bet365 Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában


Rég nem láttam már kéziben 15 perces kiállítást ;D ;D ;DArra meg végképp nem emlékszek mikor indult utoljára a második félidő -1 es állásról...A buki nagyon tud :D ;D

Sziasztok,

kifizetéssel kapcsolatos kérdésem lenne. Szeretnék 5000 Ft-t levenni a számlámról, de ugye bankkártyára csak 14000 Ft-t tudok kérni, meg amúgy is Skrill-re szeretnék inkább lekérni. Ha befizetnék Skrill-el akkor ki tudnám játszani ezt a limitet?
Előre is köszönöm.

Idézetet írta: bardani Dátum november 02, 2014, 11:24:59
Sziasztok,

kifizetéssel kapcsolatos kérdésem lenne. Szeretnék 5000 Ft-t levenni a számlámról, de ugye bankkártyára csak 14000 Ft-t tudok kérni, meg amúgy is Skrill-re szeretnék inkább lekérni. Ha befizetnék Skrill-el akkor ki tudnám játszani ezt a limitet?
Előre is köszönöm.

Igen.

Idézetet írta: bardani Dátum november 02, 2014, 11:24:59
Sziasztok,

kifizetéssel kapcsolatos kérdésem lenne. Szeretnék 5000 Ft-t levenni a számlámról, de ugye bankkártyára csak 14000 Ft-t tudok kérni, meg amúgy is Skrill-re szeretnék inkább lekérni. Ha befizetnék Skrill-el akkor ki tudnám játszani ezt a limitet?
Előre is köszönöm.


Skrillre 1500 ft a minimum,ha jól emlékszem

#3784 november 02, 2014, 16:48:30, benedek185
Idézetet írta: bardani Dátum november 02, 2014, 11:24:59
Sziasztok,

kifizetéssel kapcsolatos kérdésem lenne. Szeretnék 5000 Ft-t levenni a számlámról, de ugye bankkártyára csak 14000 Ft-t tudok kérni, meg amúgy is Skrill-re szeretnék inkább lekérni. Ha befizetnék Skrill-el akkor ki tudnám játszani ezt a limitet?
Előre is köszönöm.

Papíron nem, mert ha több helyről van bent pénz a számládon, akkor a kifizetést is úgy engedi a rendszer, hogy amilyen helyekről befizettél, akkor azokra a befizetés nagyságától függően enged kifizetni. Tehát, ha bankkártyáról meg Skrillről van bent pénzed egyszerre, akkor csak külön-külön lehet őket kikérni, nem oda ahova akarod. Ha egy helyről van bent a pénz akkor ki lehet játszani a rendszert, de ha több helyről, akkor nem igazán. :)

Idézetet írta: benedek185 Dátum október 31, 2014, 23:52:49
Ha nincs pendingben a kifizetés, az nem jelenti azt, hogy már rögtön meg is érkezett a pénz a bankszámlára. Először a bet365 jelzi a banknak a dolgot, aztán, hogy maga a tényleges átutalás mikor következik be, az elég sok mindentől függ. Bankja válogatja, hogy mikor, hogyan teljesítik a kiutalást.

Nagyon el lettem tévedve a korábbi hsz-ek miatt hogy gyors a kifizetés. Még mindig semmi.
Magyar chat szerint pénteken elküldték a banknak úgyhogy szerdáig! várjak.

Idézetet írta: Superhero Dátum november 03, 2014, 11:47:08
Nagyon el lettem tévedve a korábbi hsz-ek miatt hogy gyors a kifizetés. Még mindig semmi.
Magyar chat szerint pénteken elküldték a banknak úgyhogy szerdáig! várjak.

Nem tudom, nekem átlag 2 nap alatt mindig megjött eddig a pénz a bankszámlámra. Ha pénteken kértél kifizetést, akkor mára meg kellett, hogy érkezzen, max. holnap.

#3787 november 03, 2014, 12:35:11, Superhero
Idézetet írta: benedek185 Dátum november 03, 2014, 12:08:23
Nem tudom, nekem átlag 2 nap alatt mindig megjött eddig a pénz a bankszámlámra. Ha pénteken kértél kifizetést, akkor mára meg kellett, hogy érkezzen, max. holnap.

Személyesen Téged teszlek felelőssé ha holnap nem jön meg:-)

Ez  hatott megjött 6 perce:-)

Leirtam már párszor, de most újra: hétvégén a bankok NEM dolgoznak. A legtöbb pénteken is csak rövid program szerint végzi az utalásokat és jóváirásokat. Szerencséd van, hogy ma megjött, normális kedd lett volna.

Idézetet írta: vmlinuz Dátum november 03, 2014, 14:35:10
Leirtam már párszor, de most újra: hétvégén a bankok NEM dolgoznak. A legtöbb pénteken is csak rövid program szerint végzi az utalásokat és jóváirásokat. Szerencséd van, hogy ma megjött, normális kedd lett volna.

Bocsánat, igazad van. Igen, a bankok hétvégén nem dolgoznak, tehát ha hétvégén kér az ember kifizetést, leghamarabb keddre érkezik meg, ahogyan írtad is. Kicsit összefolytak a napok, hirtelen azt hittem, hogy kedd van...  :D

Nálatok előfordul olyan, hogy visszhangossá válik a közvetítés? Mintha kétszer jönne elő a hangsáv, csak 1 másodperc eltéréssel. Csak az segít ilyenkor, ha újratöltőm a weblapot.

Idézetet írta: iLogic Dátum november 03, 2014, 16:35:21
Nálatok előfordul olyan, hogy visszhangossá válik a közvetítés? Mintha kétszer jönne elő a hangsáv, csak 1 másodperc eltéréssel. Csak az segít ilyenkor, ha újratöltőm a weblapot.
Nálam is van ez. Ráadásul ha bezárom a streamet, még a hangja megy tovább, szal olyan, mintha láthatatlan lapon meglenne még az az oldal nyitva :D

Idézetet írta: stdavid Dátum november 03, 2014, 16:49:14
Nálam is van ez. Ráadásul ha bezárom a streamet, még a hangja megy tovább, szal olyan, mintha láthatatlan lapon meglenne még az az oldal nyitva :D

Próbáltam már én is a stream bezárást, de valóban a hang megmarad. Ráadásul ha inkább egy másik meccset néznél, az első hangja is megmarad ;D

Idézetet írta: vmlinuz Dátum november 03, 2014, 14:35:10
Leirtam már párszor, de most újra: hétvégén a bankok NEM dolgoznak. A legtöbb pénteken is csak rövid program szerint végzi az utalásokat és jóváirásokat. Szerencséd van, hogy ma megjött, normális kedd lett volna.

Dehogynem..Tőlem levontak szombaton éves kártyadíjra.....