bet365 befizetések és kifizetések

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: Admin Dátum október 14, 2023, 21:11:53Magyar bankkártya?
Revolutos kártya. A pontos MCC-t nem látom, de más, mint amikor feltöltesz Skrillre, tehát valószínűleg magyar bank kártyájával nem fog működni.

Sziasztok!
Megosztom veletek az elmúlt 2 hét tapasztalatát.
Bet365 befizetés Revolut->Payesafecard->Bet365. Nem járható út. Mert ezzel a lehetőséggel csak banki átutalással fizet ki a bet365, vagy payesafecard-ra( ami annyit ér mint halottnak a csók.) Banki átutalás 2* próbáltam mind kétszer a bet365 elindította az utalást és körülbelül egy 5nap alatt vissza is került a bet365-os egyenlegemre, mert az összes bank vissza utasítja.  Ami járható út és már elég sokat ki tudtam szedni belőle az a Befizetésnél :Revolut->Astropay->Bet365. Kifizetésnél pedig simán Astropayre ki tudod kérni, és maximum 2 óra alatt megjelenik az Astropay-es egyenlegeden. Google walettel simán használható a rajta lévő egyenleg mint egy bankkártya. Egyenlőre ez a legjobb alternatíva számomra.

Idézetet írta: Exodus20 Dátum október 18, 2023, 20:33:22Sziasztok!
Megosztom veletek az elmúlt 2 hét tapasztalatát.
Bet365 befizetés Revolut->Payesafecard->Bet365. Nem járható út. Mert ezzel a lehetőséggel csak banki átutalással fizet ki a bet365, vagy payesafecard-ra( ami annyit ér mint halottnak a csók.) Banki átutalás 2* próbáltam mind kétszer a bet365 elindította az utalást és körülbelül egy 5nap alatt vissza is került a bet365-os egyenlegemre, mert az összes bank vissza utasítja.  Ami járható út és már elég sokat ki tudtam szedni belőle az a Befizetésnél :Revolut->Astropay->Bet365. Kifizetésnél pedig simán Astropayre ki tudod kérni, és maximum 2 óra alatt megjelenik az Astropay-es egyenlegeden. Google walettel simán használható a rajta lévő egyenleg mint egy bankkártya. Egyenlőre ez a legjobb alternatíva számomra.

Bet365-paysafecard-skrill-bankszamla

Revolutos/Wise-os bankszámlára kért vki kifizetést mostanában? Ez régebben ment, aztán annyira nem engedte, hogy már a számlaszám megadásakor visszadobta.

Idézetet írta: havenofear Dátum október 18, 2023, 22:00:06Revolutos/Wise-os bankszámlára kért vki kifizetést mostanában? Ez régebben ment, aztán annyira nem engedte, hogy már a számlaszám megadásakor visszadobta.

Wise ==>  Neteller ==> Bet365
vissza:
Bet365 ==> Neteller ==> Wise

Ma kértem ki bettől bankszámlára és már meg is kaptam.
Nem értem ezeket a hármas szarakodasokat kifizetés terén.

Unitól, vegastól is megjött bankszámlára, 22bettől pedig kártyára a kifizetés.

Idézetet írta: lazanyja Dátum október 19, 2023, 18:54:37Ma kértem ki bettől bankszámlára és már meg is kaptam.
Nem értem ezeket a hármas szarakodasokat kifizetés terén.

Unitól, vegastól is megjött bankszámlára, 22bettől pedig kártyára a kifizetés.

Sima magyar forintos bankszámlára?


Idézetet írta: Admin Dátum november 07, 2023, 08:45:26Miért ne?

Hát mert nyártól tiltják a magyar bankok nem? Vagy hogy van ez?

Idézetet írta: Azta Dátum november 09, 2023, 14:26:41Hát mert nyártól tiltják a magyar bankok nem? Vagy hogy van ez?
egy bizonyos koddal ellatott tranzakciokat tilt a torveny. Ez azonositja a szerencsejatekot.
Nyilvan mas modon kuldik igy erdemben nem tudjak tiltani.

Idézetet írta: Azta Dátum november 09, 2023, 14:26:41Hát mert nyártól tiltják a magyar bankok nem? Vagy hogy van ez?

Ameddig meg nem kóstolod a banánt, nem tudod, hogy milyen.  ;)


Idézetet írta: Azta Dátum november 06, 2023, 15:34:27Sima magyar forintos bankszámlára?

Bocs, csak most láttam.
Igen. Magyar, ft-os számlára.