bet365 Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: stdavid Dátum július 23, 2014, 16:47:44
Mármint nem kaptál loyalty bonust, rájuk írtál és adtak? :o

Dehogy :) A hétfői 20 freespines bónuszt a magyarok nem írták jóvá. Az angolok meg két perc alatt :)  :beerchug:

Idézetet írta: Larsson Dátum július 23, 2014, 17:59:03
Nekem nem titkosítottan jön be a Bet365 oldala miért?

Nekem sem.


Ezt kaptam:

Kedves XXXX!

"Szeretnénk felhívni a figyelmét az adatok biztonságos tárolásának fontosságára és néhány jó tanáccsal szolgálni, hogyan tarthatja mindig biztonságban bet365 számláját és az általunk tárolt személyes adatait.

Ezeket a pontokat követve biztonságban tarthatja bet365 számláját:
 Jelszavát rendszeresen változtassa meg.
 Jelszavában ne használja felhasználónevét, nevét vagy születési dátumát.
 A jelszóban használjon betűket és számokat is.

A jelszó megváltoztatásához kattintson a Számlám részre, majd kövesse a Személyes adatok - Jelszó útvonalat.

A jelszó megadásánál, kérjük, használjon betűket, számokat és aláhúzást szóközök nélkül, minimum 6, maximum 14 karakter hosszúságban.

Szívélyes üdvözlettel:
A bet365 csapata
"

Szeretem, hogy így aggódnak értem ;D De inkább egy kurva bónuszt adtak volna :bash:
Egyébként még simán bejön az oldal.

Idézetet írta: Gake Dátum július 24, 2014, 07:10:46
Ezt kaptam:

Kedves XXXX!

"Szeretnénk felhívni a figyelmét az adatok biztonságos tárolásának fontosságára és néhány jó tanáccsal szolgálni, hogyan tarthatja mindig biztonságban bet365 számláját és az általunk tárolt személyes adatait.

Ezeket a pontokat követve biztonságban tarthatja bet365 számláját:
 Jelszavát rendszeresen változtassa meg.
 Jelszavában ne használja felhasználónevét, nevét vagy születési dátumát.
 A jelszóban használjon betűket és számokat is.

A jelszó megváltoztatásához kattintson a Számlám részre, majd kövesse a Személyes adatok - Jelszó útvonalat.

A jelszó megadásánál, kérjük, használjon betűket, számokat és aláhúzást szóközök nélkül, minimum 6, maximum 14 karakter hosszúságban.

Szívélyes üdvözlettel:
A bet365 csapata
"

Szeretem, hogy így aggódnak értem ;D De inkább egy kurva bónuszt adtak volna :bash:
Egyébként még simán bejön az oldal.


-Ennyit kaptam én is kb...persze Ennyi bónusszal  együtt  :laugh:

Majd jövőhéten szerencsésebbek leszünk :great:

Üdv!

Élőben fogadtam a női vízi eb elődöntőn a Holland - Olasz meccsen Holland győzelemre, kétesélyben! Továbbjutott Hollandia.
A fogadást érvénytelenítették, chat szerint a sablon szöveg, hogy minden mérkőzés piac a rendes idő alapján, stb..
Na igen, de egyrészt nem háromesélyben fogadtam és ott volt a DNB piac, és én kétesélyben fogadtam a győztesre, akkor gondoltam ez a hosszabbítást is kalkulálja, nem? Chaten 24 órás kiértékelést ígértek.. vízilabdára nincs külön szabályzatuk.
Ötlet, tipp?

Helló!


Én is így fogadtam, csak az olaszokra. Nekem visszaadták a tétemet. Szerintem csak a 4 harmad számított, mert utána büntetők jöttek.

Idézetet írta: stdavid Dátum július 24, 2014, 19:46:21
Üdv!

Élőben fogadtam a női vízi eb elődöntőn a Holland - Olasz meccsen Holland győzelemre, kétesélyben! Továbbjutott Hollandia.
A fogadást érvénytelenítették, chat szerint a sablon szöveg, hogy minden mérkőzés piac a rendes idő alapján, stb..
Na igen, de egyrészt nem háromesélyben fogadtam és ott volt a DNB piac, és én kétesélyben fogadtam a győztesre, akkor gondoltam ez a hosszabbítást is kalkulálja, nem? Chaten 24 órás kiértékelést ígértek.. vízilabdára nincs külön szabályzatuk.
Ötlet, tipp?

Angol ügyfélszolgálattal felvetted a kapcsolatot?

Idézetet írta: Milan Dátum július 24, 2014, 20:15:11
Angol ügyfélszolgálattal felvetted a kapcsolatot?
Igen, továbbküldték kivizsgálásra.. lövésük nincs a vízilabdáról, hogy mi az :D

Na már nyertes, ez gyorsan ment.

Tőlem meg elvették...  :noway:

Eddig mindig így volt nekem is vízilabdában. A DNB vonatkozik a rendes játékidőre, a kétesély meg a továbbjutóra.

Idézetet írta: stdavid Dátum július 23, 2014, 16:29:44
Mindenféle mende-mondák mennek, van aki azt mondja fixre, hogy nagy forgalom kell :) Hallottam olyanról is, aki komoly összegeket kapott, de franc se tudja mi lehet az igaz.

Igen, a bónusz összege a forgalomtól függ, és nagyobb bukták után szívesebben adják.

Nekem a számlaaktivitást(Ki-befizetést) mondták,hogy ez számít bele a legjobban..És állítólag heti aktivitást néznek,bár azt kétlem,mert akkor kaptam volna én is....szerintem csak az adott hét hétfő kedd-jét veszik figyelembe