Bejött!!!

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Egy napló esetán szerintem szegénybe annyian kötnének bele, hogy nem lenne ideje arra se, hogy fogadjon.. ;D

Egyébként Gratulálok Knapp nagy fogás volt! :beerchug:

Idézetet írta: alexthebest Dátum szeptember 20, 2015, 05:22:53
Eljött az ideje egy Knapp naplónak is  :ok:

Nem valószínű, hogy lesz naplóm.
Vagy élőben fogadok, vagy mint ezeknél a kézilabda döntetleneknél, az utolsó pillanatban készülök el a kínálat átnézésével (ez egy sokmeccses szombaton kb. másfél - két órát vesz igénybe és a legelső meccs előtt be kell fejezni), így nem férne bele még írogatni is róla. Ráadásul pont ezeken a napokon van a legtöbb tippjáték és bónusz is, ami szintén időigényes.

Na meg az is biztos, hogy sok lenne a "riasztó piros", mert csak nagyon ritkán van 50%-os találati arányom 10-es szorzókból.   :)

Nincs kedvem nyomtatni-szkennelni-bemásolni az Unibet fogadást, és nem is a szorzó, vagy a pénz miatt örülök, hanem, mert végre nem tököltem  és 15:18:01-kor rátettem 24K-t a Nyíregyháza győzelmére 1.96 odds-ra.
8 perc múlva már 3:0 a hazaiaknak, és simán jött a 47k.
Annyi ilyen megérzésem van, de állandóan "tudományos alapon" akarok fogadni, ezeket meg vagy nem teszem, vagy mire megtenném már lejött a gól és leesett a szorzó.

Idézetet írta: LosGabos Dátum szeptember 23, 2015, 19:41:27
Nincs kedvem nyomtatni-szkennelni-bemásolni az Unibet fogadást, és nem is a szorzó, vagy a pénz miatt örülök, hanem, mert végre nem tököltem  és 15:18:01-kor rátettem 24K-t a Nyíregyháza győzelmére 1.96 odds-ra.
8 perc múlva már 3:0 a hazaiaknak, és simán jött a 47k.
Annyi ilyen megérzésem van, de állandóan "tudományos alapon" akarok fogadni, ezeket meg vagy nem teszem, vagy mire megtenném már lejött a gól és leesett a szorzó.

Oda kell tenni, ezt már a mester is megmondta. Gratula!

Nem mostanában volt nyertes "gyilkos kombim" :)

Szá.   Választás   Esemény   Esemény időpontja   Gy/h feltételek   Szorzó   Eredmény
1   HC Vardar   HC Vardar v Pick Szeged
(Győztes)   27/09/2015   Egyik sem   1.14   Nyert
2   PSG Handball   PSG Handball v Wisla Plock
(Győztes)   27/09/2015   Egyik sem   1.090   Nyert
3   Rhein Neckar Löwen   KIF Kolding Kbh. v Rhein Neckar Löwen
(Győztes)   27/09/2015   Egyik sem   1.30   Nyert
4   Lyngby HK - nők +0.5   Fredericia HK - nők v Lyngby HK - nők
(Mérkőzés hendikep)   27/09/2015   Egyik sem   1.75   Nyert
5   Byåsen - nők   HK Halden - nők v Byåsen - nők
(Győztes)   27/09/2015   Egyik sem   1.40   Függőben
6   Larvik - nők -8.5   Larvik - nők v Vipers Kristiansand - nők
(Mérkőzés hendikep)   27/09/2015   Egyik sem   1.40   Nyert
7   Mosonmagyaróvári KC - nők   Mosonmagyaróvári KC - nők v Bekescsabai - nők
(Győztes)   27/09/2015   Egyik sem   1.66   Nyert
8   Dunaújváros - nők   Dunaújváros - nők v Vác - nők
(Győztes)   27/09/2015   Egyik sem   1.25   Nyert

Eredő: 11,649

A Byasen is nyert, csak a b bénázik :)

A tegnapi "nagy"  fogásom:)

A 80. percben 6-0-nál éreztem, hogy az amerikai srácok már leeresztenek...és ahogy ez ilyenkor lenni szokott, Kuba kegyetlenül büntetett :laugh: :ok:

Egyszerre örülök és bosszankodok. Örülök, mert jött 18k, de bosszankodok mert a zsebemben volt még 22k. De az Írek úgy gondolták, megrúgják a 13.,14.,15. szögletet a 90+1,90+2,90+3, ban.  Pedig vezettek.

Ma vettem észre, hogy ez jött. És mindig ilyenkor kicsi a tét.

Ez az Tsonga!    ;D

Gratula,tényleg durva,hogy ennyi magas oddsod bejött.Úgy gondolod,hogy a 10-es kézi döntetlenben pl hosszú távon érték?

