Sport arbitrázs, SureBet - biztos nyereség

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: Nezzenekoda Dátum augusztus 26, 2014, 17:43:35
:D haha hát de nem értem mi bajuk van akkor ha sose kérsz tőle pénzt akkor mit szarakodik :D bár lehet ezért nem is vagyok buki mert akkor már érteném

Nincs rá garancia, hogy soha nem is fogsz kifizetést kérni, attól még, hogy addig nem tetted.

Nem látunk bele az irodák szűrési rendszerébe, elképzelhető, hogy kifizetések nélkül bizonyos irodáknál tovább el lehet húzni, főleg, ha kisebb összegekkel játszik valaki.

Idézetet írta: Knapp Dátum augusztus 26, 2014, 19:04:14
Nincs rá garancia, hogy soha nem is fogsz kifizetést kérni, attól még, hogy addig nem tetted.

Nem látunk bele az irodák szűrési rendszerébe, elképzelhető, hogy kifizetések nélkül bizonyos irodáknál tovább el lehet húzni, főleg, ha kisebb összegekkel játszik valaki.
OK es volt szo itt tul magas arbokrol az mit jelent ez 5%+?

Idézetet írta: Nezzenekoda Dátum augusztus 27, 2014, 07:21:00
OK es volt szo itt tul magas arbokrol az mit jelent ez 5%+?

Nem lehet élesen meghúzni a határt, de kb. ezt annak mondhatjuk.

most talán kicsit túllövök a célon, de azért megkérdezem hátha...
ha majd eljön a korlátozások ideje, akkor ugye jön az új identitás. na már most, ha nem szeretném az ismerőseimet ilyenekkel zargatni, akkor az járható út, hogy fake adatokkal regisztrálok? ha pedig kérnek igazolványokat, akkor ps-ben kicsit megszerkesztem a sajátjaimat. le tudnék így bukni? ha igen, akkor milyen szankciókra számíthatok? az ugye egyértelmű, hogy zárolják a fiókomat, de ez már a btk. szerint bűncselekmény...

megal az esz... ennyi erovel mar utalj hamis lovet a irodahoz :D

Idézetet írta: AC_28 Dátum augusztus 28, 2014, 13:13:56
megal az esz... ennyi erovel mar utalj hamis lovet a irodahoz :D

azért a kettő nem egy kategória. most ha nem arbitrázsról lenne szó (bár ugye az arb sem törvényellenes), hanem csak simán sokat nyernék mondjuk egy irodánál és lekorlátoznának... ha ők sem játszanak tisztességes lapokkal, akkor nekem miért kellene? csak azért mert sokat nyerek egy adott irodánál milyen jogon korlátoznak le? (és most tényleg tekintsünk el az arb-tól, mert anélkül is korlátoznak jócskán)

Idézetet írta: rooney8 Dátum augusztus 28, 2014, 13:18:47
azért a kettő nem egy kategória. most ha nem arbitrázsról lenne szó (bár ugye az arb sem törvényellenes), hanem csak simán sokat nyernék mondjuk egy irodánál és lekorlátoznának... ha ők sem játszanak tisztességes lapokkal, akkor nekem miért kellene? csak azért mert sokat nyerek egy adott irodánál milyen jogon korlátoznak le? (és most tényleg tekintsünk el az arb-tól, mert anélkül is korlátoznak jócskán)

Abba nincsen semmi tisztességtelen az irodák részéről, ha előre megmondják, hogy tőled már nem várnak téteket vagy csak kicsiket. (mármint ha a korábbi fogadásaidat rendben elszámolják és ki is fizetnek)
Neked sem kötelező náluk fogadni, ők is megmondhatják, hogy akarnak-e veled bizniszelni.

Nekem is szarul esik, mikor korlátoznak, de azt sem árt tudni, hogy ez a játékosok többségének védelmében is van: inkább egy korlátozós iroda, amely fizetőképes, mint egy felelőtlen, amelyik csak reménykedik, hogy nála buknak majd az arbosok és nem fosztják ki őket.

Hamisíthatsz adatokat, de ezzel minimálisra csökkented az esélyt, hogy valaha hozzájuthatsz a számlán lévő pénzedhez! Vagy fake adatokkal nyitsz bankszámlát és netes pénztárcákat is??

