Sport arbitrázs, SureBet - biztos nyereség

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: rooney8 Dátum szeptember 09, 2014, 00:28:58
lehet egy próbát megér. csak ott neccesebb, mert nagyon hamar változhatnak az oddsok. bár gondolom a legfontosabb szabály, hogy először a csökkenő oddsot játsszuk meg, és ha a növekvő odds véletlenül visszaesik, azért nem olyan sokára úgyis felmegy annyira, hogy már arb legyen.

közben kicsit nézelődtem és kibővítettem az irodáim számát (leginkább arra figyeltem, hogy még a tét megrakása előtt kiírja a max. tétet (ezeket innen a fórumból, egy korábbi hozzászólás alapján gyűjtöttem ki még az elején), meg surebet.com alapján próbáltam úgy összeválogatni, hogy minél kevesebb irodával legyen minél több arb), most így lett 11, így már azért szép számmal vannak értékelhető arbok, de hát mire ezeket mind "bevezetem"... lehet az lesz, hogy belevágok egyből az új irodáknál, bár gondolom sokáig nem fogom húzni...

bár továbbgondolva az egészet, lehet úgy kellene, hogy az új irodáknál kezdek el live arbozni, ha már az nem olyan feltűnő, aztán ha bejött, akkor lehet maradok annál. bár ebben azért több a kockázat, de felvezetésnek jó lehet.

egyébként az irodák, amiket kinéztem:
bet365, betfair, pinnacle, (és marathon, ami közben már kiesett, de ezzel a néggyel kezdtem el), sportingbet, stanjames, (erre a kettőre már töltöttem fel pénz, mindkettőn volt már egy 0%-os fogadásom, de hát ez egyelőre még kevés az üdvösséghez), paddy power (erre korábban már írtad, hogy valszeg hamar korlátoznak, de elég sok arbot dobott a surebet), 12bet, 188bet, betinternet, ladbrokes, és sbobet.
esetleg van valamilyen (negatív) tapasztalatod az alábbi irodákkal?
ladbrokes befagyasztotta a számlámat csak nem tudom miért :D


Idézetet írta: rooney8 Dátum szeptember 14, 2014, 23:06:44
bizalomgerjesztő... :laugh:
azert fagyasztotra bevmert hulye vagyok mint a segg nem tudom hogy vagyok kepes hazatalalnu wnnyi esszel áaaaaa . Az iroda jo csak en vagyok egy bamba idiota hulye :D az okot nem irom le nagyon ciki

Nálam a paddy 2 hónap után, 24db 1eur tét után korlátozott 0,10cent-re. Magas oddsok voltak kivétel nélkül 25-30-tól felfelé. Legalább 3 éves volt a számla.

Idézetet írta: mukusz745 Dátum szeptember 15, 2014, 10:20:59
Nálam a paddy 2 hónap után, 24db 1eur tét után korlátozott 0,10cent-re. Magas oddsok voltak kivétel nélkül 25-30-tól felfelé. Legalább 3 éves volt a számla.

Hmm, pedig csak 1€ volt a tét. Gondolom akkor elég szép számban bejöttek ezek a fogadások.

Tegyük fel, hogy van egy saját fejlesztésű arb kereső programod (oldalak letöltése sport alapján, reguláris kifejezésekkel az adatok kinyerése, adatbázisba betöltése, tárolt eljárásokkal arb keresése, majd megjelenítése, csapatnevek egységesítése, pénznem automatikus kovertálás ha nem egyeznek, automatikus tétszámítás, pending/closed bets, oldalmegnyitás, automatikus belépés, stb.) ,  ami 2009-2013 között nagyon jól működött, de idén már kevésbé (és nem a fogadóoldali tiltások miatt hanem) mert egyre több/jobb  az ilyen szolgáltatás és egyre gyorsabban követik egymást az odds-ok és egyre gyorsabban korlátoznak le.

Szóval ha minden fogadóoldal minden meccse a saját adatbázisodban lenne, milyen arbokra keresnél rá ? 
(nem az alapvetőekre gondolok,  hanem bonyolultabbakra  3-as , 4-es arbokra, amit az ilyen szolgátatások nem kínálnak, pl.    tenisz  3 nyert játszmára menőnél:    3:0,  3:1 , +1.5 set handciap a másik játékosnak vagy   7:6 , -1.5 1st set game handicap , 1st winner másik játékos  ;  3:0,  0:3,  4 vagy 5 szett ;     0:2 , 1:2 , 2:0 ,2:1 ;  tiebreak 1st set,  6-7, 7-6 ; middle-k és reverse middle-k, ace/double faults reverse middle-k grand slam döntök esetében, stb.)  a sportos arbitrage (rajeev shah) könyvben több 100 arbolási lehetőség van, de a kérdés hogy melyiket érdemes lekódolni? )

vagy átálnál élő arb keresésekre, bár ez nem minden oldalánál oldható meg , s milyen élő arbokra, mely piacokon?

Minden sport szóba jöhet, a foci a legkevésbé, mert annak a letöltése és arbkeresése az adatmennyiség miatt kb. az összes többi sportéval együttvéve vetekszik
de ha tudható, hogy melyik arbokra kell keresni mert vannak akkor megoldható az is

Célszerűen 2% feletti arbok lennének a jók, mert akkor elég kevesebb.     

Idézetet írta: sbrzol Dátum szeptember 23, 2014, 12:33:24
Tegyük fel, hogy van egy saját fejlesztésű arb kereső programod (oldalak letöltése sport alapján, reguláris kifejezésekkel az adatok kinyerése, adatbázisba betöltése, tárolt eljárásokkal arb keresése, majd megjelenítése, csapatnevek egységesítése, pénznem automatikus kovertálás ha nem egyeznek, automatikus tétszámítás, pending/closed bets, oldalmegnyitás, automatikus belépés, stb.) ,  ami 2009-2013 között nagyon jól működött, de idén már kevésbé (és nem a fogadóoldali tiltások miatt hanem) mert egyre több/jobb  az ilyen szolgáltatás és egyre gyorsabban követik egymást az odds-ok és egyre gyorsabban korlátoznak le.

Szóval ha minden fogadóoldal minden meccse a saját adatbázisodban lenne, milyen arbokra keresnél rá ? 
(nem az alapvetőekre gondolok,  hanem bonyolultabbakra  3-as , 4-es arbokra, amit az ilyen szolgátatások nem kínálnak, pl.    tenisz  3 nyert játszmára menőnél:    3:0,  3:1 , +1.5 set handciap a másik játékosnak vagy   7:6 , -1.5 1st set game handicap , 1st winner másik játékos  ;  3:0,  0:3,  4 vagy 5 szett ;     0:2 , 1:2 , 2:0 ,2:1 ;  tiebreak 1st set,  6-7, 7-6 ; middle-k és reverse middle-k, ace/double faults reverse middle-k grand slam döntök esetében, stb.)  a sportos arbitrage (rajeev shah) könyvben több 100 arbolási lehetőség van, de a kérdés hogy melyiket érdemes lekódolni? )

vagy átálnál élő arb keresésekre, bár ez nem minden oldalánál oldható meg , s milyen élő arbokra, mely piacokon?

Minden sport szóba jöhet, a foci a legkevésbé, mert annak a letöltése és arbkeresése az adatmennyiség miatt kb. az összes többi sportéval együttvéve vetekszik
de ha tudható, hogy melyik arbokra kell keresni mert vannak akkor megoldható az is

Célszerűen 2% feletti arbok lennének a jók, mert akkor elég kevesebb.   
na engem meg pont az erdekelt egy darabig hogy hogy a fenebe lehet "megszerezni" az adatbazist de feladtam :)

hm, lehet csak az "adatbázis" kellene árulni ?  aztán mindenki azt kezd velem amit akar, nem is rossz ötlet

Idézetet írta: sbrzol Dátum szeptember 23, 2014, 13:38:33
hm, lehet csak az "adatbázis" kellene árulni ?  aztán mindenki azt kezd velem amit akar, nem is rossz ötlet
nagyon is jo van akik aruljak csak 3-4 irodat meg ki birnek fizetni de tobbet nem :D

Idézetet írta: Nezzenekoda Dátum szeptember 23, 2014, 13:50:24
nagyon is jo van akik aruljak csak 3-4 irodat meg ki birnek fizetni de tobbet nem :D

kik árulják és mennyiért?  webcím?

Sziasztok!

Használja valaki a bmbets.com-ot. Nem hozza a Marathonbet oddsait. Mi lehet a hiba?
Kb. 1 hónapja csinálom/csináltam. A Pinnacle - Marathon párost kezdtem el szépen hozott, csak most az a baj, az oldal amit használok nem hozza a Marathon oddsait, talán valami hiba lehet ezzel ezen az oldalon (bmbets.com). Most tanácstalan vagyok mit is csináljak? Mivel kevés a pénzem, nem tudok és egyenlőre nem is akarok fizetős oldalt használni. Van esetleg más oldal ahol lehet arbokat ingyen nézni, esetleg szűrni. Vagy van más kedvelt oldal, ahová érdemes regisztrálni és a Pinnacle párja? Most éppen a BETRED 25EUR bónuszát forgatom, de mivel a Marathon volt a párja és ez kiesett így most elég szarban vagyok. Mely arbos oldalakat használjátok? mely irodákat tudjátok ajánlani ahol viszonylag sok arb állás vanirodát, (esetleg ahol bónuszt is adnak most az még jobb)?

Előre is nagyon szépen köszönöm a segítségeteket és a válaszokat!

Üdv.
hali

Közben működik megint a rendszer, de az építő javaslatokat továbbra is szívesen várom!!!


