bet365 Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: BvB_09 Dátum január 28, 2015, 18:37:37
Én is kettőt kaptam, két különböző kóddal.

Valószínű az egyik az enyém lenne mert nekem eddig nem jött.. :laugh:

Idézetet írta: szalist Dátum január 28, 2015, 18:53:21
Valószínű az egyik az enyém lenne mert nekem eddig nem jött.. :laugh:

Neked soha nem jön.  ;D

Ázsiai hendikepben jártas fogadók! A BET365-nél hogyan van megjelenítve az, hogy Sheffield United 1/2 : 0 Tottenham ?


Idézetet írta: vinatieri Dátum január 28, 2015, 20:11:19
Ázsiai hendikepben jártas fogadók! A BET365-nél hogyan van megjelenítve az, hogy Sheffield United 1/2 : 0 Tottenham ?
Kattints a in-play bettingre, ott van kulon asian in-play almenu majdnem minden focimeccshez.
Egyebkent meg + 0.5.

Idézetet írta: szalist Dátum január 28, 2015, 18:46:18
Lehet hogy tévedek....De  akkor javítson ki valaki...úgy rémlik neked is volt 1-2 hasonló kérdésed anno...

Azt tudom, hogy a hűségbónuszról nemrég kérdeztem,de "anno" biztos nem evidensnek tűnő dolgok felől érdeklődtem.

Annyit sejtettem, hogy 0.5 jelent. Viszont a tippadó oldal ahol néztem az 1.87-es szorzóval rakta meg ezt a kimenetelt! Viszont a BET365-nél a +0.5 Tottenham győzelemre odds csak 1.26! Nem igazán értem!

Idézetet írta: vinatieri Dátum január 28, 2015, 20:56:55
Annyit sejtettem, hogy 0.5 jelent. Viszont a tippadó oldal ahol néztem az 1.87-es szorzóval rakta meg ezt a kimenetelt! Viszont a BET365-nél a +0.5 Tottenham győzelemre odds csak 1.26! Nem igazán értem!
A tippadó oldal- gondolom- -0,5-es Tottenhamet rakott, ami megfelel a sima Tottenham győzelemnek. A Tottenham +0,5 meg Tottenham X2-t jelent, ezért kisebb  az oddsa.

Ha továbbra sem érted, mindenképpen függeszd fel a sportfogadást, mert csúnyán rá fogsz baszni.

1.8 körül az volt, hogy nem nyer a Tottenham, tehát 1X, vagy Shef. +0.5 AH.

Idézetet írta: georgeboyd Dátum január 28, 2015, 21:16:52
A tippadó oldal- gondolom- -0,5-es Tottenhamet rakott, ami megfelel a sima Tottenham győzelemnek. A Tottenham +0,5 meg Tottenham X2-t jelent, ezért kisebb  az oddsa.

Ha továbbra sem érted, mindenképpen függeszd fel a sportfogadást, mert csúnyán rá fogsz baszni.
+1

Egyebkent meg...
http://www.sportfogadas.org/cikk-Asian_handicap-40.html

Több mint 10 éve sportfogadok már, de az ázsiai hendikeppel kb. a 2015-ös év kezdetétől foglakozom egyre jobban. De amit ezen a tippadó oldalon láttam(mármint amit nemrég post-oltam) olyan formában még nem láttam viszont a sportfogadó irodák oldalain. Ezért sem voltam biztos a dolgomban! Köszönöm a segítő választ mindenkinek!

Idézetet írta: prigioni1 Dátum január 28, 2015, 20:53:49
Azt tudom, hogy a hűségbónuszról nemrég kérdeztem,de "anno" biztos nem evidensnek tűnő dolgok felől érdeklődtem.


Tessék...215. hsz-od....jelezném rögtön hogy előtte ezt már legalább 3 szor kérdezted

"Kábé" mennyi idő még amíg megjönnek a nyeremények? Tudom,hogy már el lett küldve a lista, de mégis érdekelne.


Üdv!
Befizetéssel kapcsolatban lenne egy kérdésem.
Skrillről szeretnék utalni, és amikor a bet-befizetésen keresztül belép a skrillre is, kér egy iban-számot. Itt ugyanazt az iban-t kell megadni, amit adatként megadnak a skrill-feltöltésnél is?

Ezt írja: You will be redirected to Skrill Direct (Online Bank Transfer)
Please have your online banking credentials ready

Köszi a segítséget!

Van elég fedezeted a befizetéshez?
Milliószor fizettem be skrillel, és soha nem kellett semmilyen ibant megadnom. A skrilles login után kiválasztottam hogy az egyenlegből vonja le és kész.