Idézetet írta: Knapp Dátum augusztus 28, 2014, 13:54:51
Abba nincsen semmi tisztességtelen az irodák részéről, ha előre megmondják, hogy tőled már nem várnak téteket vagy csak kicsiket. (mármint ha a korábbi fogadásaidat rendben elszámolják és ki is fizetnek)
Neked sem kötelező náluk fogadni, ők is megmondhatják, hogy akarnak-e veled bizniszelni.

Nekem is szarul esik, mikor korlátoznak, de azt sem árt tudni, hogy ez a játékosok többségének védelmében is van: inkább egy korlátozós iroda, amely fizetőképes, mint egy felelőtlen, amelyik csak reménykedik, hogy nála buknak majd az arbosok és nem fosztják ki őket.

Hamisíthatsz adatokat, de ezzel minimálisra csökkented az esélyt, hogy valaha hozzájuthatsz a számlán lévő pénzedhez! Vagy fake adatokkal nyitsz bankszámlát és netes pénztárcákat is??

na igen, az éremnek két oldala van. ha ebből a szemszögből nézzük megértem, azonban a másik oldalról nem tartom tiszta dolognak. no meg ott a fix haszon. minden eseményre megvan az x % nyereségük. akkor miért kell korlátozni a jónépet? (ismét csak tekintsünk el az arb-tól). jó, nem mondom, hogy engedje a milliós téteket, mert akkor lehet már úgy elmozdulna a "mérleg", hogy nem jönne az a bizonyos %, de az, hogy 1-2 €-ra korlátoznak, az nevetséges.

a másik dologra pedig, ha jobban belegondolunk, igazából nagy különbség nincs abban, hogy ismerősöm adataival regisztrálok, vagy fake adatokkal. nyilván ha fake adatok, akkor kell egy kicsit mókolni ps-ben, de a végeredmény ugyanaz, hogy nem a saját személyazonosságoddal fogadsz. mondjuk neteller-nél lehet már belőle egy kis probléma, nem tudom, hogy pénzutalásnál (neteller-re), egyeznie kell a két számla adatainak (tehát amiről utalok neteller-re és magának a neteller-es fióknak). de ha igen, akkor ez ismerős adataival is neccesebb.

Van olyan iroda, ahol nem fogadnak el szkennelt igazolványt, csak fényképet. Ebben az esetben pedig elég nehéz photoshoppal hamisítani. Ha mindenképp új személyazonosság kell, akkor azt ajánlom, inkább valós személyektől szerezz iratokat, ha mást nem pénzért. A netes pénztárca nem lesz probléma. A sajátodra utalsz pénzt a saját bankszámládról, majd ezt a netes pénztárcán belül elküldöd az új személyazonosságodnak regelt netes pénztárca számlára.

Idézetet írta: rooney8 Dátum augusztus 28, 2014, 14:21:02

a másik dologra pedig, ha jobban belegondolunk, igazából nagy különbség nincs abban, hogy ismerősöm adataival regisztrálok, vagy fake adatokkal. nyilván ha fake adatok, akkor kell egy kicsit mókolni ps-ben, de a végeredmény ugyanaz, hogy nem a saját személyazonosságoddal fogadsz. mondjuk neteller-nél lehet már belőle egy kis probléma, nem tudom, hogy pénzutalásnál (neteller-re), egyeznie kell a két számla adatainak (tehát amiről utalok neteller-re és magának a neteller-es fióknak). de ha igen, akkor ez ismerős adataival is neccesebb.

Akkor előbb nézz utána, milyen adatoknak kell egyeznie és aztán dönts, hogy az okirat hamisítás-e a megoldás!  :)
Ahogy Irtis is írta, az irodák sem hülyék, nem nagyon fogadják el a szkennelt iratokat, bármikor bekérhetnek plusz dokumentumokat vagy mondjuk frissebb, lakcímre szóló közüzemi számlát is.
De láttunk már olyat, hogy olyan fotót kértek, ahol a kezedben tartod az azonosító okmányokat...

Eddig hány irodánál mentél végig az azonosítási folyamaton?

Lehet, hogy át tudsz verni ilyesmikkel egy-két irodát, de ha buksz, akkor dőlhet több számlád is - a rajtuk lévő pénzzel együtt - és az sem biztos, hogy irodán belül megáll a dolog.
Nem nagyon értem, hol éri meg a kockázatot ahhoz képest, hogy valamelyik rokon vagy barát segítségével fogadsz...