Folyamatosan a Bwinen nyerek. Van valakinek valami jó tippje milyen élő fogadás (arb) fajtával tudnám átnyerni pl. Bet365-re?
Amiket próbáltam folyamatosan a Bwin oldal nyer. :(    köszi

Büvős 10-es odds.  ;D
Ide oda ez a lényeg ha van még pénzed toljad tovább menni fog átt bet365-re.
Bwinen tolod az arbokat ez vele jár.

Régóta foglalkoztat már ez a fajta sportfogadás. Sok minden olvastam már róla, és nagyon meggyőző volt. Utána el kezdtem olvasni a fórumon lévő problémákat, pl. korlátozás – na akkor az földhöz csapott, és elbizonytalanodtam. Bennem is felmerült pár kérdés, és a fórum olvasgatása közben újak jöttek. Letöltöttem a Rebelbetting ingyenes verzióját. Ha az összes iroda be van jelölve akkor szép számmal hozza az ajánlatokat. :D  Az információgyűjtés közben próbáltam leszűrni azon irodákat amikről azt írták- írtátok, hogy nem korlátoznak le. Na ekkor már egyet sem vagy egyet- egyet hozott nagyon ritkán.
Gondolom, az irodák is főleg azokat figyelik akik nem egész téteket raknak, pl miért rak valaki 3.41 $-t?
Az egyik oldalon felsorolnak pár ajánlott irodát A:,  B:,  C:, E:,  +:,  0, -: jelölésekkel, ezek alapján szűrtem le az irodákat. Csak azokat jelöltem be amelyikek nem korlátoznak. Tény ha bent van a pinnaclesports és a marathon, akkor jönnek a jó ajánlatok dögivel, viszont az utobbiról sok rosszat olvastam a korlátozás miatt.
Jelenleg a beten vagyok fönt, ott van pénzem is. Beregizetm au unibet, marathon, William Hill, pinnaclesports. A rebel fizetőse mennyi ajánlatot, hoz ezekre?  Ezekbe nem töltöttem föl pénzt, mert csak a legjobbakkal akarom kezdeni. Úgy gondolom,. ha korlátozva vagyok bukott dolog az egész.  A célom az, hogy min fél év múlva, jó kis havi bevételem legyen 120e vagy több.  :great:
Százs szónak is egy a vége!
Hogyan lehet megúszni azt, hogy az iroda korlátozzon, melyik irodákat javasoljátok?
Mire kell figyelni?
Tudja-e valaki a képletet az arbitrázs számításhoz? Megoldható-e az hogy többen előfizetünk a rebelre, és egy licensszel többen használjuk a progit több gépen?


Nem tudom, milyen képletre van szükséged az arbitrázs számításhoz, de ha mondjuk 1-et elosztasz a kínált szorzókkal és az eredményeket összeadva kisebb szám jön ki, mint 1, akkor az arb.
pl.
1/3.2 = 0,3125
1/1.5 = 0,6666
0,3125 + 0,6666 = 0,979, azaz 1-nél kisebb, tehát ez a szorzópár arbitrázst ad

Egy két kimenetelű fogadásnál egymással is eloszthatod a szorzókat.
1-es szorzó / 2-es szorzó eredménye ha kisebb, mint 1-es szorzó mínusz 1, akkor az arb.
pl.
3.2 / 1.5 = 2,13,  ez kisebb, mint 2.2 (3,2-1), szóval ez arb.

Viszont kalkulátort is használhatsz, nekem ez jön be:
https://en.surebet.com/calculator

Beállíthatod a kimenetelek számát (outcome number), a fogadástípusokat (type), az oddsokat, az esetleges jutalékot (commission, pl. betfair szorzónál), különböző fogadásoknál más-más devizanemet is megadhatsz, ezen kívül az F oszlopban bepöttyözheted, hogy melyik sorból szeretnél számolni.
Pl. düönthetsz úgy, hogy a hazai győzelemre teszel 100 eurót, de úgy is, hogy összesen 100 eurót akarsz feltenni és ezt ossza meg neked a kalkulátor.

A D oszlop is érdekes, azzal azt lehet irányítani, hogy melyik kimenetelre vagy kimenetelekre kerüljön a profit. (illetve mínuszos arbnál a veszteség)
Ha mindegyik be van pipálva, akkor egyenletes oszlik meg, ha kiveszed a pipát, akkor úgy számol, hogy azzal a kimenetellel nullára jössz majd ki.

Ezt lehet akkor használni, ha valamelyik kimenetelt erősebbnek érzed és arra várod a profitot (ami így több lesz, mint ha elosztanád 2-3 kimenetel között egyenletesen), de én mínuszos arboknál is szoktam használni, ha bónuszt forgatok: mondjuk át akarom nyerni a Pinnacle-re a pénzt, akkor a várható veszteséget a Pinnacle sorba teszem, így ha a Pinnacle jött, akkor kis veszteséggel be is fejeztem a forgatást (átnyerés megtörtént), ha meg a bónuszos irodánál vagyok nyerő, akkor kijöttem nullára (nem kopott a bónusz) és így folytatom a forgatást.