Sport arbitrázs, SureBet - biztos nyereség

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Nem tudjátok mi a gond a surebet.com-al? Eddig már többször fizettem be hónapokra is, de most forgatnék tipicos bónuszt és mindegyik odds amit arra írt ki hibás volt pedig azt írta ki, hogy 1 perce volt frissítve?!  :-\

Sziasztok!
Olyan előfordulhat, hogy ha egy iroda észre veszi h sure betelsz, nem adja vissza a befizetett pénzt?

Idézetet írta: gege87 Dátum július 26, 2014, 15:01:17
Sziasztok!
Olyan előfordulhat, hogy ha egy iroda észre veszi h sure betelsz, nem adja vissza a befizetett pénzt?

Nem hallottam még ilyenről.
Lekorlátoznak esetleg kitiltanak, bár az is ritka, de a pénzed nem lopják el.

sziasztok! az lenne a kerdesem arbitrazs sportfogadasrol hogy az  jo taktika , mivel hogy kevesebb penzem lenne ra mondjuk 400 euro toke, mindig ratennem ezt a penzt egy fogadasra es amelyik nyerne azt vennem is le skrillre. kb 3-4% tol felfele mar megerne azzal egyutt is hogy vesznek le ilyen meg olyan kotsegeket..lehet ezzel igy elore haladni vagy mukodhet?
tisztaban vagyok azzal is hogy gyorsan valtoznak a szorzok stb..meg talan vannak korlatozasok is..ha pl kivalasztok egy olyan esemenyt ami par nap mulva lesz gondolom annak az oddsa nem valtozik eppen olyan gyorsan.

Idézetet írta: robi9393 Dátum július 28, 2014, 19:02:59
sziasztok! az lenne a kerdesem arbitrazs sportfogadasrol hogy az  jo taktika , mivel hogy kevesebb penzem lenne ra mondjuk 400 euro toke, mindig ratennem ezt a penzt egy fogadasra es amelyik nyerne azt vennem is le skrillre. kb 3-4% tol felfele mar megerne azzal egyutt is hogy vesznek le ilyen meg olyan kotsegeket..lehet ezzel igy elore haladni vagy mukodhet?
tisztaban vagyok azzal is hogy gyorsan valtoznak a szorzok stb..meg talan vannak korlatozasok is..ha pl kivalasztok egy olyan esemenyt ami par nap mulva lesz gondolom annak az oddsa nem valtozik eppen olyan gyorsan.

Ha engedtek volna 400 eurókat felrakni, boldog ember lettem volna. :) Bár én nem is erőltettem a magasabb téteket, egy arbra 100-130 €-ot szántam (és ez még eloszlott 2 vagy 3 felé), de sokszor még ennyit sem engedett. Egyébként más okból sem tenném fel egy arbra, mert pl egy esetleges törlésnél oda a bank 30-50, vagy akár 70%-a.

Én maximum egy nappal későbbre szoktam rakni (egy-két kihagyhatatlan ajánlatot leszámítva), mivel, ha teszel egy 5 nappal későbbi meccsre 7%-os nyereség mellett, akkor annál sokkal többre mész, ha inkább az alatt az idő alatt minden nap megforgatod 2-2,5%, vagy 3%-on.

Idézetet írta: robi9393 Dátum július 28, 2014, 19:02:59
sziasztok! az lenne a kerdesem arbitrazs sportfogadasrol hogy az  jo taktika , mivel hogy kevesebb penzem lenne ra mondjuk 400 euro toke, mindig ratennem ezt a penzt egy fogadasra es amelyik nyerne azt vennem is le skrillre. kb 3-4% tol felfele mar megerne azzal egyutt is hogy vesznek le ilyen meg olyan kotsegeket..lehet ezzel igy elore haladni vagy mukodhet?
tisztaban vagyok azzal is hogy gyorsan valtoznak a szorzok stb..meg talan vannak korlatozasok is..ha pl kivalasztok egy olyan esemenyt ami par nap mulva lesz gondolom annak az oddsa nem valtozik eppen olyan gyorsan.

Én a helyedben nem kezdenék el arbolni, sok iroda nem tolerálja, az sem biztos hogy nyereményt rögtön le tudsz venni skrillre ( forgatási követelmények stb. ) meg egyébként úgy tudom nagyon nehéz elkapni arbra alkalmas oddsokat, nagyon hamar észreveszik ezeket az irodák.

s ha torlik a fogadasom akkor egyuttal a penzt is visszakapom rogton igaz? s ha kell le is tudom venni az irodarol kartyara..es valamennyire tudom menteni is akkor a fogadast mas fogado irodanal hasonlo oddsra teve

Idézetet írta: robi9393 Dátum július 29, 2014, 18:12:31
s ha torlik a fogadasom akkor egyuttal a penzt is visszakapom rogton igaz? s ha kell le is tudom venni az irodarol kartyara..es valamennyire tudom menteni is akkor a fogadast mas fogado irodanal hasonlo oddsra teve

Igen, ha még időben megérkezik a pénzed, akkor meg tudod a tűzoltást csinálni (persze ne kártyára kérd, hanem Skrill-re, ez arbolásnál alap). A gond akkor van, ha már túl későn törlik a fogadásod: közvetlenül a meccs előtt, közben, esetleg utána. Ha van szabad pénzed és élő fogadási lehetőség az adott meccsre, akkor az első két esetben szintén menthetsz még valamennyit, a harmadik esetben már semmit. Ott vagy bosszankodsz (ha a nyertes oldalt törlik), vagy örülsz (a vesztes oldalt törlik).

ertem..de kb hany szazalekban vannak torlesek? milyen tapasztalataitok vannak?  nagyon gyakori vagy csak ritkan?

mathbeten lattam 50% feletti arbokat is ..ezek bejohetnek vagy valami tevedesek? eleg sokan fogadtak ahogy mutatta..es tobb is volt...

Idézetet írta: robi9393 Dátum július 31, 2014, 16:56:53
ertem..de kb hany szazalekban vannak torlesek? milyen tapasztalataitok vannak?  nagyon gyakori vagy csak ritkan?

Minden relatív, de mondhatjuk, hogy ritkán fordul elő. Többnyire hibás odds esetén történik, némi rutinnal ez kiszúrható és az ilyet már meg sem rakja az ember.

ezt arra erted hogy magas szazalekra nem teszel? mondjuk 15-20% felett? :)

Idézetet írta: robi9393 Dátum július 31, 2014, 17:37:51
mathbeten lattam 50% feletti arbokat is ..ezek bejohetnek vagy valami tevedesek? eleg sokan fogadtak ahogy mutatta..es tobb is volt...
10% feletti arbot nem játszunk meg.

s neked mindig osszejon a jatek? :) neked toroltek a fogadasod volt olyan eddig a 10% alatti arbokkal? :)

a gyorsasagon es fogadoirodak limitein kivul van mas valami kockazatos?