égetően szükségem lenne nyerni, és Shapovalov gondoskodna is róla, de persze leállt az egész rendszer. Szánalmas!  :crazy: :noway: :noway: :noway: :redchug:
Legalább a kedves indiai ügyfélszolgálatos így hajnali fél 3-kor is készségesen tájékoztatott, hogy 20 perc múlva próbálkozzak, csak addigra már el fog szállni minden érték a junior Wimbledon bajnokból.

Idézetet írta: Irtis Dátum július 28, 2016, 02:34:32
Nem igaz, hogy ez a rohadt Gamebookers pont most áll le, amikor égetően szükségem lenne nyerni, és Shapovalov gondoskodna is róla, de persze leállt az egész rendszer. Szánalmas!  :crazy: :noway: :noway: :noway: :redchug:
Legalább a kedves indiai ügyfélszolgálatos így hajnali fél 3-kor is készségesen tájékoztatott, hogy 20 perc múlva próbálkozzak, csak addigra már el fog szállni minden érték a junior Wimbledon bajnokból.
Nálam megy a gamebookers, csak éppen a 3 euro freebetem nem írják jóvá, amit kaparóson nyertem.

Idézetet írta: Irtis Dátum július 28, 2016, 02:34:32
Nem igaz, hogy ez a rohadt Gamebookers pont most áll le, amikor égetően szükségem lenne nyerni, és Shapovalov gondoskodna is róla, de persze leállt az egész rendszer. Szánalmas!  :crazy: :noway: :noway: :noway: :redchug:
Legalább a kedves indiai ügyfélszolgálatos így hajnali fél 3-kor is készségesen tájékoztatott, hogy 20 perc múlva próbálkozzak, csak addigra már el fog szállni minden érték a junior Wimbledon bajnokból.
Lehet mondani, hogy az összes érték elszállt a gyerekből. Nyertek neked egy kis pénzt.

Idézetet írta: tsabigo Dátum július 28, 2016, 02:44:47
Nálam megy a gamebookers, csak éppen a 3 euro freebetem nem írják jóvá, amit kaparóson nyertem.

Itt próbáld https://sports.m.gamebookers.com/en/sports

Na a lehető legrosszabb történt. Pont akkor tért észhez a rendszerük, amikor ez a gyerek elvesztette az adogatását. De annyira mérges voltam, hogy nem tudtam fogadni rá a meccs elején, hogy amikor hárított két bréklabdát, akkor csak tettem rá 40-40-nél, és persze, hogy utána rögtön kettős hibával dobta az adogatását. Ez egy remek példa, hogy miért nem szabad indulatból fogadni. (Egyébként a mobil oldaluk sem ment.)

Gimeno Traver te utolsó mocskos szarházi csaló köcsög. Hogy az összes returnt a háló aljába vágtad vagy 3méteres outra a rövidítésekre pedig el sem indultál így kaptál egy biciklit Kolartól. Kibaszott szégyen vagy, tiltsanak el örökre ha nem akkor kivégezlek, levágom a fejed és azzal fogok focizni.



Fucsovics te takonyszaju szaradj el, tetemed a kukacok hordjak szet

Thornton vonulj már vissza a rühes kurva anyádba, hogy minden verseny 1. fordulójában kiesel, ahogy ma is. DÖGÖLJ MEG!!!!!!!!!!!!!!

Idézetet írta: Greipel Dátum július 30, 2016, 14:09:56
Thornton vonulj már vissza a rühes kurva anyádba, hogy minden verseny 1. fordulójában kiesel, ahogy ma is. DÖGÖLJ MEG!!!!!!!!!!!!!!

Hihetetlen mennyire sz.rik bele ha nem jön neki mondjuk 1 leg. 2-2 után kb feladta...vicc. Nem tudom mi történt vele idén, de ha nem kapja magát össze, ő is hamar eltűnik a süllyesztőben.

#9164 július 30, 2016, 14:31:33, Greipel
Idézetet írta: robmiller Dátum július 30, 2016, 14:12:50
Hihetetlen mennyire sz.rik bele ha nem jön neki mondjuk 1 leg. 2-2 után kb feladta...vicc. Nem tudom mi történt vele idén, de ha nem kapja magát össze, ő is hamar eltűnik a süllyesztőben.

Utoljára fogadtam erre az idiótára, elegem van belőle. Jobb lenne, ha szépen csendben visszakullogna a BDO-ba, ott talán még sikerülne túlélnie az 1. fordulókat, habár... Idén Heydon, Henderson, Dobey és Monk ellen is megszivatott már 1. fordulókban, hatalmas nevek :DDDDDD, amikor +os hendit kellett volna hoznia, akkor is kikapott simán. Ja és persze, Gerwen ellen a PL-ben bezzeg tudott játszani...