bet365 Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában


A kifizettethető nyeremény több, mint a sima.  ;D

Idézetet írta: Irtis Dátum október 25, 2014, 12:00:48
A kifizettethető nyeremény több, mint a sima.  ;D

Nálad ilyen bet365 troll version fut, mert mindig feldobod a napomat a bet365-ös bugokkal.  ;D

Most olvasgatom a bet365 fogadási szabályait, és elég hosszú leírást találtam a kosárlabda Player Performance lehetőségről, melynek hiánya miatt nyargaltam át pár éve tőlük, a bwinhez. Végiglapozgatva az NBA kínálatukat, most sem látok semmi player-specialt, de ez lehet csak amiatt, hogy el sem kezdődött a szezon.

Ezért kérdezlek Titeket. Az utóbbi időben esetleg felkerült a palettára a bwinnél már régóta megtalálható points/rebs/assists in one game fogadás?

Köszönöm az infót előre is.

Idézetet írta: Curian Dátum október 25, 2014, 12:40:45
Most olvasgatom a bet365 fogadási szabályait, és elég hosszú leírást találtam a kosárlabda Player Performance lehetőségről, melynek hiánya miatt nyargaltam át pár éve tőlük, a bwinhez. Végiglapozgatva az NBA kínálatukat, most sem látok semmi player-specialt, de ez lehet csak amiatt, hogy el sem kezdődött a szezon.

Ezért kérdezlek Titeket. Az utóbbi időben esetleg felkerült a palettára a bwinnél már régóta megtalálható points/rebs/assists in one game fogadás?

Köszönöm az infót előre is.

Bár kosárban annyira nem vagyok otthon, de szokott lenni játékos teljesítmény fogadás nagyobb kosáreseményeknél pl. NBA, Euroliga. Pl. tegnap is volt az Euroliga meccseken, de NBA-nél is mindig szokott lenni, csak nem rakják ki őket túl hamar, meg hol levesznek valakit, hol feltesznek, átszabják a határokat stb.

Mennyi minden történt 1 perc alatt ezen a horvát harmadosztályu meccsen :D

Idézetet írta: Karesz86 Dátum október 28, 2014, 15:50:42
Mennyi minden történt 1 perc alatt ezen a horvát harmadosztályu meccsen :D

Szerintem az 1. és a 49. perc között ingyen sört osztott a spori a kezdőkörben..

Idézetet írta: benedek185 Dátum október 28, 2014, 16:05:34
Szerintem az 1. és a 49. perc között ingyen sört osztott a spori a kezdőkörben..

Egyre több a fail ennél az irodánál...

Kaszinó 10 ingyen pörgetés jött e-mailben , jött belőle 17,7€. :beerchug: Remélem hasonló szerencsés lesz más is. :D
Kérdeztem a gyors kifizetést de a magyar és az angol chat is elhajtott. Segítene valaki hogy mit kell kérnem pontosan?


#3729 október 30, 2014, 02:07:45, Superhero
Idézetet írta: ncis88 Dátum október 29, 2014, 23:48:45
Melyik játék?
Pókember. Kijött valami extra és nyertem még 15 pörgetést egy másik pókemberes játékban.
Játék a játékban.

Most játszottam 10€-ért de kb 2-3€ jött ami ment is el.

Mennyi most a kifizetés ideje banki átutalással?

Az létezik hogy a cash out funkció feltett mennyiséghez is kötött? Most durrantottam egy ITF tornán nyertesre, és csodálkozom hogy nincs cash out. Pedig tenisznél mindig kint van  :o

Nem a tét függvénye. Sokszor van, hogy ideiglenesen nem érhető el meccs közben akár percekig, de olyan is volt már többször (főleg páros meccseknél), hogy egyáltalán nem rakták ki. Reklamáltam is emiatt, és csak azt mondták, hogy nem kötelesek folyamatosan biztosítani ezt a lehetőséget. Egyébként hülyék, mert ez egy kényelmi funkció, számolgatással ugyanúgy vissza lehet fogadni hagyományos fogadással. Ez csak a forgalmukat növelné, de teljesen megbízhatatlan, hogy mikor érhető el.

Idézetet írta: Irtis Dátum október 30, 2014, 12:46:02
Nem a tét függvénye. Sokszor van, hogy ideiglenesen nem érhető el meccs közben akár percekig, de olyan is volt már többször (főleg páros meccseknél), hogy egyáltalán nem rakták ki. Reklamáltam is emiatt, és csak azt mondták, hogy nem kötelesek folyamatosan biztosítani ezt a lehetőséget. Egyébként hülyék, mert ez egy kényelmi funkció, számolgatással ugyanúgy vissza lehet fogadni hagyományos fogadással. Ez csak a forgalmukat növelné, de teljesen megbízhatatlan, hogy mikor érhető el.

Szerencsére nem kellett izgulni a tippemen, amúgy számolhattam volna a labdamenetenként változó oddsokkal  :D

Focinál, kosárnál és tenisznél az esetek többségében van cash out. Ami viszont nekem elég fájó pont, hogy kézinél egyáltalán nincs, nem is értem miért.

Van még ingyen pöri?