Gumiszoba

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


kerber, murray, fra kézi, lehet válogatni

Bedene bukod a szervát, azonnal visszanyered semmire, majd ismét 0-40 ennek a buzi McGee-nek, megmenekülsz, A-40 és így is lebrékelteted magad, majd 3-5? DÖGÖLJ MEG!!!!!!!

Idézetet írta: afrikailajos Dátum augusztus 22, 2016, 07:48:53
kerber, murray, fra kézi, lehet válogatni

Kerbert már navarro is majdnem megverte.

Coppejans te faszszopó, nagyon ajánlom, hogy szett és brékelőnyből ne kapj ki! 1-1... Shane bréklabdák: 2/3 Te hülye köcsög.

Idézetet írta: Greipel Dátum augusztus 24, 2016, 18:14:11
Coppejans te faszszopó, nagyon ajánlom, hogy szett és brékelőnyből ne kapj ki! 1-1... Shane bréklabdák: 2/3 Te hülye köcsög.

A rohadt bundás kurva anyádat...

A West Hamre nincsenek szavak. Ugyanazt csinálják, mint tavaly, ugyanaz a hányadék szar csapat ellen. Van bőr a képükön, az biztos. A PL pedig ismét beárazva. Szemetek...

#9261 augusztus 26, 2016, 20:15:35, Greipel
Hokiban 0-0? :DDDDDDD Na jól van... Ezzel fogok kiesni a MT-ból... Ráadásul az egyik csapat toronymagas favorit volt (Kärpät). DÖGÖLJETEK MEG!!!!!!!!!4

Annyi is maradt. 1000-ből 1 ilyen van... Persze, hogy ki is fogom.

lyon 2-1-ről kikap 4-2-re aha hihető,én meg fogadásból fogok meggazdagodni

Szoptam a hétvégén keményen. Szummában nőtt az egyenleg, de a következők nagyon fájnak, úgyhogy most ömlesztve, a Valencia, a Kisvárda és én bekaphatják az összes faszomat.

1. Unibet Supertoto 14 XXL, 35 euroból   13-as lett, Valencia győzelem kellett volna a telitalálathoz.
2. Volt egy dupla 4 ezerrel, Real Garcilaso első félidő Over 1,0  6,0-os oddson, én barom melléraktam a Kisvárda +1,5 hendit 0-2-nél. (maradt a 0-2, a Garcilaso jött) 3-as odds volt a Kisvárda.
3. Aztán fogtam egy szép Over 1,0-et, és ekkor kitaláltam, hogy rakok egy kemény kombit: egy argentin B  Over 1,0 és mindkét csapat lő gól mellé kiválasztottam egy uruguayin (Plaza Colonia) ugyanezt. Mindkettőt a 65.percben, 0-0-nál. Már be is raktam a kosárba, 10-es odds volt a mindkét csapat lő gól, és 3 és 4 között az Over 1,0)  4*2500 Ft-tal. Mielőtt elnyomtam volna, még ránéztem a statisztikára, láttam, hogy az uruguayin első forduló, így lecseréltem egy másik argentin B-re az oddsok hasonlóak.
Persze az eredeti argentin 1-1 lett (80 és 85.perc) az uruguayi is 1-1 lett (70 és 76 perc), a második argentin B meg 0-0 maradt. Így lett a  plussz nagyjából 400 ezerből -10 ezer.

Úgyhogy a kurva anyámat.

Dögölj meg Gasquet, a rohadt bundás kurva anyádat!!!!!

#9265 augusztus 30, 2016, 21:53:25, Greipel
Querrey húzz a picsába!!! BASZÓDJ MEG!!!!!!!!!!!! A rohadt anyádat te szarrágó féreg.

Idézetet írta: Greipel Dátum augusztus 30, 2016, 19:22:49
Querrey húzz a picsába!!! BASZÓDJ MEG!!!!!!!!!!!! A rohadt anyádat te szarrágó féreg.

Támogatom :D ha hosszabb labdamenet volt azt szinte biztos bukta mert beleütötte a hálóba folyton, a szánalmas adogatásairól nem is beszélve

#9267 augusztus 31, 2016, 22:31:25, Greipel
Na jó, ilyen is csak velem történhet meg. :DDDDDDDDDDDDDD Konta totál nyerő helyzetben hőgutát kapott és fel fogja adni, természetesen Tippmixen van a kombimban... A kurva isten bassza meg most már...  :bash: :bash: :bash: :bash: :bash: :bash: :bash: :bash:

Döntő szettben tükörsimán nyert. Eljátszotta csak a nagyhalált?  ???

pusztulj meg kuznetsova te okádék kurva  :bash: :bash: :bash: :beerchug:

Raonics hogy baszna seggbe egy taliga majom  :bash: :bash: :noway: