Bejött!!!

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Dushevina V./Martinez Sanchez M. J.-     Goerges J./Groenefeld A-L.  1 :ok:

Sanchez most tért vissza szülés után,egykor a világ egyik legjobb párosjátékosa volt.Dushevina is nagyon jó volt,ő is alig játszott tavaly.Az első körben Kops/Spears-éket verték akik szerintem jobbak mint Goergesék.Most is nyerhetnek 3.4 körül lehet tenni őket.   
A wta topicba írtam sajnos csak közvetlenül meccs előtt figyeltem fel rájuk de nagyon éreztem hogy nyerni fognak.               

Végre nekem is jött valami, csak vissza kéne térnem az általam kedvelt ultra kicsi oddsokhoz:


A hónapban még nem volt bejegyzés, itt az első.  :ok:

Oliver szempontjából -30-nál fogadtam meg.
Davis jó fej volt, két sznúker hátrányból már nem akart szórakozni.  :beerchug:

Köszönöm Kerber! :D

A Maradj talpon nem megy, de ez bejött.

Jók ezek az ingyenfogadások  :great:




Köv. próbálkozás, de nem jött telibe.

A fogadás után volt egy 10 perces szöglet nélküli időszak, de aztán a 9. szöglet vízválasztó volt. (Összességében meg mindegy mi volt az előzmény, nyert és kész!) 

El Daklyeh - El Masry

-   11.5 szöglet felett   2,20
-   12.0 szöglet felett   3,50
-   13.0 szöglet felett   6,50


:beerchug:

Andujar hozott ma a konyhara rendesen :ok:

#805 április 27, 2015, 20:13:59, Alk
Mondjuk az elo tiltva van nekem, de egesz jo napom volt, es ugy voltam vele, hogy bent maradok a futamon, legfeljebb majd kijovok belole minusszal. Epp zartam is volna a tradet 8-9 magassagaban (szepen sodrodott ki az odds), igen am, de 3,93 font lett csak parositva. Neztem is nagyokat, hogy most miert nincs egy fasza leosztott minuszom, aztan a kovetkezo pillanatban mar 1,11-1,12-re csokkent a lay, en meg zartam termeszetesen. Jo nagy hulyeget irtam, utana mar csak leosztottam ertelemszeruen! ;) Ettol fuggetlenul nem vagyok magamra buszke, de Bubbly Bellini-nek annal inkabb jar a gratulacio, nagyon nagyot futott! :beerchug:

Egy rosszabb sorozat után (meccslabdákról kaptak ki a választottaim) végre sikerült kimászni a gödörből.
Viszonylag sima volt, szettveszteség nélkül jött a szelvény  :)

Mutua Madrid Open én így szeretlek  :beerchug:


Idézetet írta: Magikus Dátum május 06, 2015, 21:47:28
Mutua Madrid Open én így szeretlek  :beerchug:

Grat!

De ezeket oszd meg a naplódba :P Én is nyerni akarok ;)

Sahabat Semarang - nők - Surabaya - nők

Az első fogadás 4-0-ás vezetésnél ment 4,33 szorzón. A másik pedig mikor már volt 10 pontjuk, és az ellenfél büntetőzött.   :beerchug: