Bejött!!!

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


köszi Nadal, hogy leadtad a meccset :)

Baromi simának tűnő meccsek, mégis alig tudom elmondani, mennyit kellett izgulnom, hogy jöjjenek. Utálom az ilyeneket, de ettől függetlenül szükségem van ezekre az izzadós meccsekre, kb olyan érzés lehet, főleg ha nyerek is, mintha belőném magam.  :)


Az elmúlt jó 3 hétben sikerült egy 3+ os magasodds projektet végigtolni, pedig eléggé korlátozottak voltak a netlehetőségeim a meló miatt. Kigyűjtöm őket, hogy a race to-ra is jobban tudjak figyelni, meg annak is hasznos akit érdekel az ilyesmi. A legszebben a kolumbiai itf női tenisz páros jött, 3 as oddsért tettem őket, 1-6 *0-3-ról nyertek supertie 10-8 ra.






A Milwaukee veresége elkeserített egy kicsit, ezután raktam egy ITF tenisz 1 szettet az underdogra 2.75 ért, amit 2-4 nél eladtam.

Az ezen cashoutolt lóvét felraktam ügetőre és hozta is a futamot a paci.


Idézetet írta: ZTE88 Dátum október 30, 2014, 04:40:02
A Milwaukee veresége elkeserített egy kicsit, ezután raktam egy ITF tenisz 1 szettet az underdogra 2.75 ért, amit 2-4 nél eladtam.

Az ezen cashoutolt lóvét felraktam ügetőre és hozta is a futamot a paci.
Te mindenre fogadsz?:-)

Idézetet írta: afrikailajos Dátum október 30, 2014, 07:53:54
Te mindenre fogadsz?:-)

Csak kosár, kézilabda, tenisz, igen ritkán foci. A lóverseny meg az ügető bónusz, a szürkeagárfuttatás viszont nem megy.

Teljesen extrém odds volt a 65.percben, ilyen korán még nem is láttam ilyet. Védtem sima Over 0,5-lel szintén 5K-ért 1,66-on, 0-0-nál  -10K lett volna. Piros volt a vendégeknél, de így is extrémnek számít, pláne a csapatok helyezése miatt. Szerencsére a 68.percben kibasztak egy hazait is, és utána  beesett. Brahiból rákattintottam a max. tétre is, ez 50% limitű számla, 15 ezerrel engedte volna még az 5K-n felül, sajna nem csúszott meg a kezem az egéren.:-)

1    Karachi Port Trust to score 1st goal    KRL v Karachi Port Trust
(Next Goal)    31/10/2014    None    29.00    Won
Stake:  5,000.00   Returns:  145,000.00   


Idézetet írta: georgeboyd Dátum október 31, 2014, 12:24:34
Teljesen extrém odds volt a 65.percben, ilyen korán még nem is láttam ilyet. Védtem sima Over 0,5-lel szintén 5K-ért 1,66-on, 0-0-nál  -10K lett volna. Piros volt a vendégeknél, de így is extrémnek számít, pláne a csapatok helyezése miatt. Szerencsére a 68.percben kibasztak egy hazait is, és utána  beesett. Brahiból rákattintottam a max. tétre is, ez 50% limitű számla, 15 ezerrel engedte volna még az 5K-n felül, sajna nem csúszott meg a kezem az egéren.:-)

1    Karachi Port Trust to score 1st goal    KRL v Karachi Port Trust
(Next Goal)    31/10/2014    None    29.00    Won
Stake:  5,000.00   Returns:  145,000.00
Grat! :ok:

75.percben ment 1-0-nál. Egészen értelmezhetetlen, hogy egy iksznél pénzvisszás  fordítást ilyenkor 51,0-es odds-szal adnak. Eddig nem is néztem ezeket, de fogom figyelni, nagyon value odds szerintem. 0-4 volt a szögi, gondoltam bepróbálom. Védtem az Over 1,5-lel, amit szintén nagyon jól adtak. 82.percben jött az egyenlítés, itt meg kellett védenem ezt a 6 ezres tétet egy over 2,5-lel, hogy hazai gól ne vigye el. 1-1-nél 24 ezer lett volna a cashout 6 ezerre.
De a 91.percben beesett, Gustavo Gottinak innen is üdvözletemet küldöm.

1    Instituto AC Cordoba    Boca Unidos v Instituto AC Cordoba
(Draw No Bet)    05/11/2014    None    51.00    Won
Stake:  6,000.00   Returns:  306,000.00   


1    Over 1.5    Boca Unidos v Instituto AC Cordoba
(Match Goals)    05/11/2014    None    2.62    Won
Stake:  6,000.00   Returns:  15,750.00   

1    Over 2.5    Boca Unidos v Instituto AC Cordoba
(Match Goals)    05/11/2014    None    4.50    Won
Stake:  3,750.00   Returns:  16,875.00   


:redchug: :redchug: :redchug: :redchug: :redchug: :redchug: :redchug: :redchug: :redchug: :redchug: :redchug: :redchug: :redchug:

Elég nyomorult hetem volt, nagyon kellett ez a két kombi + portugál junior kosár:

A portugál junioron a vendég kicsik 0:01 nél emelték rá a 3 ast 14-14 nél és bedobták.


Nekem a Minas jött 6 vmennyiért.. nem tudom követted e a végét, de izgi volt.

Idézetet írta: ncis88 Dátum november 07, 2014, 03:11:28
Nekem a Minas jött 6 vmennyiért.. nem tudom követted e a végét, de izgi volt.

Igen, őrült meccs volt, ha jól emlékszem 5 és fél perccel a vége előtt 46-54 re ment a Minas, és innen már 60-56 volt a Moginak, alig több, mint 1 perccel a vége előtt, de mégis nyert a Minas 60-61 lett! Szurkoltam, hogy nem kéne az OT, mert a HC is gallyra mehetett volna, ha 60-59 nél csak az egyik büntit dobja be a vendég.

Végre egy foci kombó is jött, kösz az euroliga cikkért RedMunchen2013!


Mivel láttam a New York egyik pre-season meccsét a Raptors ellen, ahol az első negyed 12-12 lett, valamint múltkor a Knicks az Atlanta ellen bő 8 percig nem dobott pontot gondoltam magamban ezen a mai meccsen az első negyed neither 20 pont ajándék kategória 19 es oddsért. Köszönöm srácok. :angel:


#659 november 11, 2014, 04:37:56, iLogic
Bár szégyellem magam azért, hogy ilyet is be merek ide rakni, mégis megteszem. A szelvény még nem jött be, de csoda kell ahhoz, hogy elmenjen (NFL-ben nem lehetetlen :D).
Amiért berakom, az azért van, mert ez egy mérföldkő az életemben. Soha nem sikerült még 4 meccses szelvényt eltalálnom. Most röhöghetek rajtam, de ez van. Ez a szelvény is csak lekerekítésnek indult, így könnyebb volt (lett volna) számolni. Biztos voltam abban, hogy egy meccsem jön (ez történetesen az általam utált Indiana volt), de abban is biztos voltam, hogy kettő elmegy (Bulls és Eagles). Azért kicsit reménykedtem, így a meccseket is néztem. Nem mondom azt, hogy van még ép köröm a kezemen.