Bejött!!!

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Szuper! Gratulálok!  :beerchug:

Régen nem szerettem a Starburstot, de mostanában nagyon adja :DD  tripla wild  És ha még BAR ikon is lett volna... Így is +120$ de összesen 160$ profitba vagyok a játékkal ma este :)

És csak adja és adja..


szép kis nyeremények  :)
a kosár az éppen hogy jött mert pont 31 ponttal nyertek
reggel ahogy néztem alig hittem el.

Zseniálisan adja a PS a kaszinóban. Na meg ez a Twin Spin :)

Idézetet írta: ncis88 Dátum január 05, 2016, 20:22:07
Zseniálisan adja a PS a kaszinóban. Na meg ez a Twin Spin :)

A "Gumiszoba" topik vajon véletlen van előre megnyitva?  ;D Grat egyébként! :ok:

Nem. Azt olvasgatni szoktam :D Sokat lehet "tanulni"

Szép volt Babos!  ;D

Nem volt nagy odds, meg normál esetben nem is igazán lenne itt a helye, de ezt muszáj megosztanom a nagyközönséggel.

A BDO VB-n raktam Scott Mitchellt, a címvédőt. 3-szor dobott a meccsért, egyszer sem csinálta meg. Közben döntő szett 2-2 után összesen 7 meccsnyilat rontott el az ellenfele, volt, amikor egymás után 2-t is, sokszor 100 feletti kiszállók után utolsó nyílra.

Ez a fogadás már vesztes volt, de oltári nagy mázlival megúszta Scotty Dog (és én is). Rég örültem már ennyire egy nyertes tippnek.  :)


#911 február 08, 2016, 05:29:40, csupasziiv
Soha rosszabb Super Bowlt. Három tippem volt: 1. Broncos győzelem 2.9-ért, 2. egy MVP jelölt, 3. a Broncos minden negyedet megnyer. Első tippre felhalmoztam egy kisebb tőkét microoddsokból és szépen jött. MVP jelöltem Von Miller volt (aki az idény során parádésan tolta véleményem szerint) és láss csodát, a gyenge irányítói játékok is segítettek abban, hogy ne QB legyen idén az MVP. A harmadik tippem 41-es oddson a második negyed miatt úszott el, de volt benne bőven fantázia. (Anno ugyanezt pont behúztam a Broncos ellen a Seattle javára hasonlóan magas oddson és akkor jött).

A Broncos győzelem relatíve alacsony odds a topik kommentjeihez képest, de Von Miller talán megérdemel egy screenshotot.


Így kell Vinci,szép volt. :)

Nem játszom ilyeneken,csak a bónusz miatt.

Szép volt Babos :D
Ez az Wawrinka :)
Így kell Rola :)