Sport arbitrázs, SureBet - biztos nyereség

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Sziasztok!
A rebelbettingtől most van jobb arbitrázsszoftver? (Nem gond ha fizetős)

Fradi kézicsajokra még 5.10-et és X-re 11-et ad a Tippmix, Győrre neten 1,40 van, arb közeli, de okosan sima haszon.


(átírja a linket... http://www.oddsportal.com/handball/hungaryision-1-women/gyor-w-ferencvaros-w-QaZH9Rvd/)
meg persze tippmixen még kell mellé 2 esemény..... :noway:

Sziasztok! Remélem jó helyen járok! Szeretnék tanácsot kérni tőletek, hogyan tudom elkerülni konkrét stratégiával, hogy lekorlátozzon a Bet365! Sajnos már két accountomat is lekorlátozták 3 héten belül. Szó ami szó, eszetlenül fogadtam! Arb szoftvert használok, szeretném elkerülni, hogy ez ismét megtörténjen!

Kosárlabdára szoktam fogadni, néha egy - egy foci meccs. Over/under, handi és moneyline fogadásokat. Általában maximum téttel játszom meg. Esetekben a maximum meghatározott tét 76.47eruo vagy 229euor vagy 722.22euro eseményenként. Persze ez függ az esemény típusától.

Nagyon várom már, hogy valaki segítsen, már az interneten átböngésztem mindent. Remélem segít valaki konkrétummal! Esetleg pedig ha megtörtént a gond, valami konkrét lépés, fogadási sorozattal vissza lehetne hozni a tiltást.
Előre is köszönöm!

ui.: tudom nem a megfelelő topikba írok, de hátha itt is felfigyel valaki és segít

Sziasztok, tud valaki olyan sportfogadó oldalt, ahol lehet fogadni hoki meccs konkrét eredményére a RENDES játékidőben?

Idézetet írta: egy_fogado Dátum február 19, 2015, 17:00:48
Sziasztok, tud valaki olyan sportfogadó oldalt, ahol lehet fogadni hoki meccs konkrét eredményére a RENDES játékidőben?
Triobet, bet365, unibet stb. Az oddsportal-on a correct score-re kattintva egy hosszabb listát találsz.

Köszönöm a gyors választ. Triobet-en korrekt fogadási limit van? Ha igen, korlátoz később?

Az odds portal-on nem találom a correct score-t amit említettél. Leírod, hogy oldalon belül hol találom?

Idézetet írta: egy_fogado Dátum február 19, 2015, 21:16:48
Az odds portal-on nem találom a correct score-t amit említettél. Leírod, hogy oldalon belül hol találom?
A kiválasztott meccsnél jobb oldalon a "more bets" menüben találod.


Sziasztok!

Még teljesen új vagyok a ezen a területen, de szeretném elkezdeni az arbitrázs sportfogadást!

Kérdésem az lenne akár privátba is hogy:

1.   jó ötlet-e segítő közvetítőn keresztül regisztrálnom mindenhová?
2.   programon keresztül csináljam-e, ha igen melyiken és érdemes-e érte fizetni is?
3.   Melyik netes tárcát használjam, kérjek-e hozzá bankkártyát?
4.   Indulásként melyik irodákhoz fizessek be és kb. mennyit, hogyha nekem a legfontosabb nem az, hogy azonnal dőljön a lé, hanem hogy ne pocsékoljam el a bónuszokat és ne zárjanak ki sehonnan / ne korlátozzanak le. Tudnátok segíteni, hogyha ezen stratégiával szeretnék dolgozni, akkor mit csináljak/ mit ne csináljak? :D

Idézetet írta: EWVT123 Dátum március 01, 2015, 13:08:34
Sziasztok!

Még teljesen új vagyok a ezen a területen, de szeretném elkezdeni az arbitrázs sportfogadást!

Kérdésem az lenne akár privátba is hogy:

1.   jó ötlet-e segítő közvetítőn keresztül regisztrálnom mindenhová?
2.   programon keresztül csináljam-e, ha igen melyiken és érdemes-e érte fizetni is?
3.   Melyik netes tárcát használjam, kérjek-e hozzá bankkártyát?
4.   Indulásként melyik irodákhoz fizessek be és kb. mennyit, hogyha nekem a legfontosabb nem az, hogy azonnal dőljön a lé, hanem hogy ne pocsékoljam el a bónuszokat és ne zárjanak ki sehonnan / ne korlátozzanak le. Tudnátok segíteni, hogyha ezen stratégiával szeretnék dolgozni, akkor mit csináljak/ mit ne csináljak? :D
1. Ha igy jutsz bónuszhoz, vagy nagyobb összegű bónuszt kapsz akkor mindenképpen, bár az oddsportal-ról való regisztrációt kerülném.
2. Ha munkanélküli vagy, vagy nyugdijas és ráérsz akkor keresgélhetsz manuálisan is arbokat, ha nem akkor érdemes előfizetni valamilyen keresőre. 25-30€-tol már lehet találni és rengeteg idő lehet vele megtakaritani.
3. Neteller vagy Skrill. Ha több ID-t használsz, akkor a Netelleres számlák között ingyen lehet ide-oda pakolgatni a pénzt, a Skrill azt hiszem elkér 0,5 vagy 1 százalékot.
4. Kezdetben mindenképpen megbizható irodákat ajánlanám. Kihagyhatatlan irodák a pinnacle, bet365, unibet, 188bet, sbobet, maraton, coral, betfair, matchbook.
Ha kezdetben 2-300€-s arbos tétekkel inditasz, biztos hamar kiveri a biztositékot. Ha a bonuszokat  arb közeli vagy max 1-2 százalékos arbokkal játszod ki és főleg a nagy ligákra, akkor ez nem fog olyan hamar szemet szurni. Bizonyos irodák előbb-utóbb le fognak korlátozni vagy ki fognak zárni, akármire fogadsz. Csak azért mert kelet-európai vagy.
1000€ alatt szerintem nem érdemes elkezdeni, minél több, annál jobb.

Érdemes rászánni néhány estét és ezt a topikot meg az irodákét végigolvasni mielőtt beregisztrálsz valahova.

Sziasztok!

Szeretnék arbitrázs fogadásokat játszani, utána is olvastam a témának, de egy valami zavar...A korlátozások. Ha lekorlátoznak, vagy látja egyes iroda, az IP cím alapján mükődik? Ha előfizetnék egy VPN szolgáltatóra, sosem tudnának korlátozni? Mert gondolkodok rajta, hogy beruházok rá, és előfizetek.

+Melyik oldalt/szoftvert ajánljátok Arbitázs fogadásra? Eddig a http://www.oddsportal.com/sure-bets/ szemeztem és próbáltam, de VPN nélkül nem álltam neki úgy, mint a meszes, csak egy fogadást csináltam.  ;D

Idézetet írta: yukikun Dátum március 03, 2015, 23:30:46
Sziasztok!

Szeretnék arbitrázs fogadásokat játszani, utána is olvastam a témának, de egy valami zavar...A korlátozások. Ha lekorlátoznak, vagy látja egyes iroda, az IP cím alapján mükődik? Ha előfizetnék egy VPN szolgáltatóra, sosem tudnának korlátozni? Mert gondolkodok rajta, hogy beruházok rá, és előfizetek.

+Melyik oldalt/szoftvert ajánljátok Arbitázs fogadásra? Eddig a http://www.oddsportal.com/sure-bets/ szemeztem és próbáltam, de VPN nélkül nem álltam neki úgy, mint a meszes, csak egy fogadást csináltam.  ;D

Ami azt illeti, az engem is, s szerintem mindenkit elegge zavar(t). :) Ez egy majdnem csak folyamatosan felmerulo problema, amit meg kell oldani. Pont. Mielott tovabb mennek, egy valamit tisztazni kell: A VPN nem azt a celt szolgalja, hogy ne korlatozzanak le (nem is ertem igazabol), hanem segit elrejteni az ip-det. Hogy erre miert lehet szuksege egy arbosnak, azt inkabb nem irom le, mert se nem torvenyes, se nem etikus dologrol van szo. Mindazonaltal, tetszik-nem tetszik, aki komolyabban kivan foglalkozni a temaval, az elobb-utobb rakenyszerul erre a lepesre.

Az ilyen ingyenes oldalakat felejtsd el. En majd egy evig hasznaltam a surebet.com szolgaltatasat, egy-ket valamire valo arbbal mar ki is termeled a heti dijat (10$).

Sok sikert, es meg tobb kitartast, mert kelleni fog! ;)

A korlátozás nem az IP-d matt lesz, hanem azért, ha sok arbos oddsot játszol meg.

Köszi srácok! :)
Akkor egyelőre csak egy ingyenes VPN-el operálok. (Biztos ami biztos alapon, meg hát nem is törvényes....)

A logikám az, hogy ha nyerek egy arbos téttel, minimális százalékát visszaforgatom oldalra és rakok meg más meccseket, ne legyen túl gyanús. Aztán hogy meddig lesz elég.... :) Amúgy köszi a surebet ajánlást, tényleg nagyon jó!  ;)

Abban tudnátok tanácsot adni, mi tévő legyek ha lekorlátoznak egy adott oldalon? Új email cím, új bankkártyaszámlával, vagy ti hogyan küszöbölitek ki?  ::)