Már írtam pár órája a Bunda topikba, hogy óriási hatással volt rám Perumal könyve a bundázásról, hogy hogyan működik az igazi bundázás főleg Ázsiában, Afrikában és Dél-Amerikában. Mindegy, hogy barátságos meccs vagy VB selejtező, felnőtt vagy utánpótlás meccs, ezek mindent megbundáznak. Naivak lennénk, ha azt hinnénk, hogy azzal hogy Perumal már nem csinálja, mert elfogták és ezzel vége a meccsek manipulálásának. Biztos vagyok benne hogy 10másik lépett a helyébe. Nem állítom, hogy ez a meccs bunda volt, de nagyon úgy alakultak a dolgok, mint ahogy Perumal néhány meccs kapcsán leírta. Egy részt óriási fölényben volt Ecuador, a szögletarány 14-0lett, a kapura lövések száma nagyon sok volt. Ami szemet szúrt, hogy az első félidőben konkrétan állt a víz a pályán, de nem is kicsit. Biztos vagyok benne hogy Európában ez a meccs el sem kezdődik. Tavaly az egyik Seria A-s meccsen ennél jobb körülmények között  sem engedték lejátszani a meccset. Ez volt az első jel, hogy ennek a meccsnek mennie kell. Aztán a 81.percben beesett az első gól, és Ecuador ahelyett, hogy leállt volna és labdát tartottak volna, úgy mentek előre mint 0-0nál. ha kiment a labda szó szerint sprinteltek bedobni. Aztán a 93.ban is megindultak a kapu felé és a védők kurvára nem voltak a helyzet magaslatán és lehetőséget teremtettek a csatárnak, hogy megkapja a labdát a 16oson belül, ahol a spori befújt egy igen véleményes 11est a 94.ben. Perumal szerint a legjobb ha a 2belső védőt fizetik le, mert elég rosszul helyezkedni nekik és ott a a helyzet. Pontosan ez történt mindkét gólnál.

Idézetet írta: ncis88 Dátum október 14, 2015, 01:17:40
Már írtam pár órája a Bunda topikba, hogy óriási hatással volt rám Perumal könyve a bundázásról, hogy hogyan működik az igazi bundázás főleg Ázsiában, Afrikában és Dél-Amerikában. Mindegy, hogy barátságos meccs vagy VB selejtező, felnőtt vagy utánpótlás meccs, ezek mindent megbundáznak. Naivak lennénk, ha azt hinnénk, hogy azzal hogy Perumal már nem csinálja, mert elfogták és ezzel vége a meccsek manipulálásának. Biztos vagyok benne hogy 10másik lépett a helyébe. Nem állítom, hogy ez a meccs bunda volt, de nagyon úgy alakultak a dolgok, mint ahogy Perumal néhány meccs kapcsán leírta. Egy részt óriási fölényben volt Ecuador, a szögletarány 14-0lett, a kapura lövések száma nagyon sok volt. Ami szemet szúrt, hogy az első félidőben konkrétan állt a víz a pályán, de nem is kicsit. Biztos vagyok benne hogy Európában ez a meccs el sem kezdődik. Tavaly az egyik Seria A-s meccsen ennél jobb körülmények között  sem engedték lejátszani a meccset. Ez volt az első jel, hogy ennek a meccsnek mennie kell. Aztán a 81.percben beesett az első gól, és Ecuador ahelyett, hogy leállt volna és labdát tartottak volna, úgy mentek előre mint 0-0nál. ha kiment a labda szó szerint sprinteltek bedobni. Aztán a 93.ban is megindultak a kapu felé és a védők kurvára nem voltak a helyzet magaslatán és lehetőséget teremtettek a csatárnak, hogy megkapja a labdát a 16oson belül, ahol a spori befújt egy igen véleményes 11est a 94.ben. Perumal szerint a legjobb ha a 2belső védőt fizetik le, mert elég rosszul helyezkedni nekik és ott a a helyzet. Pontosan ez történt mindkét gólnál.

Én is vártam itt a bundát, 34-es szorzóval játszottam 0:0-nál a bolíviai győzelmet.  :D

Mondjuk vb-selejtező, így talán Ecuador még ki akar jutni, de egy 34-es szorzóban így is láttam értéket.

(szóval ez nem jött be)

Hát nem sokon múlt,de elég mínuszos voltam mostanság így a 81.percben tett majdnem 40K-s felvehető most funkcióval éltem nagy dilemma után. Aztán miután ezt megtörtént felfedeztem a Szerbeknél a pirosat és a szívem 120-l vert még vége nem lett a meccsnek... 290K jöhetett volna, de nem jött... "csak 40"

Jó volna minden  10 percben ennyit kaszálni   :o  :redchug:

Ma 15:16:33   9887e5b6-298e-4829-bd62-087188e8d2a0   Sport - Kifizetés   3 400,00   24 300,22
Ma 15:15:57   8366a3ad-3ea4-49ad-9b37-4ca7973d1115   Sport - Kifizetés   20 900,00   20 900,22
Ma 15:02:56   f5ad1cef-95f5-472e-9fb1-9da45600f88b   Sport - Fogadás   -2 400,00   0,22
Ma 15:02:53   1079329550   Befizetés - Depozit   2 400,00   2 400,22