Bejött!!!

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Lesett a semiből . igaz celta gólt vártam volna de igy sem volt rossz.

Idézetet írta: fanatic Dátum február 17, 2017, 10:32:45
köszi
kevés szöglet miatt ha a barca talál 1 gólt rögtön szopacs%

Még mindig nem nagyon értem a dolgot, de mindegy... ???

ezzel nagy szerencsém volt pont 120 pontot szereztek
60-60 lett

Általában csak olvasni járok ide :)


Szá.   Választás   Esemény   Esemény időpontja   Gy/h feltételek   Szorzó   Eredmény
1   1. gól 10:00 előtt
Feyenoord v PSV
(Következő gól ideje)   26/02/2017   Egyik sem   11,00   Nyert

Szép kis nap ez a mai! :beerchug: UFA hoki 9-0-ás állásnál felvettem az összeget! :ok:

Elmúlt pár napom:

1-1-nél akartam behúzni 61-es oddson, de épp jött a 3. gól. Lement 31-re a szorzó, aztán visszaugrott 36-ra. Ráfrissítek, megrakom, bejön  :D Igazából csak azért raktam, hogy amíg olvasgatok, legyen mégis valami izgulni való. Hát valóban volt, de megérte  :)
Partick 5-2-re vezet félidőben ...

(Ugye a más eredményhez az kell, hogy legalább az egyik csapat a félidőben min. 5 gólt lőjön. Sportingbetnél és bwinnél szoktak lenni ilyenek)

Összefújta a szél.

Újabb ITF-es gyöngyszem, a 18 éves Hamad Abdulaal pontot is alig nyert a 46 éves veterán ellen. +120.000 FT a vége! :beerchug: :redchug:

Köszi, hogy írtad chaten  :ok: Én messze nem voltam ennyire bátor, de azért pár ezres lecsorgott itt is


Nekem tökre az ugrik be elsőre, hogy néha a leggagyibb játákok is képesek nagy pénzt adni  ;D
régebben én is játszottam sokat sloton, voltak egész gagyi játékok, amik szépen adtak, volt betclicen valami ice queens(tuti nem ez a neve, de hasonló), igazi csajos játéknak tűnik, de egész jól adott egy időben, volt valami carm-o-rama, az is egész gagyi játék, de az is szépen adott, már nem is tudom hol.
közben meg vannak a full jó játékok, ahová csak tolja az ember a pénz, pörget, pörget, és egy idő után már azért pörget, mert nem hiszi el, hogy 30 perc után sem bír beadni ingyen pörit vagy bónusz kört  :D

egyébként aki fogékony, unibeten most voltam, van valami promó mára, hogy 5000 Ft-ig megduplázzák a nyereményt. Nézzen rá, akit érdekel  :ok:

partyn kapartam befizetéshez kötött ingyenpörit,
17 dolcsit adott, de sajnos nem sikerült kiforgatni,
maradt a befizetett összeg, amit ugye illik azért 1x megjátszani bár a szorzók itt ritka gyengék, ezért ha alkalom nyílik rá a magas odszot le kell vadászni azonnnal!  :great:

na ezért kedvelem az ingyenpöriket (kivéve videoslots :hányás:) rizikó nélkül vághatok zsebre pár ropit :beerchug:


Idézetet írta: Milan Dátum szeptember 18, 2009, 18:52:41
Megnyertél egy fogadást? Tiszta zöld a szelvény? Oszd meg örömöd velünk is!  :topbet_125:

Természetesen elvárjuk, hogy a nyertes szelvényeket be is mutassátok (a kamu ki van zárva - ezzel csak saját magatokat ámítjátok)

Valahogy így indult a téma. A kép az természetesen extra. Előbb a szöveget várjuk, ha már a kép komoly fejtőrést okoz.  ;D