Idézetet írta: rooney8 Dátum augusztus 28, 2014, 14:21:02
na igen, az éremnek két oldala van. ha ebből a szemszögből nézzük megértem, azonban a másik oldalról nem tartom tiszta dolognak. no meg ott a fix haszon. minden eseményre megvan az x % nyereségük. akkor miért kell korlátozni a jónépet? (ismét csak tekintsünk el az arb-tól). jó, nem mondom, hogy engedje a milliós téteket, mert akkor lehet már úgy elmozdulna a "mérleg", hogy nem jönne az a bizonyos %, de az, hogy 1-2 €-ra korlátoznak, az nevetséges.

Nincs az irodáknak fix nyeresége minden eseményre, simán bukhatnak nagyobb összegeket egy-egy eseményen. (talán ők is fogadnak valahol, hogy csökkentsék ennek az esélyét...  ;)  )
Persze a szorzók nagysága miatt van 2 - 10 % közötti "házelőnyük" hosszú távon, de ez nem jelenti, hogy mondjuk a Paks - Pápa meccsen ne bukhatnának a "szögletek száma" piacon.

A játékosok és az irodák csak egymástól nyerhetnek pénzt, ez egy zéró összegű játszma.
Ha egy játékos garantáltan nyer, akkor az irodák garantáltan veszítenek.
Ha a buki nem korlátozza drasztikusan az arbost, akkor pont az általad említett multizás miatt semmit nem ér el a limitekkel, mivel megteszi a játékos több számlán keresztül a tétjeit és összességében ugyanannyi veszteséget okoz.

Egyébként azzal is számolniuk kell, hogy ha nem elég szigorúak, akkor még jobb üzletté válik az arbolás és még többen fognak kedvet kapni hozzá.  :)



Köszi a választ mindkettőtöknek.
Így akkor már értem a dolgokat, csak nem igazán láttam bele mélyen. És ha jobban belegondolok, én is ugyanezt tenném az irodák helyében, és most, hogy már kicsit felvilágosítottatok valóban nem tűnik tisztességtelennek. Úgyhogy akkor vegyétek úgy, hogy nem szóltam semmit :)
A multireges dologhoz pedig még annyit fűznék hozzá, hogy valóban nem sok irodánál estem át azonosításon. De marathon-nál például kértek tőlem közüzemi számla másolatot, de azzal nem tudtam szolgálni nekik, így elküldtem a lakcímkártya másolatomat és végül elfogadták azt is. No meg a fake adatokat is csak felvetettem, hogy mi lenne ha... De látva a kockázatokat inkább tényleg ismerősi körből kell majd szereznem.

Sziasztok. Rebelbetting(fizetős) mekkora arbokat szokott dobálni és főként milyen irodákkal? 4-5%-os fogadások sűrűn vannak, nyugodt szívvel meg lehet tenni azokat?
Köszönöm :)

Sziasztok! Egy idézet erről a fórumról!

"Többen is írtátok, hogy nem csípik a magyar accountot illetve id-t. Nos én elvágtam a gordiuszi csomót, több mint egy éve egy angol haveromnál folyamatosan bekapcsolt gépen keresztül arbolok, angol id-kel, angol bankszámlákról. Gondoltam hátha erre még nem gondoltatok mint egyfajta megoldásra. Sehonnan nem tiltottak még le, limit persze van ahol van, de közel sem olyan mint amikor "magyarul" csináltam.(100 font alá szinte sosem megy). A többi leírt "játékszabályt" persze próbálom betartani (nem játszom nyílvános oldalakon ingyen fellelhető arbokat pl). Itthon 3 gép ,6 monitor, kint egy gép van, kb napi 6-8 óra intenzív, és 24 "félintenzív" órát foglalkozom vele immár 2 éve,egyet ebből angliában.(ott tanították meg). Végigolvastam a fórumot, szinte mindent leírtatok már, sok újat nem tudnék hozzátenni. Én 10 e fontot forgatok, napi 2-5 %-ék a nyereség, aminek a felét minden esetben szándékosan "elbukom",méghozzá ugyanott, ahol arbolok.(esetenként fordítva,azaz nyerek, ha épp az kell,és összejön, a lényeg hogy mást is játszom) Soha nem az arbot rakom meg először sehol, hanem valami kamut. Tudom hogy így is rizikós a bukás, de nálam még nem volt(mármint tiltás), és néha bizony az időtényezőn buktázok, de nekem így tanították, és eddig bevált. Kb 2e font a havi nyereségem, amit nem is kívánok növelni,mert szerintem egész egyszerűen nem tudnám...Ígyis néha szétszakad a fejem... Kezdőknek én is azt javaslom,amit itt már többen is, először amíg bele nem jönnek a bónuszokon keresztül tanulják ki a dolgot,valamint ismerjék meg z irodákat. Ha komolyra váltanak, akkor viszont kell minimum 5 e font szerintem,de ez magánvélemény."

