bet365 Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Figyeljetek valami itt nincs rendben. Mi az, hogy ők kerestek vele pénzt?

Feltételezzük, hogy 10€-os téttel fogadott az illető, mondjuk 2.30-as szorzón.

A reális szorzó 1.70 legyen pl.

Cashout miatt meg mondjuk 1.40.

Akkor is a nyeremény 14€, a tiszta profit meg 4€.

Akkor mit nyert a bet365?

#3526 szeptember 15, 2014, 14:05:02, ncis88
Először is, szándákosan kihasználni egy hibát a termsbe ütköző, ami miatt tilthatnak is. (nem fognak,de megtehetnék, mert le van írva oda, amit senki sem olvas el)
Valóban a bet hibázott, ez nem kérdés, de hát ők is hibázhatnak. Ez esetben csinálhatnák azt hogy minden fradi meccsre tett hibás odds void és kész, ehelyett kiértékelik a helyes oddsal. Ha void, akkor ugye visszakapod a pénzed, se nyereség se bukó.
Ha kiértékelik helyes oddsal(amit csináltak) akkor ha a jó a tipped akkor profitod van, igaz nem annyi mint amire számítottál,de legalább van. Ismétlem simán lehetne void, szóval a bet365 még humánusan járt el veletek. Reklamálni csak az reklamáljon, akinek nyertes lett a tippje de kevesebb pénzt kapott mint a tétje..(ha van ilyen)

Idézetet írta: Milan Dátum szeptember 15, 2014, 13:41:05
Figyeljetek valami itt nincs rendben. Mi az, hogy ők kerestek vele pénzt?

Feltételezzük, hogy 10€-os téttel fogadott az illető, mondjuk 2.30-as szorzón.

A reális szorzó 1.70 legyen pl.

Cashout miatt meg mondjuk 1.40.

Akkor is a nyeremény 14€, a tiszta profit meg 4€.

Akkor mit nyert a bet365?
lehet hogy nem cash out volt hanem helyes oddsokn visszafogadas. az kellemetlen lehet

Idézetet írta: Nezzenekoda Dátum szeptember 15, 2014, 13:57:36
lehet hogy nem cash out volt hanem helyes oddsokn visszafogadas. az kellemetlen lehet

Várjuk meg a válaszát, addig csak feltételezünk.  ;)

Idézetet írta: Milan Dátum szeptember 15, 2014, 14:02:04
Várjuk meg a válaszát, addig csak feltételezünk.  ;)
Igy van csak ez az egy epkezlab otletem tamadt arra vonatkozoan hogy hogyan lehet ilyen helyzetben bukni. Bar en is arra fogadnek hogy csak kevesebbet nyert :D

Valóban elvileg csak 5% lehetett bukó cash outal legrosszabb esetben, és minden más nyerő. Cashoutott soha nem probáltam. Ha több bukinál van pénzünk sztem értelmét veszíti.
Mérközés kezdése után módosították az oddsot mármint a szelvényen?
Mert én azt vettem le hogy közben, márpedig mérközés közben már sztem nem lehet nekik.

Na szóval : először nálam ment egy 5k a dnb-re 1.83-ért , mert feltételeztem hogy valamit tudnak ( fradi kezdő , nagy eső stb. ), aztán mikor kapcsolták a pályát ment még 5k az ázsiai 0.0-ra ( apám 50k-val volt az 1x-en).
Aztán a meccs kezdetekor visszaugrottak az oddsok, ezáltal felment  a cash out értéke, amit ki is kértem 7409 és 7995 értékben,nem kell izgulni , sima 5k profit . Ami viszont bosszantó hogy nem törölték a fogadást, hanem az abban a pillanatban javított oddsú cash out értéket írták jóvá :

YC4321501910I azonosítójú fogadásával kapcsolatban keressük, amelyet 1.925 nyereményszorzóval tett meg a következőre: (0-0) Ferencvárosi TC 0.0 (Élő fogadás - ázsiai hendikep Ferencvárosi TC v Puskás Akadémia). Észrevettük, hogy ez a választás helytelen szorzóval lett leadva, így szabályainknak megfelelően a javított 1.100 szorzóval kerül rendezésre.
Az FC6263406510I  fogadás referenciaszámmal ellátott fogadása miatt keressük amit 7409,01 forint értékben pénzfelvételi lehetőséggel idő előtt lezárt.
Rendszerünk jelezte, hogy ez az összeg helytelenül lett felkínálva a fogadása pillanatához kalkulálva.
A felülvizsgálat után a lezárt fogadását 4739,58 forint értékben írtuk jóvá a szabályaink szerint; az összeget fogadószámláján ennek megfelelően módosítottuk.

Ugyanígy a másiknál is.  -560 forintot buktam az egészen ( meg mélóba vagyok, de faternél több ezer lehet).

Amugy nem tudom, ezért mért zárhatnának ki, felmentem az oldalukra és fogadtam az általuk kínált eseményre.



Ez esetben kell reklamálni, hogy ez nem fair veled szemben.. Érted hogy rossz oddsok miatt javították, de csak azért szálltál ki mert biztos profitban hittél. Ők hibáztak te ezt nem tudtad, csak elfogadtad a felkínált összeget.

Szóval meccs közben javították?


Idézetet írta: ncis88 Dátum szeptember 15, 2014, 14:47:11
Ez esetben kell reklamálni, hogy ez nem fair veled szemben.. Érted hogy rossz oddsok miatt javították, de csak azért szálltál ki mert biztos profitban hittél. Ők hibáztak te ezt nem tudtad, csak elfogadtad a felkínált összeget.
Felesleges reklamálni. Visszaállítják utólag ilyenkor a reális oddsot, ahhoz képest nézik a cashout-ot, ami így még veszteséget is termel.
Nyilván tudta mindenki, hogy irreális az odds. Szögletnél én is jártam így egyszer. Ebből úgy lehetett volna profitot kihúzni, hogy nagy összeggel kellett volna tolni, aztán withdraw, és reménykedni, hogy kiér addig, mire észreveszik, és otthagyni a számlát.

A reklamálás azért nem felesleges, mert ha nekik van igazuk, akkor is lehetnek méltányosak.  :)

Pont CarlosGitanillo mesélt ilyesmit tegnap...

De mérközés megkezdése után szerintem nincs joguk belenyúlni.

Idézetet írta: bendehal Dátum szeptember 15, 2014, 16:53:07
De mérközés megkezdése után szerintem nincs joguk belenyúlni.

Csak úgy nem változtatgatják a szorzókat (nem is fogadna akkor náluk senki), de ha hibás volt az odds, akkor utólag törölhetik vagy kiértékelhetik a helyes szorzóval.


Idézetet írta: Knapp Dátum szeptember 15, 2014, 16:45:38
A reklamálás azért nem felesleges, mert ha nekik van igazuk, akkor is lehetnek méltányosak.  :)

Pont CarlosGitanillo mesélt ilyesmit tegnap...
Azt tudni kell, hogy magasan a legkorrektebb banda a neten, számtalan példa volt rá mostanában nálam. Persze mindig meg lehet próbálni reklamálni, 2 percet megér.