bet365 Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Próbáltál most befizetni hozzájuk bankkártyával?

Idézetet írta: Knapp Dátum augusztus 02, 2014, 14:09:29
Próbáltál most befizetni hozzájuk bankkártyával?

kipróbáltam most:

Dátum/idő   Referencia   Megnevezés   Termék   Levonások   Hozzáadások
02/08/2014 14:17:41   D376554103DC   Befizetés Bankkártya 8026   Sport   0,00   50,00

Idézetet írta: gomes66 Dátum augusztus 02, 2014, 14:18:41
kipróbáltam most:

Dátum/idő   Referencia   Megnevezés   Termék   Levonások   Hozzáadások
02/08/2014 14:17:41   D376554103DC   Befizetés Bankkártya 8026   Sport   0,00   50,00

technikailag lehetséges befiztni ugyanúgy, mint előtte...
de nem ez a kérdés

ők nem azt írják, hogy "amennyiben nem tudok befizetni" egyértelműen azt írja a szabályzatuk h "nem használhatom"

nem is akarom, hogy a magyar bankszámlámra utalják vissza, (seggbekúrhat az a p e h) ezért kellene fizetési módot váltani...

régebben fizettes moneybookerssel is, már 2 éve is ugyanez volt a probléma, csak akkor még leszartam utalják ahová akarják...

jó lenne ezt kikavarni

Remélem sikerül megoldani a nem létező problémát.  :)

"az Önök új szabályzata szerint, ha olyan országból érkezik a befizetés ahol nem engedélyezik az Önök weblapjának az elérését, oda sem bankszámlára sem kártyára nem teljesítenek kifizetést"

Ezt honnan a fenéből vetted?!

#3229 augusztus 02, 2014, 15:16:21, gomes66
Idézetet írta: Knapp Dátum augusztus 02, 2014, 15:10:17
Remélem sikerül megoldani a nem létező problémát.  :)

"az Önök új szabályzata szerint, ha olyan országból érkezik a befizetés ahol nem engedélyezik az Önök weblapjának az elérését, oda sem bankszámlára sem kártyára nem teljesítenek kifizetést"

Ezt honnan a fenéből vetted?!

milyen nem létező probléma?

felejtsd el az egészet, NEM AKAROM A TOVÁBBIAKBAN A MAGYAR BANKSZÁMLÁMRA UTALTATNI A PÉNZT, BEZÁROM A BANKSZÁMLÁM...

hogy tudok váltani befizetési módot, ez a probléma, semmi más...

de hogy te is értsd...
nem a technikai részével van bajom, képesek oda utalni ahova nem szeretném...

ha bemegyek a bankba egy fapuskával és szépen kérem a bevételt, az lehetséges, de megdícsérni nem fognak érte... és ugyanezen okból nem szeretném visszautaltatni a magyar bankhoz a pénzt


Idézetet írta: gomes66 Dátum augusztus 02, 2014, 15:13:21
milyen nem létező probléma?

felejtsd el az egészet, NEM AKAROM A TOVÁBBIAKBAN A MAGYAR BANKSZÁMLÁMRA UTALTATNI A PÉNZT, BEZÁROM A BANKSZÁMLÁM...

hogy tudok váltani befizetési módot, ez a probléma, semmi más...

de hogy te is értsd...
nem a technikai részével van bajom, képesek oda utalni ahova nem szeretném...

ha bemegyek a bankba egy fapuskával és szépen kérem a bevételt, az lehetséges, de megdícsérni nem fognak érte... és ugyanezen okból nem szeretném visszautaltatni a magyar bankhoz a pénzt

Oké, ennek viszont akkor semmi köze a blokkoláshoz.
Ez bet365-ös téma.

(szerintem félreértitek, nem a bet365 "tiltja meg" a bankkártyahasználatot befizetésnél, hanem bizonyos országokban ezt nem fogják engedni. vagy már nem is engedik.

Kifizetésnél sem tudom, mennyivel nő majd az esélye, hogy elővesznek minket egy bankszámlára érkező tétel miatt, mert ez elvileg eddig is előfordulhatott volna. Mondjuk eddig is az óvatosság volt az egyik oka a netes pénztárcák használatának, ezt sem a blokkolás hozta.)

#3231 augusztus 02, 2014, 16:29:12, gomes66
Idézetet írta: Knapp Dátum augusztus 02, 2014, 16:11:53
Oké, ennek viszont akkor semmi köze a blokkoláshoz.
Ez bet365-ös téma.

(szerintem félreértitek, nem a bet365 "tiltja meg" a bankkártyahasználatot befizetésnél, hanem bizonyos országokban ezt nem fogják engedni. vagy már nem is engedik.

Kifizetésnél sem tudom, mennyivel nő majd az esélye, hogy elővesznek minket egy bankszámlára érkező tétel miatt, mert ez elvileg eddig is előfordulhatott volna. Mondjuk eddig is az óvatosság volt az egyik oka a netes pénztárcák használatának, ezt sem a blokkolás hozta.)

persze, nem a bet365 tiltja, de mivel most lett tiltott az online fogadás magyarországon ezért gondolom sokunkat érinti ez a probléma, ugyanis a raiffeisenes számlakivonaton "Tranzakciós partner:B365 INTERNET" szerepel, és aki nagyobb összegeket utal vissza kényelmetlenné válhat...

igazad van, tényleg nem ebbe a topicba való téma, viszont itt merült fel kérdés amire reagáltam és igazán most lett aktuális sztem sokunknál a netes pénztárcákra való átállás, ki fogom nyomozni és majd beírom hogy lehet megoldani, addig már nem írok ebben a témában  :cya:


gomes66, fizeess be a skrill-ről a fogadási számládra,  azután már kérhetsz kifizetést oda, függetlenül attól ,hogy előzőleg honnan fizettél be.

Idézetet írta: rem Dátum augusztus 02, 2014, 16:30:53
gomes66, fizeess be a skrill-ről a fogadási számládra,  azután már kérhetsz kifizetést oda, függetlenül attól ,hogy előzőleg honnan fizettél be.

próbáltam már, amennyi összeg ment kártyáról addig csak a kártyára fizetnek vissza, csak a nyereményt kérheted más helyre

Idézetet írta: vmlinuz Dátum augusztus 02, 2014, 20:13:37
Bassza meg a ló az autocorrectet

köszi, de szted hogy lehet átállítani a kifizetést mondjuk magyar bankszámláról netellerre?
bet365 álláspontja az, hogy amennyit befizettél a visa kártyáról annyit oda (és csakis oda) utalnak vissza
na ezt kb. soha nem fogom elérni, akkor ez kapufa


Idézetet írta: vmlinuz Dátum augusztus 02, 2014, 20:32:37
Kifizetik, ha írsz a supportnak.

köszi, megpróbálom az angolokkal, a magyar droidokkal nem sikerült elintézni, két éve már próbálkoztam, akkor feladtam...

Nekem mindig az írtak, hogy nem lehet. Aztán az angolok kiutaltak ahová kértem.

Ja de kellett legyen befizetesem onnan.