Valaki tudta ezt kivitelezni? Valóban kint nem korlátoznak, tiltanak ki úgy a fogadóirodák, mint itt?
Én arra gondoltam, hogy érdemes lenne 1 hónapra bérelni egy szobát, majd onnan regisztrálni a fogadóirodákhoz és angol bankszámlát nyitni kint, majd visszajönni és itthonról vpn-en keresztül játszani a fogadóirodáknál! Olcsóbb, mint kint bérelni szobát! Vélemény?

Idézetet írta: galagonya Dátum szeptember 02, 2014, 15:02:49
Sziasztok! Egy idézet erről a fórumról!

"Többen is írtátok, hogy nem csípik a magyar accountot illetve id-t. Nos én elvágtam a gordiuszi csomót, több mint egy éve egy angol haveromnál folyamatosan bekapcsolt gépen keresztül arbolok, angol id-kel, angol bankszámlákról. Gondoltam hátha erre még nem gondoltatok mint egyfajta megoldásra. Sehonnan nem tiltottak még le, limit persze van ahol van, de közel sem olyan mint amikor "magyarul" csináltam.(100 font alá szinte sosem megy). A többi leírt "játékszabályt" persze próbálom betartani (nem játszom nyílvános oldalakon ingyen fellelhető arbokat pl). Itthon 3 gép ,6 monitor, kint egy gép van, kb napi 6-8 óra intenzív, és 24 "félintenzív" órát foglalkozom vele immár 2 éve,egyet ebből angliában.(ott tanították meg). Végigolvastam a fórumot, szinte mindent leírtatok már, sok újat nem tudnék hozzátenni. Én 10 e fontot forgatok, napi 2-5 %-ék a nyereség, aminek a felét minden esetben szándékosan "elbukom",méghozzá ugyanott, ahol arbolok.(esetenként fordítva,azaz nyerek, ha épp az kell,és összejön, a lényeg hogy mást is játszom) Soha nem az arbot rakom meg először sehol, hanem valami kamut. Tudom hogy így is rizikós a bukás, de nálam még nem volt(mármint tiltás), és néha bizony az időtényezőn buktázok, de nekem így tanították, és eddig bevált. Kb 2e font a havi nyereségem, amit nem is kívánok növelni,mert szerintem egész egyszerűen nem tudnám...Ígyis néha szétszakad a fejem... Kezdőknek én is azt javaslom,amit itt már többen is, először amíg bele nem jönnek a bónuszokon keresztül tanulják ki a dolgot,valamint ismerjék meg z irodákat. Ha komolyra váltanak, akkor viszont kell minimum 5 e font szerintem,de ez magánvélemény."

Valaki tudta ezt kivitelezni? Valóban kint nem korlátoznak, tiltanak ki úgy a fogadóirodák, mint itt?
Én arra gondoltam, hogy érdemes lenne 1 hónapra bérelni egy szobát, majd onnan regisztrálni a fogadóirodákhoz és angol bankszámlát nyitni kint, majd visszajönni és itthonról vpn-en keresztül játszani a fogadóirodáknál! Olcsóbb, mint kint bérelni szobát! Vélemény?

azt a részét nem tudom, hogy kint valóban nem annyira korlátoznak-e, de ezért szerintem felesleges kiutazni. angol bankszámlát felesleges csinálni, mert úgyis neteller, vagy skrill az ajánlott internetes számla, ezek pedig nemzetközi számlák. már csak az a feladat maradt, hogy szerzel angol id-t (iratokat), amivel tudsz regisztrálni az oldalakhoz. ha ez megvan, akkor elég csak egy vpn angol ip-vel és már csinálhatod is.
a legnehezebb az angol id megszerzése. ha van kint ismerősöd és belemegy, akkor oké, ha nincs, akkor passzolom.

de javítsatok ki, ha tévedek.

Hello! Az előző hozzászóló írta, hogy Angliában előnyösebb korlátozások terén fogadni! Rooney. Ha az angol ID-t nézzük, akkor milyen iratokat kérhetnek? A magyar személyi nem jó?, hiszen eleve Angliából menne a fogadás vpn-en keresztül. Ennyire számít az is, hogy angol személyi legyen? Vagy más egyéb iratok....

Előre is köszönöm a választ!